Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasaulio Įvairenybės » 2022 » Liepos » 8

Putinas perspėja dėl "katastrofiškų pasekmių" energetikos rinkai

Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas (Vladimir Putin) penktadienį perspėjo dėl galimų "katastrofiškų pasekmių", kurias pasaulinei energetikos rinkai gali sukelti Vakarų sankcijos.

"Sankcijų apribojimai Rusijai atneš kur kas didesnių nuostolių jas įvedusioms šalims", - per televiziją transliuotame vyriausybės posėdyje sakė V. Putinas - šį argumentą jis dažnai naudoja.

"Tolesnis sankcijų politikos naudojimas gali sukelti dar rimtesnių, neperdedant - katastrofiškų - pasekmių pasaulinei energetikos rinkai."

Nuo vasario 24 d., kai V. Putinas pradėjo karinę kampaniją Ukrainoje, Vakarų šalys Maskvą užgriuvo tarptautinių sankcijų banga.

Jis pasidžiaugė, kad kitos naftą išgaunančios šalys pasipriešino Vakarų reikalavimams padidinti savo naftos gavybą, kad kompensuotų boikotuojamą rusišką naftą ir užkirstų kelią kainų kilimui.

"Europiečiai bando pakeisti Rusijos energijos išteklius, tačiau tokių veiksmų rezultatas nuspėjamas: dujų kainų padidėjimas rinkoje ir energijos išteklių brangimas galutiniams vartotojams, įskaitant namų ūkius", - sakė V. Putinas.

Pastarosiomis savaitėmis Maskva (Moscow) sumažino dujų tiekimą Europos valstybėms, vis dar labai priklausomoms nuo rusiškų angliavandenilių, nepaisant pastarojo meto pastangų atsikratyti rusiškų energijos išteklių.

Agence France-Presse (AFP) yra Prancūzijos valstybinė tarptautinė naujienų agentūra, įsikūrusi Paryžiuje. Tai seniausia pasaulyje naujienų agentūra, įkurta 1835 m. kaip "Havas".

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...


Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
05.10.2022 laikas 21:30 Visatos signalas, kad žmogus jums netinka
Yra toks nemalonus žodis kaip "tolerantiškas". Tai žmogus, kuris yra spardomas, žeminamas, kartais net atvirai šluostomas kojomis. Jis viską toleruoja, prisiima visą kaltę, stengiasi gerinti santykius. Ir jis netgi gali sumokėti savo pinigus, kad išs...

Skaityti daugiau

05.10.2022 laikas 21:15 Kaip ir kodėl renkamės savo artimuosius?

"Žmonės dera tarpusavyje kaip dėlionės - kai vienas turi iškilimą, kitas - iškilimą. Iš visų gyvenime sutiktų žmonių kai kurie palieka mus abejingus, o kai kuriuos beprotiškai įsimylime. Vienus žmones praleidžiame ramiai, o nuo kitų negalime ...

Skaityti daugiau

05.10.2022 laikas 18:36 Škotija tiria "paslaptingą" naujagimių mirčių šuolį po "Jab" diegimo
Škotijos sveikatos priežiūros institucijos pradėjo oficialų tyrimą dėl didžiulio naujagimių mirčių skaičiaus padidėjimo po to, kai buvo pradėtas taikyti COVID skiepas.

Skaityti daugiau

02.10.2022 laikas 08:41 Receptai | Patiekalai Saldžios baltos duonos riekelės su cinamonu
Kiaušinius išplakame su pienu ir cukrumi. Plakinyje mirkome forminės duonos riekeles ir kepame keptuvėje įkaitintame aliejuje iš abiejų pusių, kol gražiai apskrus. Iškeptas, dar karštas, riekeles apibarstome cinamonu. Skanaus!...

Skaityti daugiau

02.10.2022 laikas 08:37 Receptai | Patiekalai Netikras zuikis su žaliaisiais žirneliais
Jeigu netikras zuikis keliaus ant vaišių stalo, galima jį papuošti... iš kvapiųjų pipirų padaryti akytes ir nosytę, o iš lauro lapų – auseles. Skanaus!

Skaityti daugiau

28.09.2022 laikas 14:13 Receptai | Patiekalai Cukinijų kepsneliai su kumpiu ir sūriu (video)
Cukinijų kepsnelius išmirkykite kiaušinių plakinyje, apvoliokite džiūvėsiuose ir kepkite įkaitintame aliejuje iš abiejų pusių, kol gražiai apskrus. Skanaus!

Skaityti daugiau