Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasaulio Įvairenybės » 2022 » Gegužės » 4

Skalūnų gamintojai patiria 42 mlrd. dolerių apsidraudimo nuostolių

By Julianne Geiger of OilPrice.com

Prasidėjus pelno sezonui, Amerikos skalūnų gamintojai, kaip tikimasi, beveik visi praneš apie puikius rezultatus, tačiau, kaip praneša "Bloomberg", jie taip pat patirs didžiulius nuostolius dėl apsidraudimo nuo krintančių naftos kainų. 

Remiantis 2021 m. duomenimis, "BloombergNEF" apskaičiavo, kad iki kitų metų JAV skalūnų bendrovės iš viso patirs 42 mlrd. dolerių nuostolių dėl apsidraudimo nuo naftos ir dujų kainų. Tai reiškia, kad nors balansai gali išlikti nepaliesti, bendrovės išleis daug lėšų, kad pasitrauktų iš pozicijų. 

BloombergNEF pastebi, kad kovo mėnesį "Hess Corp" patyrė 325 mln. dolerių išlaidų, kad išeitų iš apsidraudimo pozicijų ir patirtų didelių nuostolių, "Pioneer" sumokėjo panašią sumą, kad išeitų iš apsidraudimo pozicijų ir pernai prarado 2 mlrd. dolerių, o "EOG" pirmąjį ketvirtį prarado 2,8 mlrd. dolerių. 

Šiais metais šių apsidraudimų atsisakymas galėtų reikšti daug didesnes skalūnų gamintojų pajamas, tačiau tai susiję su didele rizika, jei naftos kainos kris, o apsidraudimų nebus. 

"Šių didelių bendrovių balansai yra daug švaresni, o jų polinkis rizikuoti didesnis", - Bloomberg citavo Enverus analitiką Andy McConn. "Jos pripažino investuotojų paklausą dėl rizikos, susijusios su artimiausio laikotarpio kainomis. Taigi, atsižvelgdami į visus šiuos dalykus, jie sako, kad mums verta tiesiog atsikratyti apsidraudimo."

Mažesnės Apalačų regiono gamtinių dujų bendrovės taip pat jaučia apsidraudimo skausmą, nes turi mažiau galimybių jį valdyti.

Pensilvanijoje įsikūrusi bendrovė EQT užfiksavo 3 mlrd. dolerių nuostolių dėl išvestinių finansinių priemonių, kurios nebuvo įvardytos kaip apsidraudimo priemonės, rašo "Post Gazette", o CNX pirmąjį ketvirtį patyrė apie 1,7 mlrd. dolerių nuostolių, palyginti su 1 mlrd. dolerių nuostoliais, kuriuos patyrė Teksase įsikūrusi bendrovė "Range Resources". 

2022 m. "EQT" yra apdraudusi apie 65 proc. savo gavybos. Nuo 2023 m. apdrausta beveik pusė, tačiau dujų kainos vis dar kyla. 

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
24.05.2022 laikas 20:48 Kodėl špinatai turėtų atsidurti mitybos racione?
Špinatai – lapinė daržovė, kurią lengva rasti beveik bet kurioje maisto prekių parduotuvėje. Špinatus galima vartoti įvairiais būdais: valgyti virtus arba žalius, dėti į salotas ar trintus kokteilius. Tai ne tik skani, bet ir sveikatai naudinga daržovė, turtinga vitaminais bei mineralinėmis medžiago...

Skaityti daugiau

23.05.2022 laikas 18:24 ATSKLEISTA: Vuchano laboratorija atliko beždžionių raupų tyrimo rezultatus

Liūdnai pagarsėjusio Vuhano virusologijos instituto mokslininkų paskelbtame moksliniame žurnale buvo paskelbtas neseniai atliktas beždžionių raupų tyrimas, kuriame, kaip paaiškėjo, buvo naudojamasi funkcijos padidinimo tyrimais - prieštaringai vertinamu patogenų tyrimo metodu, galinčiu padidinti ...

Skaityti daugiau

23.05.2022 laikas 17:53 Naujose JK gairėse teigiama, kad beždžionių raupų atvejų kontaktiniai asmenys turėtų 21 dieną izoliuotis

Remiantis naujausiomis JK vyriausybės gairėmis, artimi beždžionių raupų ligonių kontaktai turėtų būti izoliuoti 21 dieną.

Skaityti daugiau

23.05.2022 laikas 17:41 Popiežius tyli, kai Kinijoje ir Honkonge Kinijos KKP areštuoja ir įkalina katalikų lyderius
Popiežius Pranciškus nieko nepasakė apie katalikų lyderių areštus ir įkalinimą Kinijoje ir Honkonge.

Skaityti daugiau

23.05.2022 laikas 17:28 Kinijos Vuchano laboratorijoje 2021 m. buvo eksperimentuojama su beždžionių raupais
Praėjusiais metais liūdnai pagarsėjusi Wuhano laboratorija Kinijoje eksperimentavo su beždžionių raupais, o šių metų pradžioje net paskelbė tyrimų ataskaitą tarptautiniame žurnale.

Skaityti daugiau

20.05.2022 laikas 08:06 Receptai | Patiekalai Sluoksniuotos tešlos pyragėliai su pievagrybiais (video)

Į įkaitintą keptuvę pilkite aliejų ir dėkite sviestą. Suberkite pusžiedžiais pjaustytus svogūnus ir apkepkite 5 minutes. Suberkite cukrų, žiupsnį druskos ir kepkite dar 15 minučių, kol svogūnai susikaramelizuos. Atidėkite į šalį.

...

Skaityti daugiau

18.05.2022 laikas 22:12 Receptai | Patiekalai Konservuotų žirnelių sriuba su mėsos kukuliais
Galima sakyti, kad niekada į mėsos faršą aš nededu šviežio česnako. Iš anksto neapdorotas termiškai, po to kepant arba troškinant patiekalą, jis suteikia (bent jau mano asmenine nuomone) nelabai kokį skonį.

Skaityti daugiau

18.05.2022 laikas 22:05 Receptai | Patiekalai Keptas maskarponės sūrio pyragas su sausainiais ir kondensuotu pienu
Šį keptą maskarponės sūrio pyragą su kondensuotu tikrai pagamins net virtuvėje tik pradedantys naujokai. Šaldytuve atvėsintam desertui dar daugiau gaivos suteiks šviežios uogos - visi smaližiai garantuotai paprašys dar vieno gabaliuko....

Skaityti daugiau