Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasaulio Įvairenybės » 2022 » Liepos » 8

Milijonai kanadiečių negali naudotis debetinėmis kortelėmis dėl "visoje šalyje nutrūkusio interneto ryšio"

Kanados bendrovė "Rogers Communications Inc." pranešė, kad penktadienio rytą įvyko plataus masto tinklo sutrikimai, kurie paveikė finansų įstaigas, vyriausybines institucijas, teisėsaugos institucijas, įmones ir belaidžio telefono bei namų interneto vartotojus. 

"Žinome apie problemas, kurios šiuo metu daro poveikį mūsų tinklams, ir mūsų komandos yra visapusiškai įsitraukusios, kad kuo greičiau išspręstų problemą", - tviteryje pranešė Toronte įsikūrusi "Rogers". 

Klientai buvo itin pasipiktinę "Rogers", atsakydami į "Twitter" žinutę:

"400 JAV dolerių per mėnesį už paslaugas, kuriomis net negaliu naudotis. Ši bendrovė yra ir visada bus f**kingas pokštas", - sakė vienas asmuo. 

Kitas žmogus sakė: "Rogers": "Mano amerikiečių sekėjams: Kanadoje visoje šalyje yra tik dvi telekomunikacijų infrastruktūrą turinčios bendrovės, o viena iš jų šiuo metu patiria visišką gedimą visoje šalyje". 

WSJ praneša, kad "Rogers" klientai pirmieji apie sutrikimus pranešė apie 04.00 val. Otavos ir Toronto policija įspėjo gyventojus apie ryšio problemas su 9-1-1 skubios pagalbos linija.

"Atrodo, kad šis sutrikimas, kuris yra didesnis nei praėjusių metų sutrikimas, nuo kurio daugiausia nukentėjo vartotojai, įvyko tuo metu, kai "Rogers" bando perimti konkurentę "Shaw Communications", - pažymi "Reuters". 

Didelių problemų kilo ir Kanados elektroninių pervedimų tarnybai "Interac", kuri apie 10.35 val. ryto tviteryje pranešė apie "Rogers" sutrikimus visoje šalyje", turėjusius įtakos debetinių kortelių operacijoms internetu ir prie kasų. 

"Tai turi įtakos "INTERAC Debit" ir "INTERAC eTransfer". Šiuo metu "INTERAC Debit" negalima naudotis internetu ir prie kasų", - rašė "Interac" tviteryje. 

Kanados tarpbankinis tinklas taip pat pranešė: "INTERAC e-Transfer" paslaugos neprieinamos daugumoje finansų įstaigų, o tai turi įtakos galimybei siųsti ir gauti mokėjimus. Laukiame atnaujintos informacijos iš "Rogers" apie jų sprendimą".

Kanados karališkojo banko "Royal Bank of Canada" atstovė spaudai WSJ sakė, kad plačiai paplitęs interneto ryšio sutrikimas turi įtakos kai kurioms skolintojo paslaugoms visoje šalyje. 

Bendrovės "NetBlocks" realaus laiko duomenys patvirtino, kad visoje Kanadoje įvyko "didelė interneto drąsa", kai "nacionalinis ryšys šį rytą sumažėjo iki 75 % įprasto lygio".

Milijonai kanadiečių negali naudotis debetinėmis kortelėmis dėl ryšio

Kitoje interneto ryšio svetainėje matyti, kad nuo ankstyvo ryto gerokai sumažėjo interneto srautas. 

Štai ką apie plačiai paplitusį sutrikimą sako žmonės "Twitter" tinkle:

Vis dar nežinoma, kas sukėlė masinį gedimą. 

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...


Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
05.10.2022 laikas 21:30 Visatos signalas, kad žmogus jums netinka
Yra toks nemalonus žodis kaip "tolerantiškas". Tai žmogus, kuris yra spardomas, žeminamas, kartais net atvirai šluostomas kojomis. Jis viską toleruoja, prisiima visą kaltę, stengiasi gerinti santykius. Ir jis netgi gali sumokėti savo pinigus, kad išs...

Skaityti daugiau

05.10.2022 laikas 21:15 Kaip ir kodėl renkamės savo artimuosius?

"Žmonės dera tarpusavyje kaip dėlionės - kai vienas turi iškilimą, kitas - iškilimą. Iš visų gyvenime sutiktų žmonių kai kurie palieka mus abejingus, o kai kuriuos beprotiškai įsimylime. Vienus žmones praleidžiame ramiai, o nuo kitų negalime ...

Skaityti daugiau

05.10.2022 laikas 18:36 Škotija tiria "paslaptingą" naujagimių mirčių šuolį po "Jab" diegimo
Škotijos sveikatos priežiūros institucijos pradėjo oficialų tyrimą dėl didžiulio naujagimių mirčių skaičiaus padidėjimo po to, kai buvo pradėtas taikyti COVID skiepas.

Skaityti daugiau

02.10.2022 laikas 08:41 Receptai | Patiekalai Saldžios baltos duonos riekelės su cinamonu
Kiaušinius išplakame su pienu ir cukrumi. Plakinyje mirkome forminės duonos riekeles ir kepame keptuvėje įkaitintame aliejuje iš abiejų pusių, kol gražiai apskrus. Iškeptas, dar karštas, riekeles apibarstome cinamonu. Skanaus!...

Skaityti daugiau

02.10.2022 laikas 08:37 Receptai | Patiekalai Netikras zuikis su žaliaisiais žirneliais
Jeigu netikras zuikis keliaus ant vaišių stalo, galima jį papuošti... iš kvapiųjų pipirų padaryti akytes ir nosytę, o iš lauro lapų – auseles. Skanaus!

Skaityti daugiau

28.09.2022 laikas 14:13 Receptai | Patiekalai Cukinijų kepsneliai su kumpiu ir sūriu (video)
Cukinijų kepsnelius išmirkykite kiaušinių plakinyje, apvoliokite džiūvėsiuose ir kepkite įkaitintame aliejuje iš abiejų pusių, kol gražiai apskrus. Skanaus!

Skaityti daugiau