Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasąmonės Galios » 2022 » Liepos » 10

Moteris, patinkanti bet kokiam vyriškiui

Žinote, yra moterų, kurios pajėgios kristi į širdį bene kiekvienam sutiktam vyriškiui. Ir nieko nuostabaus, kadangi šio tipo moteris tarsi magnetas traukia žvilgsnius, sukelia norą būti greta jos jeigu ne visą laiką, tai bent kiek galima ilgiau. Kur slypi tokios moters paslaptis?

Tiesą sakant, viskas labai paprasta: taip yra dėl to, kad ji pasižymi vidine laisve. Kitaip sakant, ji, pavyzdžiui, nesistengia įsikibti į vyriškį, tarsi į paskutinį šansą kaip nors pakeisti savo gyvenimą. Ji visiškai realiai kaifuoja nuo savo pačios kompanijos, kurią ji pati sau sudaro tiek fiziniame, tiek materialiame, tiek psichologiniame lygmenyse. Su savimi jai gera gyventi ir būti..

Tokia moteris „neparsiduoda“ ir kaip tik todėl ji yra tokia neįkainuojama bet kuriam ją sutikusiam vyrui. Paslaptis slypi neprisirišime ir realioje laisvėje. Štai kodėl nuo tokios moters tarsi brangiais kvepalais dvelkia grožiu, jėga ir tikra, realia, nedirbtina asmenybe. Ir būtent tai mus taip stipriai traukia prie žmogaus, nepaisant jo lyties.

Ar prisimenate tokią būseną? Esu tikra, kad jums teko bent kartą ją patirti. Kai turite aibę įvairių jums įdomių reikalų, kurie jums išties labai patinka, ir jūs kaifuojate nuo savęs ir savo gyvenimo, ir būtent tokiais momentais jūsų „visi nori“. Aplinkiniams norisi gauti bent lašelį jūsų dėmesio, kad ir jie galėtų pajausti tą kaifą, kurį kelia gyvenimas. Jie irgi nori šito išmokti.

O jei šito neturite, tada ir kompanijos jums palaikyti niekas neskuba, tada jūs pati ieškote žmogaus, nuo kurio galima būtų „pakrauti bateriją“, pajausti šiek tiek pozityvo, gauti tos gyvenimu mėgautis leidžiančios energijos bent lašelį. Tai, beje, visiškai nereiškia, kad esate kokia nors energetinė vampyrė, anaiptol ne.

Paprastai kalbant, būti moterimi, susukančia galvas visiems vyrams – reiškia nedaryti to specialiai, galbūt netgi prisiskaičius internete kokių nors instrukcijų, o paprasčiausiai mėgautis savimi ir savo gyvenimu. Visa kita – tai tiesiog labai jums malonus priedas, bonusas. Tokia moteris viską turi pati, ji turi pati save, o tai jau labai daug

Iš vyro tokiai moteriai, tiesą sakant, nieko ypatingo ir nereikia, bet ji visada su džiaugsmu pasirengusi priimti bet kokią pagalbą ir šitaip padaryti vyrą laimingu. Juk ji jam parodo, kad priima jį, o ne atstumia. Be to, ji visada nuoširdžiai dėkinga, o ne laiko tą pagalbą savaime suprantamu dalyku, tarytum taip viskas ir turėtų būti.

Ji nebijo prarasti, kadangi neturi ko prarasti, išskyrus pačią save. Tačiau save ji jau seniai susirado ir kuria save, savo asmenybę, kiekvieną dieną. Tai ko gi jai tokiu atveju bijoti?

Jai gera tiek su tavimi, tiek be tavęs. O dar ji tiki, kad viskas ateina savo laiku, dėl to niekur tu nuo jos nesidėsi. Tai, žinoma nereiškia, kad ji visiškai nededa pastangų. Tiesiog ji jaučia saiką, nesikankina iš paskutinių jėgų, o tai – absoliučiai teisinga, tausojanti pozicija.

Mokykitės būti moterimi, kuri save myli ir tausoja, tuo pat metu lygiai taip pat gerbdama ir vertindama kitus.

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
09.08.2022 laikas 20:00 Varlinas tiesiogiai - 2022 08 09 - Tobulas štormas
Varlinas tiesiogiai - 2022 08 09 - Tobulas štormas. Pradžia: 19:00 val. Po transliacijos laidą rasite Rumble ir Brighteon kanaluose.

Skaityti daugiau

08.08.2022 laikas 20:08 Vaistažolė: Gydomės trūkažolėmis

Trūkažolės gali aprūpinti mus vitaminais ištisus metus: kai kurios rūšys išsaugo vertingąsias savybes, net ilgai laikant šaldytuve ar rūsyje. Trūkažolių šaknys plačiai naudojamos, ruošiant konditerijos gaminius, konservuojant, bet ypač dažnai jos dedamos į natūralią kavą ir kavos gėrimus, kuriems...

Skaityti daugiau

08.08.2022 laikas 19:38 Aiškiaregis Krzysztofas Jaczkowskis: Kas laukia pasaulio rudenį?
Po Nancy Pelosi vizito Taipėjuje Kinija sudavė Amerikai skaudų smūgį, uždrausdama eksportuoti smėlį, kuris naudojamas mikroprocesorių substratams gaminti, ir dabar Taivanas apimtas panikos: na, kur dar Žemėje yra šio rečiausio mineralo telkinių?...

Skaityti daugiau

08.08.2022 laikas 17:54 Ukrainos Zaporožė artėja prie referendumo dėl Rusijos
Maskvos remiama pietryčių Ukrainos Zaporožės regiono valdžia pirmadienį pareiškė, kad toliau planuoja surengti referendumą dėl prisijungimo prie Rusijos.

Skaityti daugiau

08.08.2022 laikas 16:50 Billas Gatesas socialinio kredito balus vadina ‘turtu’
Indijoje veikia didžiausia pasaulyje nacionalinė biometrinių skaitmeninių tapatybės duomenų sistema "Aadhaar" (hindi kalba reiškia "pamatas").

Skaityti daugiau

08.08.2022 laikas 16:38 Receptai | Patiekalai Omletas orkaitėje su varške ir daržovėmis
Omletas orkaitėje su varške ir daržovėmis - vasariškas patiekalas su daug baltymų ir vasariškų skonių. Tinka valgyti tiek pusryčiams, tiek pietums. Man jis skanus ir šaltas. Šio patiekalo proporcijas lengva pakeisti. Galima naudoti daugiau ar mažiau kiaušinių....

Skaityti daugiau

05.08.2022 laikas 11:54 Tauta Siūlo Naisių skandalas priminė sovietinius laikus
Taip sako kultūros atstovai, kalbėdami apie situaciją, kai festivalyje „Naisių vasara" paskutinę akimirką dalyvauti atsisakė kone visi turėję groti atlikėjai. Viešai išsakyti pasitraukimo argumentai - išskirtinai politiniai....

Skaityti daugiau

05.08.2022 laikas 11:48 Tauta Siūlo Kyla G.Paškevičiaus palaikymo banga
Pastaruoju metu renginiuose ir viešojoje erdvėje nematyti ne tik plačiai aptarinėjamo SEL`o, bet ir tikros muzikos legendos - Gyčio Paškevičiaus. Po to, kai šoumenas Arūnas Valinskas savo rašinyje atlikėją ir jo sūnų pasiuntė ant „trijų raidžių", šiandien socialiniame tinkle kyla G.Paškevičiaus pala...

Skaityti daugiau

Naujienos iš interneto