Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasąmonės Galios » 2022 » Liepos » 10

Pagrindinės mergaičių auginimo taisyklės

Mergaitės auginimas nedaug skiriasi nuo berniuko auginimo.

Vėlgi, svarbiausias ir svarbiausias dalykas auklėjant vaikus yra tinkamas pavyzdys vaiko akyse. Šiuo atveju taip pat padeda motina ir močiutės / tetos.

Tėtis savo požiūriu į mergaitę duoda pirmuosius pagrindus, kokio požiūrio mergaitė nusipelno ateityje, t. y. jis yra jos būsimos savigarbos matas. Pagyrimai, komplimentai, rūpestis, meilė, priėmimas, apkabinimai, orumas ir pagarba - tai minimalus tėvo, taip pat ir motinos, požiūris į mergaitę. Tėvas įkvepia stabilumo, saugumo ir šeimos gerovės jausmą.

Kaip ir berniukui, mergaitei reikia

  • pagyrimai, palaikymas ir pritarimas;
  • pagarba asmens orumui. Suaugusieji dažnai neįvertina šio kriterijaus, manydami: "Koks orumas gali būti vaikui...? Jis toks pat kaip ir kitų, tik jautresnis;
  • Skatinkite mokytis savarankiškumo įgūdžių - leiskite jiems padėti atlikti kasdienius darbus, kiek tik jie gali, o vėliau visada galėsite juos nepastebimai atlikti iš naujo;
  • palaikykite vaiko iniciatyvą ir savarankišką pasirinkimą (neslopinkite jo norų ir pageidavimų); vaikui geriau turėti savo savarankišką poziciją, nei būti patogiam, paklusniam ir paklusniam;
  • gebėjimą teisingai ir ekologiškai reikšti savo jausmus ir emocijas bei mokyti juos suprasti savo jausmus;
  • Nepažeidinėkite vaiko asmeninių ribų - mergaitė / berniukas yra žmogus, kaip ir visi kiti, tik mažas;
  • Svarbu išmokyti ją rūpintis savimi ir savo kūnu.

Mergina VISADA turi žinoti, kad ji yra graži, net jei neatitinka kieno nors subjektyvaus grožio kanono. Patikėdama suaugusiaisiais (o kas kitas, jei ne jie), mergaitė nuo mažens mokosi priimti savo išvaizdą, dėl to jaučiasi labiau pasitikinti savimi ir sėkmingesnė. Svarbu puoselėti jos vidinį grožį, gerumą, švelnumą ir individualumą.

Mergaitės niekada nereikėtų su niekuo lyginti, kaip ir berniuko, tiesą sakant, taip pat. Tai labai skaudžiai atsiliepia vaikų savigarbai, užaugę jie dėl to skundžiasi, sėdėdami ant sofos psichologo kabinete.

Iš tiesų yra daugybė auklėjimo taisyklių ir kiekvienas iš tėvų pats sprendžia, ką įskiepyti savo dukrai, tačiau svarbiausia, ko reikia siekti, - užauginti laimingą vaiką.

Mylėkite ir branginkite savo vaikus!

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...


Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
02.10.2022 laikas 21:40 "Nord Stream Spėlionės: CŽV pirštas į ukrainiečius

Toliau aiškinamasi, kas ir kodėl įvykdė didžiausią nuo Antrojo pasaulinio karo laikų pramoninio sabotažo aktą - pirmadienį, rugsėjo 26 d., susprogdino "Nord Stream 1" ir "Nord Stream 2" dujotiekius.

...

Skaityti daugiau

02.10.2022 laikas 20:47 Atvejo ataskaitoje patvirtinta, kad mirusio vyro širdyje ir smegenyse rasta mRNA smailių baltymų

Dr. Michaelis Mörzas (Michael Mörz), dirbantis Drezdeno-Friedrichštato ligoninėje Vokietijoje, pateikė 76 metų vyro, sergančio Parkinsono liga (PD), kuris mirė praėjus trims savaitėms po trečiosios COVID-19 injekcijos, atvejo ataskaitą.

...

Skaityti daugiau

02.10.2022 laikas 20:08 Pulkininkas Dougas MacGregoras- "Niekas nenori kariauti su Rusija, išskyrus Lenkiją ir keletą žmonių Vašingtone."
Buvęs gynybos sekretoriaus patarėjas Dougas MacGregoras (Doug MacGregor) pasvarstė, kas nutiks, jei Ukraina įstos į NATO, taip pat apie tai, kas stovi už dujotiekių Europoje sunaikinimo.

Skaityti daugiau

02.10.2022 laikas 08:41 Receptai | Patiekalai Saldžios baltos duonos riekelės su cinamonu
Kiaušinius išplakame su pienu ir cukrumi. Plakinyje mirkome forminės duonos riekeles ir kepame keptuvėje įkaitintame aliejuje iš abiejų pusių, kol gražiai apskrus. Iškeptas, dar karštas, riekeles apibarstome cinamonu. Skanaus!...

Skaityti daugiau

02.10.2022 laikas 08:37 Receptai | Patiekalai Netikras zuikis su žaliaisiais žirneliais
Jeigu netikras zuikis keliaus ant vaišių stalo, galima jį papuošti... iš kvapiųjų pipirų padaryti akytes ir nosytę, o iš lauro lapų – auseles. Skanaus!

Skaityti daugiau

28.09.2022 laikas 14:13 Receptai | Patiekalai Cukinijų kepsneliai su kumpiu ir sūriu (video)
Cukinijų kepsnelius išmirkykite kiaušinių plakinyje, apvoliokite džiūvėsiuose ir kepkite įkaitintame aliejuje iš abiejų pusių, kol gražiai apskrus. Skanaus!

Skaityti daugiau