Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasąmonės Galios » 2022 » Liepos » 10

Pagrindinės berniukų auginimo taisyklės

Kiekvienas iš tėvų nori, kad jo vaikas būtų geriausias, koks tik gali būti. Taigi kokios yra svarbiausios auklėjimo sritys, padedančios formuoti berniuko asmenybę?

Svarbiausias ir svarbiausias auklėjimo dalykas yra tinkamas pavyzdys vaiko akyse.

Idealus pavyzdys yra tėvas. Jei tokio nėra, tuomet tam, kad susidarytų tam tikras žmogaus įvaizdis, gali padėti senelis, dėdė, krikštatėvis.

Motinos meilė ir rūpestis.

Būtent motina berniukui parodo ir moko, kaip suvokti moterį, jos apkabinimai, rūpestis, bučiniai ir priėmimas moko berniuką gerbti ir branginti moteris ir kitus žmones.

Pagyrimai ir parama.

Tai neatsiejama auklėjimo dalis, leidžianti vaikui pasitikėti savimi ir formuojanti teigiamą požiūrį į pasaulį bei jo pasiekimus.

Atsakomybės ugdymas.

Svarbu išmokyti vaiką, kad kiekvienas veiksmas turi pasekmių ir kad už jį reikia prisiimti atsakomybę. Taip pat svarbu išmokyti juos laikytis tvarkos kasdieniame gyvenime.

Svarbu išmokyti berniuką reikšti savo emocijas ir jausmus aplinkai nekenksmingu būdu, o ne slopinti juos ar gėdinti už juos. Žinoma, jis yra būsimas žmogus, bet jis taip pat turi teisę liūdėti, verkti, bijoti, būti išsigandęs ir pan. 

Būtina skatinti vaiko savarankiškumą.

Net jei vaikas elgiasi lėtai, vangiai ir neadekvačiai, suaugusieji neturėtų perimti iniciatyvos ir daryti tai už jį. Galima padėti, bet ne atimti iš vaiko asmeninių pasiekimų, net ir nedidelių.

Neatimkite iš vaiko galimybės rinktis ir neužgniaužkite jo siekių ir norų.

Gerai leisti berniukui rinktis, pavyzdžiui: "Nori dėvėti šiuos ar kitus šortus? Toks paprastas veiksmas leidžia vaikui prisiimti atsakomybę už savo pasirinkimą. Arba jei vaikas nori rinkti purvinus akmenukus ar šakeles ir statyti namelį, nestabdykite jo ir neįtarkite, koks jis turėtų būti. Tegul jis būna savo vaizduotės šeimininkas.

Nepažeidinėkite jo asmeninių ribų, net jei jis atrodo dar mažas.

Kiekviena gyva būtybė turi poreikį turėti savo erdvę, berniukas - ne išimtis. Žinodamas savo ribas, gebėdamas priimti sprendimus ir rinktis, berniukas, užaugęs geru vyru, gerbs kitų ribas ir neleis pažeisti savųjų.

Svarbu, kad tėvai nepersistengtų bandydami berniuką užauginti tikru vyru, kitaip gali būti sunaikinta vaiko individualybė ir tapatybė.

Auginti vaiką, berniuką ar mergaitę, nėra lengvas darbas, tačiau svarbiausia suprasti, kad, turint tvirtą meilę, paramą ir pripažinimą, nė vienas vaikas negali būti sugadintas.

Rūpinkitės savo vaikais!

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...


Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
02.10.2022 laikas 21:40 "Nord Stream Spėlionės: CŽV pirštas į ukrainiečius

Toliau aiškinamasi, kas ir kodėl įvykdė didžiausią nuo Antrojo pasaulinio karo laikų pramoninio sabotažo aktą - pirmadienį, rugsėjo 26 d., susprogdino "Nord Stream 1" ir "Nord Stream 2" dujotiekius.

...

Skaityti daugiau

02.10.2022 laikas 20:47 Atvejo ataskaitoje patvirtinta, kad mirusio vyro širdyje ir smegenyse rasta mRNA smailių baltymų

Dr. Michaelis Mörzas (Michael Mörz), dirbantis Drezdeno-Friedrichštato ligoninėje Vokietijoje, pateikė 76 metų vyro, sergančio Parkinsono liga (PD), kuris mirė praėjus trims savaitėms po trečiosios COVID-19 injekcijos, atvejo ataskaitą.

...

Skaityti daugiau

02.10.2022 laikas 20:08 Pulkininkas Dougas MacGregoras- "Niekas nenori kariauti su Rusija, išskyrus Lenkiją ir keletą žmonių Vašingtone."
Buvęs gynybos sekretoriaus patarėjas Dougas MacGregoras (Doug MacGregor) pasvarstė, kas nutiks, jei Ukraina įstos į NATO, taip pat apie tai, kas stovi už dujotiekių Europoje sunaikinimo.

Skaityti daugiau

02.10.2022 laikas 08:41 Receptai | Patiekalai Saldžios baltos duonos riekelės su cinamonu
Kiaušinius išplakame su pienu ir cukrumi. Plakinyje mirkome forminės duonos riekeles ir kepame keptuvėje įkaitintame aliejuje iš abiejų pusių, kol gražiai apskrus. Iškeptas, dar karštas, riekeles apibarstome cinamonu. Skanaus!...

Skaityti daugiau

02.10.2022 laikas 08:37 Receptai | Patiekalai Netikras zuikis su žaliaisiais žirneliais
Jeigu netikras zuikis keliaus ant vaišių stalo, galima jį papuošti... iš kvapiųjų pipirų padaryti akytes ir nosytę, o iš lauro lapų – auseles. Skanaus!

Skaityti daugiau

28.09.2022 laikas 14:13 Receptai | Patiekalai Cukinijų kepsneliai su kumpiu ir sūriu (video)
Cukinijų kepsnelius išmirkykite kiaušinių plakinyje, apvoliokite džiūvėsiuose ir kepkite įkaitintame aliejuje iš abiejų pusių, kol gražiai apskrus. Skanaus!

Skaityti daugiau