- 12.07.2022
- 0.0 Reitingas
- 842 Peržiūrų
- Komentarai
Pasaulio ekonomikos forumas (WEF) visiems savo jauniesiems pasaulio lyderiams nurodė uždrausti bet kokį iškastinį kurą, nes tai yra žmonijos "Didžiojo perkrovimo" darbotvarkės dalis.
Pirmadienį WEF išleido dokumentą, kuriame teigiama, kad kova su "klimato kaita" išgelbės demokratiją, jei žmonės nustos deginti anglį, naftą ir dujas.
WEF dokumente teigiama, kad per pastaruosius 15 metų demokratija smarkiai smuko.
"Lyderiaujančios demokratijos turi stiprinti savo ekonomiką ir saugoti laisvę", - teigiama WEF dokumente.
Jame priduriama, kad nekreipiant dėmesio į pažangą siekiant "mažo anglies dioksido kiekio technologijų ekonomikos, demokratijos gali atsidurti ne mažesniame, o didesniame ekonominiame pavojuje", o Vakarų bendrovėms nurodoma nustoti investuoti į iškastinį kurą.
Westernjournal.com praneša: Pagrindinė dokumento mintis yra tokia: "Dvi pasaulinės krizės - klimato kaita ir demokratijos nuosmukis - pasiekė aukščiausią tašką".
Palaukite minutėlę - klimatas blogėja, o jo sprendimas, kaip žinome, yra kažkas panašaus į fašizmą, ir dar demokratijos nuosmukis?
Kažkodėl "laisvė yra vergovė" yra prasmingiau.
Barbier sako: "Perėjimas prie žaliosios energijos yra esminis dalykas sprendžiant klimato kaitos problemą ir kuriant tvarią ekonomiką".
Mes jau matome, kaip šis perėjimas vyksta - Bideno administracija ir pats Džo Bidenas (Joe Biden) mums sakė, kad didelės dujų kainos yra sąmoningas paskatinimas, kad mes pradėtume važinėti elektromobiliais. Neįtikėtinai didelės energijos kainos, žinoma, yra raktas į tvarumą, tiesa?
Nežinojimas yra jėga.
O kaip dėl demokratijos? Barbier turi atsakymą ir į šį klausimą: "Todėl kolektyviniai veiksmai, susiję su ekologiniu perėjimu, yra ne tik naudingi klimatui, bet ir gyvybiškai svarbūs siekiant apsaugoti demokratiją.
Kolektyviniai veiksmai saugo demokratiją?
Tam tikra prasme tai tiesa. Nes kas gi yra demokratija, jei ne kolektyviniai veiksmai? O kas yra kolektyviniai veiksmai, jei ne didėjantis chaosas, kuris galiausiai veda prie stiprios centrinės kontrolės?
Tai, žinoma, yra svarus argumentas demokratijos priešnuodžiui - respublikai su jos reaktyvumu, saugikliais ir apsauga.
Barbier pateikia regresinę analizę, kuri, nenuostabu, rodo, kad daugiausia laisvės turinčiose šalyse aplinkosaugos rodikliai yra geriausi.
Barbier teigimu, laisviausia pasaulio šalis yra Kanada. (Ar kas nors sakė Justinui Trudeau (Justin Trudeau)?) Aplinkosaugos požiūriu Kanada yra penktoje vietoje po JAV, kurios aplinkosaugos požiūriu yra ketvirtoje vietoje, o laisvės požiūriu - devintoje.
Matydamas, kad JAV pagal laisvę užima devintąją vietą, susimąsčiau, ar į lygtį pateko Donaldas Trumpas (Donald Trump).
Jis, žinoma, taip ir padarė, nes Barbier, aprašydamas demokratijos žlugimą, pateikė nuorodą, kurioje kalbama apie tai, kad demokratijoms "... iš vidaus kenkia neliberalios jėgos, įskaitant nesąžiningus politikus, norinčius sugadinti ir sugriauti tas pačias institucijas, kurios atvedė juos į valdžią.
"Tai, ko gero, labiausiai buvo matyti praėjusiais metais Jungtinėse Valstijose, kur sausio 6 d. riaušininkai šturmavo Kapitolijų, organizuotai bandydami panaikinti prezidento rinkimų rezultatus."
Nepriklausomai nuo to, kas vyksta. Šie žmonės tokie nuspėjami, ką rašo.
Galiausiai, Barbier ir WEF teigia, kad "per mažos iškastinio kuro kainos" lemia ekonominį nestabilumą, nes 2020 m. dujų, naftos ir anglies pramonei subsidijuoti išleista 5,9 trilijono JAV dolerių.
Tačiau kitame dokumente, į kurį nurodo Barbier ir kuriame reklamuojami tie 5,9 trilijono dolerių, teigiama, kad tik 8 proc. šių subsidijų skiriama realiai energijos gamybai. Likusi dalis, 92 proc., skiriama vadinamosioms "socialinėms" ir "aplinkosaugos" išlaidoms bei nesurinktiems vartojimo mokesčiams.
Vertimas - tie 92 procentai išlaidų yra tokie, kaip mes sakome, ir, taip, galbūt mes kai ką išgalvojame.
Barbjė taip pat sako, kad reikia didinti mokesčius už iškastinio kuro naudojimą, o naujos lėšos, gautos iš mokesčių arba sumažinus subsidijas iškastiniam kurui, turėtų būti skiriamos ekologiškesniam Žemės ekologizavimui.
Taigi, jei Barbier, Švabas, Baidenas ir kiti sieks savo, mums brangs energija, o tai turės įtakos viskam - transportui, maistui, būstui.
Kitaip tariant - gelbėkime planetą, marinkime žmones badu.
P komentaras: užsienis rašo, todėl tiesos ieškokite "duonos trupiniais"... atsirinkite faktus.
...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.
Susijusios naujienos:
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
Skaityti daugiau
Skaityti daugiau