Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasaulio Įvairenybės » 2022 » Liepos » 12

Pasaulio ekonomikos forumas liepia jauniesiems pasaulio lyderiams ‘atsisakyti iškastinio kuro ir išsaugoti demokratiją’

Pasaulio ekonomikos forumas (WEF) visiems savo jauniesiems pasaulio lyderiams nurodė uždrausti bet kokį iškastinį kurą, nes tai yra žmonijos "Didžiojo perkrovimo" darbotvarkės dalis.

Pirmadienį WEF išleido dokumentą, kuriame teigiama, kad kova su "klimato kaita" išgelbės demokratiją, jei žmonės nustos deginti anglį, naftą ir dujas.

WEF dokumente teigiama, kad per pastaruosius 15 metų demokratija smarkiai smuko.

"Lyderiaujančios demokratijos turi stiprinti savo ekonomiką ir saugoti laisvę", - teigiama WEF dokumente.

Jame priduriama, kad nekreipiant dėmesio į pažangą siekiant "mažo anglies dioksido kiekio technologijų ekonomikos, demokratijos gali atsidurti ne mažesniame, o didesniame ekonominiame pavojuje", o Vakarų bendrovėms nurodoma nustoti investuoti į iškastinį kurą.

Westernjournal.com praneša: Pagrindinė dokumento mintis yra tokia: "Dvi pasaulinės krizės - klimato kaita ir demokratijos nuosmukis - pasiekė aukščiausią tašką".

Palaukite minutėlę - klimatas blogėja, o jo sprendimas, kaip žinome, yra kažkas panašaus į fašizmą, ir dar demokratijos nuosmukis?

Kažkodėl "laisvė yra vergovė" yra prasmingiau.

Barbier sako: "Perėjimas prie žaliosios energijos yra esminis dalykas sprendžiant klimato kaitos problemą ir kuriant tvarią ekonomiką".

Mes jau matome, kaip šis perėjimas vyksta - Bideno administracija ir pats Džo Bidenas (Joe Biden) mums sakė, kad didelės dujų kainos yra sąmoningas paskatinimas, kad mes pradėtume važinėti elektromobiliais. Neįtikėtinai didelės energijos kainos, žinoma, yra raktas į tvarumą, tiesa?

Nežinojimas yra jėga.

O kaip dėl demokratijos? Barbier turi atsakymą ir į šį klausimą: "Todėl kolektyviniai veiksmai, susiję su ekologiniu perėjimu, yra ne tik naudingi klimatui, bet ir gyvybiškai svarbūs siekiant apsaugoti demokratiją.

Kolektyviniai veiksmai saugo demokratiją?

Tam tikra prasme tai tiesa. Nes kas gi yra demokratija, jei ne kolektyviniai veiksmai? O kas yra kolektyviniai veiksmai, jei ne didėjantis chaosas, kuris galiausiai veda prie stiprios centrinės kontrolės?

Tai, žinoma, yra svarus argumentas demokratijos priešnuodžiui - respublikai su jos reaktyvumu, saugikliais ir apsauga.

Barbier pateikia regresinę analizę, kuri, nenuostabu, rodo, kad daugiausia laisvės turinčiose šalyse aplinkosaugos rodikliai yra geriausi.

Barbier teigimu, laisviausia pasaulio šalis yra Kanada. (Ar kas nors sakė Justinui Trudeau (Justin Trudeau)?) Aplinkosaugos požiūriu Kanada yra penktoje vietoje po JAV, kurios aplinkosaugos požiūriu yra ketvirtoje vietoje, o laisvės požiūriu - devintoje.

Matydamas, kad JAV pagal laisvę užima devintąją vietą, susimąsčiau, ar į lygtį pateko Donaldas Trumpas (Donald Trump).

Jis, žinoma, taip ir padarė, nes Barbier, aprašydamas demokratijos žlugimą, pateikė nuorodą, kurioje kalbama apie tai, kad demokratijoms "... iš vidaus kenkia neliberalios jėgos, įskaitant nesąžiningus politikus, norinčius sugadinti ir sugriauti tas pačias institucijas, kurios atvedė juos į valdžią.

"Tai, ko gero, labiausiai buvo matyti praėjusiais metais Jungtinėse Valstijose, kur sausio 6 d. riaušininkai šturmavo Kapitolijų, organizuotai bandydami panaikinti prezidento rinkimų rezultatus."

Nepriklausomai nuo to, kas vyksta. Šie žmonės tokie nuspėjami, ką rašo.

Galiausiai, Barbier ir WEF teigia, kad "per mažos iškastinio kuro kainos" lemia ekonominį nestabilumą, nes 2020 m. dujų, naftos ir anglies pramonei subsidijuoti išleista 5,9 trilijono JAV dolerių.

Tačiau kitame dokumente, į kurį nurodo Barbier ir kuriame reklamuojami tie 5,9 trilijono dolerių, teigiama, kad tik 8 proc. šių subsidijų skiriama realiai energijos gamybai. Likusi dalis, 92 proc., skiriama vadinamosioms "socialinėms" ir "aplinkosaugos" išlaidoms bei nesurinktiems vartojimo mokesčiams.

Vertimas - tie 92 procentai išlaidų yra tokie, kaip mes sakome, ir, taip, galbūt mes kai ką išgalvojame.

Barbjė taip pat sako, kad reikia didinti mokesčius už iškastinio kuro naudojimą, o naujos lėšos, gautos iš mokesčių arba sumažinus subsidijas iškastiniam kurui, turėtų būti skiriamos ekologiškesniam Žemės ekologizavimui.

Taigi, jei Barbier, Švabas, Baidenas ir kiti sieks savo, mums brangs energija, o tai turės įtakos viskam - transportui, maistui, būstui.

Kitaip tariant - gelbėkime planetą, marinkime žmones badu.

P komentaras: užsienis rašo, todėl tiesos ieškokite "duonos trupiniais"... atsirinkite faktus.

paranormal.lt

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...


Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
14.08.2022 laikas 21:26 Įrodymai patvirtina, kad lėktuvą TWA 800 numušė JAV kariuomenė, o po to vyko masinis koordinuotas slėpimas
Oficiali 1996 m. liepos 17 d. įvykusios tragiškos oro bendrovės "Trans World Airlines" (TWA) reiso 800 lėktuvo katastrofos versija teigia, kad lėktuvas tiesiog "sprogo" iš niekur ir kad nebuvo jokio teroristinio nusikaltimo....

Skaityti daugiau

14.08.2022 laikas 21:04 Tyrimo rezultatai rodo, kad apie 30 % jaunų žmonių, kuriems buvo atlikta COVID injekcija, patiria širdies pažeidimų
Nauji Tailande atlikti tyrimai parodė, kad iš 10 vaikų, "paskiepytų" nuo Wuhan koronaviruso (COVID-19), trims iš jų dėl to išsivysto širdies problemų.

Skaityti daugiau

14.08.2022 laikas 20:43 Gėjų pedofilų pora įsivaikino berniukus tik tam, kad kurtų vaikų pornografiją
Waltono apygardoje, Ga. valstijoje, netoli Atlantos, gyvenančiai homoseksualų porai pareikšta daugybė kaltinimų lytiniais nusikaltimais prieš vaikus.

Skaityti daugiau

12.08.2022 laikas 10:27 Tauta Siūlo „Naisių vasara 2022. ŽOLINĖ“: Atsisakę kiršinti ir skaldyti visuomenę

Šią savaitę pasirodžius galutinei antrojo šiemet festivalio Naisiuose programai, internetas tiesiog ūžia. Į sceną čia lips ne tik Lietuvos muzikos pasaulio legenda Gytis Paškevičius, bet ir puikiai žinomi atlikėjai.

...

Skaityti daugiau

12.08.2022 laikas 08:53 Receptai | Patiekalai Sorų kruopų nauda tavo sveikatai, receptai
Pagal baltymų ir riebalų kiekį sorų kruopos lenkia miežines, perlines, grikių kruopas, o pagal kaloringumą nenusileidžia grikių ir ryžių kruopoms. Iš sorų kruopų ruošiama košė su vandeniu ir pienu, užkepėlės, kotletai, kroketai, s...

Skaityti daugiau

10.08.2022 laikas 17:18 Tauta Siūlo G. Nausėda pasirašė dekretą dėl M. Drobiazko ir P. Vanago išbraukimo iš apdovanotojų sąrašo

Prezidentas Gitanas Nausėda trečiadienį pasirašė dekretą, kuriuo išbraukė ledo čiuožėjų porą Margaritą Drobiazko ir Povilą Vanagą iš apdovanotųjų Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino 5-ojo laipsnio ordinu sąrašo, pažeminus a...

Skaityti daugiau