Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » NSO, Ateiviai » 2022 » Liepos » 17

JAV lėktuvnešio jūreiviai pasakoja apie oranžinį plazminį NSO

Neseniai viešumoje nuskambėjo dar viena 2004 m. nutikusi NSO ir JAV lėktuvnešio istorija. Jūreiviai matė "degančią oranžinę dėmę", kuri skrido žemai naktiniame danguje virš jų laivo.

Tai įvyko lėktuvnešyje "USS Ronald Reagan", ir nors apie incidentą iškart prabilo keli jūreiviai, oficialaus JAV karinio jūrų laivyno patvirtinimo ar reakcijos į šį atradimą vis dar nėra.

Nurodoma, kad apie šį NSO stebėjimą kalbėjo aštuoni jūreiviai, įskaitant tris žinomus vardus - Karol Olesiak, Derek Smith ir Patrick Goki. Kiekvienas iš jų kalbėjosi su dokumentinių filmų žurnalistu Dave'u Beaty. Beaty sukūrė garsų 2019 m. filmą "Nimitz kontaktai", kuriame pasakojama apie garsųjį lėktuvnešio "Nimitz" susidūrimą su "Tic Tac" formos NSO. Beje, tai įvyko tais pačiais 2004 metais.

lėktuvnešis, NSO, sfera, JAV karinis jūrų laivynas, balionas, jūreivis

Patrickas Goki tą naktį du kartus matė keistą oranžinės spalvos objektą. Iš pradžių jis budėjo tiltelio dešiniajame borte, o paskui - laivagalyje. Pasak jo, kai objektas pasirodė pirmą kartą, jį matė visi tuo metu ant tilto buvę žmonės, maždaug 100-200 žmonių.

Goki apibūdino objektą kaip "ryškiai oranžinį rutulį", kuris "bangavo" ir "judėjo kaip plazma". Pirmą kartą jis stebėjo objektą 30 sekundžių, kai šis praskrido virš denio, o maždaug po valandos vėl jį pamatė, kai šis pajudėjo uodegos link.

Lėktuvnešio įgula objektą vadino "dėme" ir "daiktu".

"Prisimenu, kaip vienas iš denio karininkų liepė kažkam išplėšti puslapius iš denio žurnalo, kuriuose buvo užfiksuotas incidentas", - pasakoja Goki. 

"Man tai buvo didelė staigmena, nes kariniame jūrų laivyne man visada sakydavo, kad viskas, ką įrašai į žurnalą, yra teisėtas įrašas ir jo negalima sunaikinti.

Objektas judėjo ne taip, kaip kiti mano matyti orlaiviai, jis buvo greitesnis nei bet kas, ką esu kada nors matęs."

NSO skrido maždaug 60 metrų virš lėktuvnešio denio.  

Nuotraukų koliažas, įvykusio incidento rekonstrukcija

Nuotraukų koliažas, įvykusio incidento rekonstrukcija

Pasak Goki, kai kurie jūreiviai neatrodė išsigandę NSO, jie nebuvo įsitempę ar sukrėsti, netgi juokavo. Atrodė, tarsi tokių objektų matymas jiems nebūtų naujiena. O kiti nebuvo abejingi. 

"Norėčiau pasakyti, kad didžiausią įspūdį tą vakarą man paliko tai, kad pamačiau patį objektą, tačiau mane labiau nustebino tai, kad nedaug žmonių kaip nors reagavo į jo pasirodymą."

Goki sako, kad tai buvo vienintelė paranormali patirtis per visą jo gyvenimą - nei anksčiau, nei vėliau.

Kitas asmuo iš to paties laivo, kurio vardas nenurodytas, bet, kaip pranešama, moteris, sakė, kad objektas judėjo keista trajektorija, "tarsi mažomis pusiau kilpomis", o paskui dingo, ir pabrėžė, kad NSO buvo matomas radaru.

Ji taip pat sakė, kad oranžinis balionas skriejo virš denio, neatsilikdamas nuo laivo, kuris plaukė ne mažesniu kaip 22 mazgų greičiu.  Kai ji apie tai pranešė komandai ant tiltelio, jai buvo patarta "nustoti rūkyti žolę".

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
09.08.2022 laikas 20:00 Varlinas tiesiogiai - 2022 08 09 - Tobulas štormas
Varlinas tiesiogiai - 2022 08 09 - Tobulas štormas. Pradžia: 19:00 val. Po transliacijos laidą rasite Rumble ir Brighteon kanaluose.

Skaityti daugiau

08.08.2022 laikas 20:08 Vaistažolė: Gydomės trūkažolėmis

Trūkažolės gali aprūpinti mus vitaminais ištisus metus: kai kurios rūšys išsaugo vertingąsias savybes, net ilgai laikant šaldytuve ar rūsyje. Trūkažolių šaknys plačiai naudojamos, ruošiant konditerijos gaminius, konservuojant, bet ypač dažnai jos dedamos į natūralią kavą ir kavos gėrimus, kuriems...

Skaityti daugiau

08.08.2022 laikas 19:38 Aiškiaregis Krzysztofas Jaczkowskis: Kas laukia pasaulio rudenį?
Po Nancy Pelosi vizito Taipėjuje Kinija sudavė Amerikai skaudų smūgį, uždrausdama eksportuoti smėlį, kuris naudojamas mikroprocesorių substratams gaminti, ir dabar Taivanas apimtas panikos: na, kur dar Žemėje yra šio rečiausio mineralo telkinių?...

Skaityti daugiau

08.08.2022 laikas 17:54 Ukrainos Zaporožė artėja prie referendumo dėl Rusijos
Maskvos remiama pietryčių Ukrainos Zaporožės regiono valdžia pirmadienį pareiškė, kad toliau planuoja surengti referendumą dėl prisijungimo prie Rusijos.

Skaityti daugiau

08.08.2022 laikas 16:50 Billas Gatesas socialinio kredito balus vadina ‘turtu’
Indijoje veikia didžiausia pasaulyje nacionalinė biometrinių skaitmeninių tapatybės duomenų sistema "Aadhaar" (hindi kalba reiškia "pamatas").

Skaityti daugiau

08.08.2022 laikas 16:38 Receptai | Patiekalai Omletas orkaitėje su varške ir daržovėmis
Omletas orkaitėje su varške ir daržovėmis - vasariškas patiekalas su daug baltymų ir vasariškų skonių. Tinka valgyti tiek pusryčiams, tiek pietums. Man jis skanus ir šaltas. Šio patiekalo proporcijas lengva pakeisti. Galima naudoti daugiau ar mažiau kiaušinių....

Skaityti daugiau

05.08.2022 laikas 11:54 Tauta Siūlo Naisių skandalas priminė sovietinius laikus
Taip sako kultūros atstovai, kalbėdami apie situaciją, kai festivalyje „Naisių vasara" paskutinę akimirką dalyvauti atsisakė kone visi turėję groti atlikėjai. Viešai išsakyti pasitraukimo argumentai - išskirtinai politiniai....

Skaityti daugiau

05.08.2022 laikas 11:48 Tauta Siūlo Kyla G.Paškevičiaus palaikymo banga
Pastaruoju metu renginiuose ir viešojoje erdvėje nematyti ne tik plačiai aptarinėjamo SEL`o, bet ir tikros muzikos legendos - Gyčio Paškevičiaus. Po to, kai šoumenas Arūnas Valinskas savo rašinyje atlikėją ir jo sūnų pasiuntė ant „trijų raidžių", šiandien socialiniame tinkle kyla G.Paškevičiaus pala...

Skaityti daugiau

Naujienos iš interneto