Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2020 » Balandžio » 28

Pentagonas Oficialiai Paviešino NSO Vaizdo Įrašus

JAV karo laivynas oficialiai išslaptino ir internete paviešino tris vaizdo klipus, kuriuose užfiksuoti JAV naikintuvų kontaktai su neatpažintais skraidančiais objektais (NSO). Vaizdai jau buvo nutekėję ir anksčiau, bet be oficialaus NSO tyrimų grupės leidimo.

Filmuotoje medžiagoje, kurią prieš kelerius metus užfiksavo JAV pilotai, matyti paslaptingi besparniai skraidantys aparatai, skriejantys viršgarsiniu greičiu be jokios matomos varomosios jėgos šaltinių.

Vaizdo įrašai į viešumą pateko 2017 ir 2018 m., bet 2019 m. rugsėjį Jūrų operacijų viršininko pavaduotojas informacinėms kovoms Josephas Gradisheris pareiškė, kad taip nutiko be oficialaus leidimo.

Ketvirtadienį trys vaizdo siužetai, pavadinti „FLIR“, „GOFAST“ ir „GIMBAL“, pirmą kartą oficialiai publikuoti JAV Karinių jūrų oro pajėgų vadavietės tinklalapyje, ir remiantis JAV Informacijos laisvės įstatymu, kiekvienas gali juos parsisiųsti.

Išleisdamas vaizdo įrašus, JAV Karinis jūrų laivynas oficialiai pripažįsta, kad lakūnai susidūrė su vadinamaisiais nežinomaisiais oro reiškiniais (angl. unidentified aerial phenomena), praneša karinių naujienų svetainė Military.com.

Vaizdus 2004 lapkritį ir 2015 sausį karinių pratybų metu užfiksavo naikintuvų „F/A-18 Hornet“ pilotai.

NSO, Pentagonas, Neatpažintas skraidantis objektas

Priešingai nei naikintuvai, paslaptingi objektai neturėjo „jokių išsiskiriančių sparnų, jokios išsiskiriančios uodegos, jokio išsiskiriančio išmetamųjų dujų srauto“, 2019 m. „History Channel“ dokumentiniame filme „Unidentified: Inside America's UFO Investigation“ sakė JAV karinių oro pajėgų leitenantas pilotas Danny Accoinas.

Gynybos departamento pareigūnai nusprendė paviešinti vaizdo įrašus po to, kai nustatė, kad filmuota medžiaga „neatskleidžia jokių jautrių pajėgumų ar sistemų ir neturi įtakos jokiems vėlesniems neatpažintų oro reiškinių karinėje oro erdvėje tyrimams“, pranešime teigia Pentagono atstovė spaudai Sue Gough.

Privati NSO tyrimų grupė „To The Stars Academy“, įkurta roko grupės „Blink-182“ vokalisto Tomo DeLonge „Flir“ ir „Gimbal“ klipus publikavo 2017 m., o „GoFast“ -2018 m., ir nors vaizdo įrašų aprašymuose teigta, kad visi trys klipai buvo „perėję oficialų JAV vyriausybės išslaptinimo peržiūros procesą ir patvirtinti viešam publikavimui“, filmuota medžiaga nebuvo tinkamai išslaptinta ir neturėjo būti dalijama viešai, sakė 2019 m. teigė J.Gradisheris.

Iki šiol nesama jokių paaiškinimų, kas užfiksuota minėtuose vaizdo įrašuose.

NSO, Pentagonas, JAV karinis jūrų laivynas

Populiariausios versijos kalba apie radaro sutrikimus (t. y. kad fiziškai jokių NSO ir nebuvo), apie eksperimentinius įslaptintus Kinijos, Rusijos ar ir pačios JAV dronus, galinčius skrieti viršgarsiniu greičiu ir akimirksniu keisti kryptį.

Nežemiška NSO kilmė nėra svarstoma.

Parengta pagal „Live Science“. Publikuoja lrytas.lt

Įvertink šį straipsnį. Prieš tai pakomentuodami, arba parašykite patys! Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.
Visi svetainės pateikti straipsniai, sveikatos patarimai yra pramoginio pobūdžio iš interneto platybių. Prieš naudodami patarimus, pasitarkite su tos srities specialistu. Svetainė neatsako už duomenų tikslumą. Visos teisės apsaugotos.
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Galima rašyti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
26.05.2020 laikas 11:03 Verta žinoti 9 požymius, kad pas jus skydliaukės susirgimas
Tai priežastis, į kurią gydytojai atkreipia dėmesį pirmiausia. Žmogus staigiai sulysta, kai hormonų lygis pakyla virš normos. Be to, svoris kris, net jei jūs valgysite daugiau nei įprastai – mitybos režimo pokyčiai šiuo atveju nieko neįtakos....

Skaityti daugiau

26.05.2020 laikas 10:29 Nacių Bazė-211 Antarktidoje (Naujoji Švabija)

Tai, kad Antarktidoje esančioje Karalienes Mod Žemėje yra įkurta slapta nacių Bazė-211, sužinojau visiškai atsitiktinai, kai teko būti komandiruotėje Vokietijoje, Apie bazę papasakojo buvęs SS Oberšurm-banfiureris Valteris Šulke, kuriam tuo metu buvo jau 89-eri metai amžiaus.

...

Skaityti daugiau

26.05.2020 laikas 07:30 Didysis Tvanas buvo – teigia mokslas

Moksliniai šio klausimo tyrimai prasidėjo XX a. 10-ajame dešimtmetyje, kai du Kolumbijos universiteto geologai Viljamas Rajenas ir Volteris Pitmanas surinko visus duomenis apie didįjį tvaną. Jų sukurta teorija teigia, kad šiltėjant klimatui, maždaug prieš 7500 metų

...

Skaityti daugiau

26.05.2020 laikas 07:07 Nacistų projektuotas orbitinis ginklas turėjo deginti miestus ir užvirinti jūras

Šiandien tai skamba kaip fantastika, tačiau Antrojo pasaulinio karo metais nacistai planavo į orbitą iškelti saulės spindulius naudojantį 1,5 km skersmens kosminį ginklą.

Skaityti daugiau

25.05.2020 laikas 22:16 Kaip Sumažinti Cukraus Kiekį Kraujyje? Receptai
Natūralių ingredientų pagrindu sukurti vaistai padės sumažinti cukraus kiekį kraujyje. Štai keletas geriausiu receptų, kaip normalizuoti cukraus kiekį kraujyje, remiantis paprastais, įrodytais ir prieinamais produktais....

Skaityti daugiau

25.05.2020 laikas 21:12 Gėrimas gydyti kepenis

Tai labai paprastas receptas. Galimai, dar niekam nežinomas. Todėl norėtųsi su jumis pasidalinti juo. Tai nuoviras iš medetkų ir morkų sėklų kuris padės pagerinti kepenų veiklą, tulšies išskyrimą ir palengvins uždegimą.

...

Skaityti daugiau