Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » NSO, Ateiviai » 2021 » Birželio » 15

Buvęs karinio jūrų laivyno pilotas atskleidė, kad daugelį metų ribotoje oro erdvėje kasdien pastebėdavo NSO

(Paranormal) Buvęs karinio jūrų laivyno pilotas leitenantas Ryanas Gravesas (Ryan Graves) atskleidė, kad karinis jūrų laivynas daugelį metų kasdien pastebėdavo NSO ribotoje Amerikos oro erdvėje. Tai jis atskleidė duodamas interviu CBS naujienų laidai "60 minučių", kuris buvo parodytas gegužės 16 d.

R. Gravesas laidos korespondentui Billui Whitakeriui (Bill Whitaker) pasakojo, kad jo F/A-18F "Super Hornet" eskadrilė 2014 m. pradėjo fiksuoti NSO į pietryčius nuo Virdžinijos paplūdimio. Eskadrilė ką tik buvo atnaujinusi savo lėktuvų radarus, todėl juos buvo galima stebėti infraraudonųjų spindulių kameromis.

Viename iš susitikimų, kurį jo eskadrilė užfiksavo vaizdo įrašu, 2015 m. virš Džeksonvilio, Floridos valstijoje, pakibo orlaivis. Vaizdo įraše girdėjosi kalbantys pilotai: "Pažiūrėkite į tą daiktą, jis sukasi! Dieve mano, jie visi skrenda prieš vėją, vėjas 120 mazgų į vakarus. Pažiūrėk į tą daiktą, vyruti".

Daugiau nei dešimtmetį kariniame jūrų laivyne tarnavęs Gravesas prisipažino, kad jo eskadrilė reguliariai pastebėdavo tokius objektus "kiekvieną dieną bent porą metų". 

Į pensiją išėjęs leitenantas mano, kad NSO kelia grėsmę nacionaliniam saugumui, tačiau pripažįsta, kad jie gali būti kažkas kita. Jis pažymėjo, kad kiti pilotai spėliojo, jog NSO yra vienas iš trijų dalykų - slapta amerikiečių technologija, priešo šnipinėjimo lėktuvas arba kažkas ne iš šio pasaulio.

"Sakyčiau, kad didžiausia tikimybė, jog tai grėsmės stebėjimo programa", - sakė jis ir pridūrė, kad NSO gali būti Kinijos ar Rusijos technologija.

Paklaustas, ar NSO buvimas ribotoje JAV oro erdvėje jam kelia nerimą, jis tapo kritiškas: "Jei tai būtų kitos šalies taktiniai lėktuvai, kurie kabotų ten, viršuje, tai būtų didžiulė problema. Bet kadangi tai atrodo šiek tiek kitaip, mes nenorime iš tikrųjų pažvelgti problemai į akis. Esame laimingi tiesiog ignoruodami faktą, kad jie yra ten ir stebi mus kiekvieną dieną."

Gynybos departamente (DOD) yra specialus NSO tyrimams skirtas padalinys. Šis padalinys, pavadintas Neatpažintų oro reiškinių darbo grupe, buvo įkurtas praėjusių metų rugpjūtį, siekiant išsiaiškinti neatpažintų oro reiškinių (NSO) - Pentagono pasirinkto NSO termino - prigimtį ir kilmę.

Ši darbo grupė pakeitė šešėlinę Pažangiąją aerokosminių grėsmių identifikavimo programą (AATIP), kuri 2007-2012 m. veikė slapta. Apie AATIP egzistavimą visuomenė niekada nežinojo, kol 2017 m. apie ją nepranešė laikraštis "The New York Times".

Išlieka klausimų apie tai, kas yra NSO

Tame pačiame epizode kartu su Whitakeriu sėdėjo ir Luisas Elizondo (Luis Elizondo), vadovavęs AATIP paskutinius dvejus metus. Paprašytas patvirtinti, ar NSO yra tikri, jis atsakė, kad pati vyriausybė oficialiai pareiškė, jog NSO egzistuoja. Lieka neatsakyta, kas tai per objektai ir kokie jų ketinimai bei galimybės, sakė jis, pažymėdamas, kad kai kurie stebėjimai yra nepaaiškinami.

Kai kurie orlaiviai, su kuriais Elizondo susidūrė atlikdamas tyrimus, galėjo atlikti išskirtinius veiksmus: "Įsivaizduokite technologiją, kuri gali veikti 6-700 g jėga, skristi 13 000 mylių per valandą greičiu, išvengti radarų, skristi ore, vandenyje ir galbūt kosmose." Jis pridūrė, kad šie orlaiviai taip pat neturi akivaizdžių varomosios jėgos požymių, tačiau sugeba įveikti natūralų gravitacijos poveikį.

Pasak jo, prieš suteikiant šį pavadinimą, neatpažintiems orlaiviams, jie buvo atidžiai ištirti: "Mes nesame tiesiog padarę išvadą, sakydami: "O, ten yra NSO".

NSO kelia grėsmę nacionaliniam saugumui, tačiau vyriausybė į juos rimtai nežiūrėjo

Elizondo sakė, kad Pentagonas į jo išvadas nežiūrėjo rimtai. Ir nors jis ir toliau tyrė NSO Gynybos departamentui daugelį metų po to, kai AATIP suskilo, 2017 m. iš nusivylimo nusprendė pasitraukti. Vienas iš paskutinių jo pasiekimų buvo trijų UAP vaizdo įrašų, kuriuos Pentagonas paviešino praėjusiais metais, išslaptinimas.

Christopheris Mellonas (Christopher Mellon), buvęs gynybos sekretoriaus padėjėjo pavaduotojas žvalgybos reikalams, dirbęs buvusiems prezidentams Billui Clintonui ir George'ui W. Bushui, tais pačiais metais tuos vaizdo įrašus nutekino laikraščiui "New York Times". Šio epizodo metu jis pasakė Whitakeriui, kad yra susirūpinęs, jog nieko nedaroma dėl UAP.

"Keista ir gaila, kad kažkas, kaip aš, turi padaryti kažką panašaus, kad toks nacionalinio saugumo klausimas būtų įtrauktas į darbotvarkę", - sakė jis. 

Kapitolijuje viskas, kas susiję su NSO, buvo sutinkama skeptiškai ir net pašaipiai. "Kapitolijuje yra stigma", - sakė senatorius Marco Rubio Whitakeriui. "Kai kurie mano kolegos labai domisi šia tema, o kai kurie savotiškai kikena, kai ją palieki".

Praėjusių metų gruodį, dar būdamas Senato Žvalgybos komiteto vadovas, M. Rubio nurodė žvalgybos agentūroms pateikti Kongresui neįslaptintą ataskaitą apie UAP. Ataskaita turi būti parengta kitą mėnesį ir joje bus išsamiai aprašyti stebėjimai, kuriuos "sunku paaiškinti", praėjusį kovą sakė buvęs žvalgybos direktorius Džonas Ratklifas (John Ratcliffe).

Daugiau šokiruojančių atskleidimų apie NSO skaitykite UFO.news.

Straipsnis parengtas pagal:

Jei manai, kad ši informacija buvo naudinga, pasidalink, prenumeruok ir padėkok...

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
23.09.2021 laikas 19:56 Paslaptingas metalo gabalas iš Vaddo salos
Po NSO nusileidimo Švedijos Vaddo saloje rastas nepaprastai tvirto metalo gabalas domina ne tik ufologus. Ne kartą buvo bandoma išpirkti jį iš šeimininko už tikrai didelius pinigus. Buvo ir tokių, kurie norėdami turėti tą paslaptingą metalo gabalą, buvo pasiryžę net nusikaltimui....

Skaityti daugiau

23.09.2021 laikas 17:02 Dabar "išprotėję" mokslininkai, siekiantys skiepų, nori paversti jūsų GROCERIJAS mRNA vakcinomis

Pasaulinė darbotvarkė skiepyti kiekvieną vyrą, moterį ir vaiką artėja tiesiai į jūsų pietų lėkštę. Kalifornijos Riversaido universiteto mokslininkų komanda tiria būdus, kaip jūsų GROCERIJAS paversti mRNA vakcinomis. Billas Gatesas atskleidžia masinio žemės ūkio paskirties žemės pirkimo priežastis...

Skaityti daugiau

23.09.2021 laikas 16:18 Kodėl nugriuvo Babelio bokštas?

Babelio bokštas, anot legendų, buvo vienas iš didžiausių senovės statinių. bet vienu metu milžiniškas tiems laikams statinys griuvo. kodėl taip nutiko?

Skaityti daugiau

23.09.2021 laikas 15:41 Dangoraižį Niujorke 1945 metais taranavo bombonešis B-25
1931 metais Niujorke buvo iškilmingai atidarytas biurų pastatas Empire State Building. Pastatas buvo 443 metrų aukščio ir turėjo 103 aukštus. Dangoraižis tapo aukščiausiu pastatu pasaulyje ir šį titulą išlaikė iki 1970 metų, kai buvo pastatyti liūdnai išgarsėję bokštai dvyniai....

Skaityti daugiau

23.09.2021 laikas 13:33 Imunizacijos ekspertas įspėja, kad skiepyti žmonės kelia tikrą grėsmę, "pavojingą" kitiems

Galbūt didžiausią grėsmę šiuo metu kelia Wuhan koronavirusas (Covid-19) - žmonės, kurie vartojo "vakcinas", mano profesorius Christianas Perronne'as (Christian Perronne), buvęs Pasaulio sveikatos organizacijos (PSO) Europos patariamosios imunizacijos ekspertų grupės vadovas.

...

Skaityti daugiau

Purūs ir drėgni šokoladiniai keksiukai (video)
23.09.2021 laikas 18:47 Receptai | Patiekalai Purūs ir drėgni šokoladiniai keksiukai (video)

Paranormal Virtuve šiandiena jums siūlo pasigaminti patiekalą pagal receptą: Purūs ir drėgni šokoladiniai keksiukai (video). Skanaus!

Skaityti daugiau

Greitai pagaminami ir gardūs kopūstų kotletai (video)
23.09.2021 laikas 18:39 Receptai | Patiekalai Greitai pagaminami ir gardūs kopūstų kotletai (video)

Paranormal Virtuve šiandiena jums siūlo pasigaminti patiekalą pagal receptą: Greitai pagaminami ir gardūs kopūstų kotletai (video). Skanaus!

Skaityti daugiau

23.09.2021 laikas 12:40 Receptai | Patiekalai Maltos mėsos kukuliai su bulvėmis
Paranormal Virtuvė šiandiena jums siūlo pasigaminti patiekalą pagal receptą: Maltos mėsos kukuliai su bulvėmis. Skanaus!

Skaityti daugiau