Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » NSO, Ateiviai » 2024 » Kovo » 22

Pasak britų parašiutininko-veterano, ateiviai iš numušto laivo pabėgo, o kariškiai jų ieškojo

Pasak britų parašiutininko-veterano, ateiviai iš numušto laivo pabėgo

Frenkas Milburnas, buvęs elitinio britų kariuomenės parašiutininkų ir desantininkų pulko karys, pasakojo, ką sužinojo apie itin slaptą ateivių medžioklės operaciją, vykusią aštuntajame dešimtmetyje. 

Apie ją jam papasakojo neįvardytas britų žvalgybos tarnybos MI6, kurios padalinys vykdė operaciją, narys. Milburnas sąmoningai neatskleidžia to žmogaus pavardės, kad nekeltų pavojaus jo gyvybei. Istorijoje jis pristatomas kaip "Džonas". 

Pasak Milburno, aštuntojo dešimtmečio pabaigoje "Džonas" dirbo slaptame padalinyje, dabar žinomame kaip "E Squadron" (anksčiau vadintame "The Increment"), kuris specializavosi slaptose karinėse operacijose. Jie samdė labiausiai patyrusius ir patikimus kariškius iš specialiųjų pajėgų dalinių, įskaitant tuos, kurie 1982 m. dalyvavo Folklando kare. 

Tačiau viena sudėtingiausių jų misijų buvo siuntimas prie paslaptingo sudužusio lėktuvo, kuris "tikrai nebuvo nei rusų, nei britų, nei amerikiečių", kuris nukrito neįvardytoje Jungtinės Karalystės teritorijoje, katastrofos vietą. 

Nenurodoma, ar kariškiai jį numušė, ar jis sudužo savaime, tačiau į vietą nedelsiant buvo išsiųsta apie 20-30 specialiųjų pajėgų karių, o tai rodo, kad kariškiai apie katastrofą sužinojo labai greitai. Tai patvirtina teoriją, kad laivas buvo numuštas tyčia, galbūt priešlėktuvinės gynybos įranga. 

"Jis sakė, kad jiems buvo pavesta apsaugoti ir nugabenti laivą į šiaurinę Anglijos dalį. Juos ten nuskraidino sraigtasparnis. Jie nustatė tos vietos perimetro kordoną ir tada priartėjo prie laivo. 

"Džonas" neapibūdino, kaip atrodė orlaivis, tik pasakė, kad buvo akivaizdu, jog tai "ne žmonių orlaivis", ir buvo akivaizdu, kad buvo keleivių, kurie iš įvykio vietos pabėgo pėsčiomis - ar kaip tai pavadinti. 

Po to jis pasakė, kad jiems buvo pavesta susekti šias būtybes ir pabandyti jas sulaikyti", - pasakoja Milburnas. 

"Dalis jo padalinio buvo palikta saugoti laivo. Jie ten paliko šešis ar aštuonis vyrus, kurie turėjo aptverti laivą, o likusieji išėjo ieškoti pėsčiomis, keturračiais motociklais ar džipais. Jie taip pat bandė susekti šiuos pabėgusius padarus, padedami sraigtasparnių". 

Tačiau jiems nepavyko nieko rasti ir tada į vietą atvyko keletas "mokslininkų", taip pat technikų, po to jie perėmė reikalus į savo rankas, o kariškiai buvo išsiųsti. 

"Juos išvežė sraigtasparniu ir po to jie daugiau nieko nežinojo". 

Frankas Milburnas
Frankas Milburnas 

Milburnas sako, kad "Džonas" atsisakė pateikti jam daugiau detalių apie operaciją ir nepateikė jokių pašėlusios istorijos įrodymų. Tačiau jis pasitiki jo žodžiais.

"Aš juo tikiu 100 procentų. Dirbau su juo "Civilinėje gatvėje". [pokario darbas]. Jis buvo tikras karys. Taip pat kalbėjausi su jo buvusiais bičiuliais iš SAS [Specialiosios oro tarnybos] ir desantininkais. Kalbame apie žmogų, kuris drąsiai kovėsi Folklando salose pačiuose žiauriausiuose mūšiuose." Tai nėra vyrukas, kuris išsisukinėja ar kalba nesąmones. 

"Džonas man tapo tarsi brolis. Vieną vakarą jis papasakojo man šią istoriją, nes buvo pavargęs laikyti ją paslaptyje, bet žinojo, kad negali jos papasakoti niekam kitam, tik buvusiems specialiųjų pajėgų kariams", - sakė J. Milburnas. 

J. Milburnas taip pat sakė, kad nusprendė dabar prabilti, norėdamas paremti kitus NSO bylos informatorius, ir kad jam nerimą kelia tai, jog "pernelyg didelis slaptumas", susijęs su šia tema, trukdo mokslo pažangai.

Įdomus pasaulis:
Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

Remiantis: https://paranormal.lt/

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

Skanaus:
19.12.2017 laikas 13:08 Receptai Receptai lieknėjantiems (šaltekšnio, kiaulpienių)
Liaudies medicinos receptas. Gydo nuo: antsvoris. Ingredientai: šaltekšnio žievės, kiaulpienių šaknų, petražolių vaisių, pankolio, pipirmėtės lapų. šaltekšnio žievės, kiaulpienių šaknys, petražolių vaisiai, pankolis, pipirmėtės la...

Skaityti daugiau

10.10.2019 laikas 21:50 Receptai Tarkuotų Bulvių Blyneliai Su Sūriu (Video)
Bulves nulupkite, nuplaukite i sutarkuokite burokine tarka. Sudėkite tarkuotas bulves į virtuvinį rankšluostį ir gerai nusunkite.

Skaityti daugiau

22.08.2018 laikas 09:45 Receptai Vaistažolių mišiniai nuo vidurių užkietėjimo
Vidurių užkietėjimas liaudies medicinoje, Vaistažolių mišiniai nuo vidurių užkietėjimo, receptai nuo vidurių užkietėjimo, liaudiški patarimai gydant ligas, kaip išgyti, netradicinė medicina, kaip gydytis vaistažolėmis, kaip gydyti...

Skaityti daugiau

Taip pat skaitykite:
29.05.2024 laikas 15:27 Karvės NESUKELIA "klimato kaitos", patvirtina naujas tyrimas
Naujas tyrimas paneigė globalistų pasakojimą, kad karvių išmetamos dujos sukelia "klimato kaitą". Tyrimas iš tiesų rodo, kad galvijai iš tiesų gali sumažinti metano kiekį atmosferoje.

Skaityti daugiau

29.05.2024 laikas 14:57 WEF nurodė JAV ūkininkams išskersti milijonus viščiukų, kad būtų išvengta paukščių gripo
Pasaulio ekonomikos forumas nurodė JAV ūkininkams paskersti milijonus sveikų viščiukų, kad būtų sustabdytas paukščių gripo plitimas.

Skaityti daugiau

29.05.2024 laikas 14:35 NIH pripažįsta, kad mRNA skiepai visam laikui pakeičia paskiepytų žmonių DNR ateinančioms kartoms
Nacionalinio sveikatos instituto (NIH) paskelbtame stulbinančiame tyrime atskleista, kad Covid mRNA skiepai pakeičia recipientų DNR, o pasekmės lieka ištisoms kartoms.

Skaityti daugiau