Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » NSO, Ateiviai » 2024 » Vasario » 5

'Mėlynieji ateiviai' atskleidė, kad visatoje yra 135 milijardai protingų rūšių

'Mėlynieji ateiviai' atskleidė, kad visatoje yra 135 milijardai

Aleksas Koleris, buvęs JAV armijos karininkas ir sraigtasparnio pilotas, teigia tris mėnesius bendravęs su dviem nežemiškomis būtybėmis, vadinamomis Višė ir Moroanai. Šie "mėlynodžiai" andromediečiai suteikė Koljerui precedento neturinčios informacijos apie visatą ir 135 milijardų protingų būtybių egzistavimą.

Pasak Kollieriaus, jo susitikimas su andromediečiais įvyko devintajame dešimtmetyje, kai jis žaidė slėpynių lauke. Jis užmigo ir pabudo ant stalo jų kosminiame laive. Apibūdindamas ateivius kaip aukštus, maždaug dviejų metrų ūgio, šviesiai mėlyna oda, Koleris sakė, kad iš karto pajuto jiems supratimą ir meilę. Jis teigė, kad jo šeimos genetinė linija buvo susijusi su šiomis būtybėmis ir kad jos jį aplankė norėdamos pasidalyti savo žiniomis.

Per tris mėnesius trukusį bendravimą Višėjus ir Moroanai pasidalijo protu nesuvokiama informacija apie visatą. Jie teigė, kad ji buvo sukurta prieš 21 mlrd. metų ir joje gyvena daugiau nei 135 mlrd. protingų būtybių.

Koleris taip pat teigia, kad andromediečiai jam parodė monitorius, kuriuose buvo rodomos scenos iš ankstesnių gyvenimų. Jam buvo pasakyta, kad prieš 62 000 metų jis priklausė forpostui, kuriame buvo nužudytas, kai bandė išspręsti ginčą tarp dviejų į Žemę atvykusių skirtingų rasių ateivių. Nuo šio įvykio prasidėjo jo reinkarnacijos Žemėje ciklas.

Prieš mirtį Žemėje jis keliavo po daugybę planetų, kuriose egzistavo protinga gyvybė ir buvo įkurtos nuolatinės mokslinės bazės jos vystymuisi stebėti, tirti ir kontroliuoti, tačiau atsitiktinė mirtis Žemės planetoje tapo amžinais spąstais jo sielai.

Tai labai įdomi detalė, nes būtent Žemėje kitos ateivių civilizacijos atstovas pateko į begalinį reinkarnacijų sūkurį, iš kurio jo nesugeba išlaisvinti pažangūs gentainiai.

Įdomus pasaulis:
Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

Skanaus:
03.07.2019 laikas 21:24 Receptai Pyragas kuris tiesiog tirpsta burnoje!
Labai skanus. Tiesiog tirpsta burnoje. Pyragą galima gaminti su uogomis ir vaisiais. Žemiau, išsamus skanaus pyrago paruošimas. Skanaus!

Skaityti daugiau

30.10.2017 laikas 14:38 Receptai Medetkos gydo širdies, kraujagyslių ligas

Liaudies medicinos receptas. Gydo nuo: Širdies ligos, Kraujagyslių ligos. Ingredientai: Džiovinti smulkinti vaistinės medetkos žiedai, Verdantis vanduo

Skaityti daugiau

02.11.2017 laikas 12:52 Receptai Kviečiai vaisingumui skatinti
Liaudies medicinos receptas. Gydo nuo: Vaisingumas. Ingredientai: Kviečių grūdų sulčių.

Skaityti daugiau

Taip pat skaitykite:
29.05.2024 laikas 15:27 Karvės NESUKELIA "klimato kaitos", patvirtina naujas tyrimas
Naujas tyrimas paneigė globalistų pasakojimą, kad karvių išmetamos dujos sukelia "klimato kaitą". Tyrimas iš tiesų rodo, kad galvijai iš tiesų gali sumažinti metano kiekį atmosferoje.

Skaityti daugiau

29.05.2024 laikas 14:57 WEF nurodė JAV ūkininkams išskersti milijonus viščiukų, kad būtų išvengta paukščių gripo
Pasaulio ekonomikos forumas nurodė JAV ūkininkams paskersti milijonus sveikų viščiukų, kad būtų sustabdytas paukščių gripo plitimas.

Skaityti daugiau

29.05.2024 laikas 14:35 NIH pripažįsta, kad mRNA skiepai visam laikui pakeičia paskiepytų žmonių DNR ateinančioms kartoms
Nacionalinio sveikatos instituto (NIH) paskelbtame stulbinančiame tyrime atskleista, kad Covid mRNA skiepai pakeičia recipientų DNR, o pasekmės lieka ištisoms kartoms.

Skaityti daugiau