Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » NSO, Ateiviai » 2021 » Gegužės » 8

Jau Nebe Konspirologija: Pentagonas Labai Rimtai Žiūri Į NSO

(Paranormal) Neatpažinti skraidantys objektai ar bent jau gandai apie juos kaitina smalsių žmonių vaizduotę. Ar mus stebi ateiviai? O gal tai - slapti ginklai? Atvykėliai iš kitų dimensijų ar keliautojai laiku? Ekonomistas Tyleris Cowenas atsakymų į šiuos klausimus neturi, bet mano, kad NSO gali turėti didelę įtaką ekonomikai.

Pentagonas ketina išslaptinti didelį su NSO susijusių duomenų kiekį. Tai - JAV karinių pajėgų pilotų (daigiausia Laivyno) fiksuoti vaizdai, kurių nepavyko paaiškinti.

Tie vaizdo įrašai ne kartą buvo pasirodę žiniasklaidos priemonėse ir vaizdo technologijų ekspertai tvirtino jų autentiškumą. Tačiau karybos ir aviacijos ekspertai negali pasakyti, kas tai.

JAV Kongresas ketina ištirti, ar tie NSO gali kelti grėsmę šaliai ir jos gyventojams. Pavojingiausias priešas yra nematomas, nežinomas ir neprognozuojamas. Jei nežinome, kas tai, kaip galime žinoti, ar šie fenomenai nekelia pavojaus? Jei tai - Rusijos ar Kinijos technologijos, kaip JAV nuo jų gintųsi?

Sunku įsivaizduoti, kad šie tyrimai duotų realios naudos. Tačiau tai rodo, kad JAV institucijos pagaliau ima rimtai vertinti NSO atvejus. Tai nebėra tik sąmokslo teorijų sritis, į kurią galima numoti ranka einant dirbti rimtesnių darbų. Ir būtent dėl to Cowenas „Bloomberg“ rašo, kad jei jau Pentagonas NSO vertina rimtai, tai ir rinkos į tai turi atkreipti dėmesį.

Kalbėdamas pusiau rimtai Cowenas svarsto, kaip pasikeistų mūsų ekonomika, jei sužinotume, kad ateiviai egzistuoja. Ekonomisto nuomone, daugumos akcijų kursas nepakistų. Kitaip tariant, „iPhone“ pardavimų tai nepaveiktų. Tačiau mokslinės fantastikos žanro kūrinių pardavimai ir turizmas į ateivių gyvenvietes stipriai išaugtų. Visi su ateiviais bent kiek susiję produktai staiga taptų labai paklausūs. Ir gynybos priemonės.

Kita vertus, jei ateiviai mums nebus draugiški ar turės technologinių galimybių mus išnaikinti labai lengvai ir greitai, kai kurie dalykai nebebus tokie svarbūs. 

Ir žinoma, tai nėra labai rimta tema. Kai nežinome nieko, svarstymai nėra labai vertingi. Kita vertus, jei jau politikai rimtai vertina NSO, anksčiau ar vėliau apie tai turės galvoti ir akcijų biržos.

Tekstas perpublikuojamas iš technologijos.lt.

Jei manai, kad ši informacija buvo naudinga, pasidalink, prenumeruok ir padėkok...

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
27.09.2021 laikas 10:31 Dėl smarkaus lietaus Algarvėje (Portugalija) kilo potvynis
Smarkios liūtys Algarvėje sutrikdė Vila Real de Santo António miesto eismą - buvo užlietos kelios gatvės.

Skaityti daugiau

27.09.2021 laikas 10:19 Smarki kruša ir potvyniai Toledo mieste, Ispanijoje
Po smarkios krušos ir vėlesnio jos tirpimo įvairiose regiono sostinės vietovėse prasidėjo potvyniai.

Skaityti daugiau

27.09.2021 laikas 10:13 Smarkios liūtys sukėlė potvynius Kanadoje
Kanados aplinkosaugos tarnybos paskelbtame specialiame meteorologijos pranešime teigiama, kad kai kuriose Toronto dalyse iškris iki 75 milimetrų lietaus. Mieste iš tiesų iškrito nemažai kritulių.

Skaityti daugiau

27.09.2021 laikas 09:47 Netoli Mergelių salų užfiksuotas milžiniškas plazmos srautas („džetas")
Žaibai Žemėje tampa vis keistesni ir keistesni. Rugsėjo 20 d. vakarą Puerto Riko fotografas Frankie Lucena nukreipė savo fotoaparatą "Sony A7s" į pakrantės elektros audrą. Štai ką jis pamatė:

Skaityti daugiau

27.09.2021 laikas 09:30 Keraloje, Indijoje, išprotėjo šventyklos dramblys

Nors dramblių dalyvavimas Keralos šventyklų kasdienėse maldos apeigose nėra nieko neįprasto, vienas dramblys sukėlė maldininkų siautulį, kai susijaudinęs, parbloškė ant jo sėdintį žmogų.

Skaityti daugiau

26.09.2021 laikas 16:06 Receptai | Patiekalai Dietinis pyragas be miltų su obuoliais
Dietinis pyragas be miltų su obuoliais. Galite valgyti prieš naktį, nors kiekvieną dieną. Sveikas ir visiškai nekaloringas pyragas, puikus skanėstas.

Skaityti daugiau

26.09.2021 laikas 15:58 Receptai | Patiekalai Kefyriniai sausainiai prie arbatos

Kefyro tešla visada išsiskiria savo savybėmis, kad ilgai išliktų gaivi ir minkšta. Šis receptas yra lengviausias ir greičiausias, jam reikia tik kelių produktų, kurie visada yra virtuvėje.

Skaityti daugiau

25.09.2021 laikas 15:57 Receptai | Patiekalai Greitas ir labai skanus ryžių ir vištienos plovas greitpuodyje
Mano šeima itin mėgsta šį greitai pagaminamą, rytietišką plovą su vištiena ir basmati ryžiais, gamintą greitpuodyje.

Skaityti daugiau