Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » NSO, Ateiviai » 2021 » Gegužės » 8

Jau Nebe Konspirologija: Pentagonas Labai Rimtai Žiūri Į NSO

(Paranormal) Neatpažinti skraidantys objektai ar bent jau gandai apie juos kaitina smalsių žmonių vaizduotę. Ar mus stebi ateiviai? O gal tai - slapti ginklai? Atvykėliai iš kitų dimensijų ar keliautojai laiku? Ekonomistas Tyleris Cowenas atsakymų į šiuos klausimus neturi, bet mano, kad NSO gali turėti didelę įtaką ekonomikai.

Pentagonas ketina išslaptinti didelį su NSO susijusių duomenų kiekį. Tai - JAV karinių pajėgų pilotų (daigiausia Laivyno) fiksuoti vaizdai, kurių nepavyko paaiškinti.

Tie vaizdo įrašai ne kartą buvo pasirodę žiniasklaidos priemonėse ir vaizdo technologijų ekspertai tvirtino jų autentiškumą. Tačiau karybos ir aviacijos ekspertai negali pasakyti, kas tai.

JAV Kongresas ketina ištirti, ar tie NSO gali kelti grėsmę šaliai ir jos gyventojams. Pavojingiausias priešas yra nematomas, nežinomas ir neprognozuojamas. Jei nežinome, kas tai, kaip galime žinoti, ar šie fenomenai nekelia pavojaus? Jei tai - Rusijos ar Kinijos technologijos, kaip JAV nuo jų gintųsi?

Sunku įsivaizduoti, kad šie tyrimai duotų realios naudos. Tačiau tai rodo, kad JAV institucijos pagaliau ima rimtai vertinti NSO atvejus. Tai nebėra tik sąmokslo teorijų sritis, į kurią galima numoti ranka einant dirbti rimtesnių darbų. Ir būtent dėl to Cowenas „Bloomberg“ rašo, kad jei jau Pentagonas NSO vertina rimtai, tai ir rinkos į tai turi atkreipti dėmesį.

Kalbėdamas pusiau rimtai Cowenas svarsto, kaip pasikeistų mūsų ekonomika, jei sužinotume, kad ateiviai egzistuoja. Ekonomisto nuomone, daugumos akcijų kursas nepakistų. Kitaip tariant, „iPhone“ pardavimų tai nepaveiktų. Tačiau mokslinės fantastikos žanro kūrinių pardavimai ir turizmas į ateivių gyvenvietes stipriai išaugtų. Visi su ateiviais bent kiek susiję produktai staiga taptų labai paklausūs. Ir gynybos priemonės.

Kita vertus, jei ateiviai mums nebus draugiški ar turės technologinių galimybių mus išnaikinti labai lengvai ir greitai, kai kurie dalykai nebebus tokie svarbūs. 

Ir žinoma, tai nėra labai rimta tema. Kai nežinome nieko, svarstymai nėra labai vertingi. Kita vertus, jei jau politikai rimtai vertina NSO, anksčiau ar vėliau apie tai turės galvoti ir akcijų biržos.

Tekstas perpublikuojamas iš technologijos.lt.

Įdomus pasaulis:
Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

Skanaus:
11.06.2019 laikas 08:04 Receptai Kokosiniai sausainiai

Greitai ir lengvai pagaminamų kokosinių sausainių receptas

Skaityti daugiau

25.08.2018 laikas 13:28 Receptai Liaudiški patarimai Suskilusių kulnų gydymui
Suskilę (įtrūkę) kulnai liaudies medicinoje, Suskilę (įtrūkę) kulnai, receptai nuo suskilusių kulnų, liaudiškomis priemonėmis, liaudiški patarimai gydant ligas, kaip išgyti, netradicinė medicina, kaip gydytis vaistažolėmis....

Skaityti daugiau

15.06.2019 laikas 09:57 Receptai Gardžių kokosinių sausainių receptas
Gardžių kokosinių sausainių receptas. Pasigaminkime kokosinius sausainukus namuose. Skanaus!

Skaityti daugiau

Taip pat skaitykite:
13.06.2024 laikas 07:47 Auginau savo sesers dukrą, o ji mane išdavė…
Mano sesuo Kristina pagimdė vaiką ir tiesiog išnyko, palikusi jį mums. Nei žinutės, nei pinigų, tik vienas raštelis: „Ne tokio gyvenimo aš norėjau!“ Mes su mama rūpinomės jos dukra. Pavadinome ją Marija.

Skaityti daugiau

13.06.2024 laikas 07:31 Siuntimai pas gydytojus specialistus: ką reikia žinoti?
Valstybinė ligonių kasa (VLK) gyventojams primena šiais metais įsigaliojusias siuntimų pas gydytojus specialistus išdavimo naujoves: prasiplėtė siuntimus išduodančių gydytojų ir kitų specialistų ratas, daugėja išimčių, kai siuntimo konsultacijai nebe...

Skaityti daugiau

13.06.2024 laikas 07:24 Miško įveisimas ne miško žemėje: ką svarbu žinoti?
Keletą pastarųjų metų yra pastebima, kad vis daugiau žmonių savo privačioje žemėje nori įveisti mišką. Nacionalinė žemės tarnyba (NŽT) atkreipia dėmesį, kad asmenys, norintys įveisti mišką savo turimoje ne miškų ūkio žemėje (pvz., žemės ūkio žemėje, ...

Skaityti daugiau