Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasąmonės Galios » 2022 » Liepos » 20

Kodėl gražioms moterims gyvenimas yra sunkesnis nei kitoms?

Moterys stengiasi būti vis gražesnės ir gražesnės. Kitaip sakant, joms atrodo, kad gražios moters gyvenimas yra geresnis nei bet kurios kitos. Tačiau tai ne visai teisinga. Manau, gražioms moterims gyventi yra sunkiau. Ir štai kodėl.

Pirma. Gražiai moteriai sunkiau surasti tikrąją meilę. Juk daugumai vyrų norėsis būti su ja tik dėl išvaizdos. Jie net negalvos, koks žmogus gyvena tame gražiame įpakavime. Be to, jie ir patys ims vaizduoti save visiškai kitokiais, nei yra iš tikrųjų, kad patiktų šiai moteriai.

Tokiu būdu ji ilgus metus gyvens apgaulėje. Ir anksčiau ar vėliau tai išplauks į paviršių. Tačiau tuščiai iššvaistyto laiko jau nesugrąžinsi… Ir taip gali atsitikti ne vieną kartą gyvenimo bėgyje. Juk vyrai gali elgtis taip, kad bus sunku suprasti, ar jie tikrai myli, ar tik dėl išvaizdos nori būti šalia.

Antra. Mokykliniais metais gražioms merginoms labai paprasta. Visi pasiruošę nusileisti, padėti ir pan. Visi berniukai sukinėjasi aplinkui. Ir susidaro įspūdis, kad gyvenimas tobulas. Tačiau viskas pasikeičia, kai mergina paauga ir įžengia į suaugusiųjų pasaulį.

Kai į darbą samdys ne tik dėl gražių akių. Kai aplinkui ją bus jau realus pasaulis, o ant pečių užgrius daug sunkumų. Paprastoms moterims lengviau. Juk jos neįprato viską gauti lengvai. Jos žino, kad reikia daug dirbti, kad kažką pasiektum.

Trečia. Graži moteris pernelyg sureikšmins savo grožį. Juk ji visą gyvenimą sulaukia komplimentų ir tiki, kad tai – didelė vertybė. Todėl grožį reikia bet kokia kaina išlaikyti. O tai – ne tik dideli pinigai, bet ir labai daug laiko sąnaudų.

Visa tai apsunkina gyvenimą. Kai kurios gražios moterys skiria savo grožiui kone visą savo laisvalaikį ir didžiąją dalį pinigų. Niekam daugiau nebelieka laiko. Pomėgiams, hobiams, asmeniniam tobulėjimui, netgi karjerai.

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...


Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
03.10.2022 laikas 18:00 Aiškiaregis Krzysztofas Jaczkowskis: spalio 7-9 d. gali įvykti naujas valstybinis terorizmo aktas

Paskutiniame nuotolinio matymo seanse lenkų mėgstamas aiškiaregys Krzysztofas Jaczkowskis didžiąją dalį savo prognozių skyrė Lenkijai ir tik trumpai užsiminė apie padėtį pasaulyje. Visų pirma jis perspėjo, kad spalio mėnesį laukiniai kaip nors pak...

Skaityti daugiau

02.10.2022 laikas 21:40 "Nord Stream Spėlionės: CŽV pirštas į ukrainiečius

Toliau aiškinamasi, kas ir kodėl įvykdė didžiausią nuo Antrojo pasaulinio karo laikų pramoninio sabotažo aktą - pirmadienį, rugsėjo 26 d., susprogdino "Nord Stream 1" ir "Nord Stream 2" dujotiekius.

...

Skaityti daugiau

02.10.2022 laikas 20:47 Atvejo ataskaitoje patvirtinta, kad mirusio vyro širdyje ir smegenyse rasta mRNA smailių baltymų

Dr. Michaelis Mörzas (Michael Mörz), dirbantis Drezdeno-Friedrichštato ligoninėje Vokietijoje, pateikė 76 metų vyro, sergančio Parkinsono liga (PD), kuris mirė praėjus trims savaitėms po trečiosios COVID-19 injekcijos, atvejo ataskaitą.

...

Skaityti daugiau

02.10.2022 laikas 08:41 Receptai | Patiekalai Saldžios baltos duonos riekelės su cinamonu
Kiaušinius išplakame su pienu ir cukrumi. Plakinyje mirkome forminės duonos riekeles ir kepame keptuvėje įkaitintame aliejuje iš abiejų pusių, kol gražiai apskrus. Iškeptas, dar karštas, riekeles apibarstome cinamonu. Skanaus!...

Skaityti daugiau

02.10.2022 laikas 08:37 Receptai | Patiekalai Netikras zuikis su žaliaisiais žirneliais
Jeigu netikras zuikis keliaus ant vaišių stalo, galima jį papuošti... iš kvapiųjų pipirų padaryti akytes ir nosytę, o iš lauro lapų – auseles. Skanaus!

Skaityti daugiau

28.09.2022 laikas 14:13 Receptai | Patiekalai Cukinijų kepsneliai su kumpiu ir sūriu (video)
Cukinijų kepsnelius išmirkykite kiaušinių plakinyje, apvoliokite džiūvėsiuose ir kepkite įkaitintame aliejuje iš abiejų pusių, kol gražiai apskrus. Skanaus!

Skaityti daugiau