Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasąmonės Galios » 2022 » Liepos » 20

Kai vyras ir moteris nusprendžia gyventi kartu

Prieš „susivažiuodami“, judu abu turite būti pasiruošę „prisitrynimo“ ir kovos dėl įtakos laikotarpiui. Ir čia į pirmą planą išplaukia asmeninių ribų tema.

Visų pirma vertėtų pasidomėti, kokioje šeimoje užaugo žmogus, su kuriuo planuojate bendrą ateitį.

Čia gali būti trys variantai – vienturtis, šeimoje augo du vaikai, jūsų partneris augo daugiavaikėje šeimoje.

Pirmas variantas:

Vienintelis tėčio ir mamos džiaugsmas. Šis žmogus šiek tiek egocentriškas, su griežtomis ribomis. Tai reiškia, kad reikia skirti daug dėmesio jo įpročiams ir ritualams.

Jis turi savo mėgstamą puodelį, savo kėdę, vietą prie stalo, kurią išsirinko pats. Bet koks pasikėsinimas į jo gyvenamąją erdvę bus vertinamas labai neigiamai.

Jei jis pakabins rankšluostį kairėje veidrodžio pusėje, nerizikuokite kabinti jo dešinėje. Jo daiktus galima paimti tik jam leidus, kitaip galite sukelti pasipiktinimą ar susierzinimą.

Jam svarbi erdvė, kurioje jis egzistuoja kaip Saulė savo sistemos centre.

Tačiau, kita vertus, jis irgi atsižvelgs į jūsų ribas, ir tai negali nepatikti.

Antras variantas:

Jei šeimoje buvo du vaikai, galima pasąmoninga konkurencija. Žmogus, kai buvo dar vaikas, atidžiai sekė, kad nesulauktų mažiau dėmesio ar naudos. Kartais tekdavo rungtyniauti ir pakovoti.

Dabar, kai jis jau suaugo, visa tai transformuojasi į niveliavimą, reikalavimus, kad viskas būtų „sąžininga“, „pusė per pusę“. Ir tuo pačiu žmogus labai trokšta, kad būtent jo sprendimai ir pasiūlymai bendrame gyvenime būtų svarbiausi.

Tuo pačiu šis žmogus santykiuose sukuria draugystės atmosferą, kaip buvo jo vaikystėje, jis moka derinti pastangas.

Trečias variantas:

Jei pirmuoju atveju jums reikia labai atsargiai elgtis su savo antrosios pusės asmeninėmis ribomis, tai šiuo atveju, kai žmogus užaugo didelėje šeimoje, turėsite nuo jo saugoti savas ribas.

Didelėje šeimoje užaugę žmonės turi pojūtį, kad viskas yra bendra, ir iš principo visais tais „bendrais“ dalykais galima be jokių ceremonijų naudotis, tarsi gyvenant čigonų tabore iš to anekdoto: „Kas pirmas atsikėlė – tas gražiausiai apsirengė“. Tokie žmonės mėgsta būti arčiau vienas kito, jiems nepatinka leisti laiką vienumoje.

Jei jūsų šeimoje buvo gyvenama kitaip, toks elgesys jums gali atrodyti kaip įkyrumas, tačiau tai viso labo kitoks bendravimo stilius, be jokių piktų kėslų.

Padėkite savo antrai pusei susirasti ką veikti namuose, kai jums kils noras pabūti vienumoje.

Jeigu jau prasideda bendras gyvenimas, geriau iš karto aptarti kai kuriuos svarbius įpročius ir momentus, negu vėliau savo kailiu patirti visus tuos „prisitrynimo“ ir „priekabių“ „džiaugsmus.

Jei prie savo meilės prijungsite dar ir galvą, turėtų gautis visai neblogai.

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
09.08.2022 laikas 20:00 Varlinas tiesiogiai - 2022 08 09 - Tobulas štormas
Varlinas tiesiogiai - 2022 08 09 - Tobulas štormas. Pradžia: 19:00 val. Po transliacijos laidą rasite Rumble ir Brighteon kanaluose.

Skaityti daugiau

08.08.2022 laikas 20:08 Vaistažolė: Gydomės trūkažolėmis

Trūkažolės gali aprūpinti mus vitaminais ištisus metus: kai kurios rūšys išsaugo vertingąsias savybes, net ilgai laikant šaldytuve ar rūsyje. Trūkažolių šaknys plačiai naudojamos, ruošiant konditerijos gaminius, konservuojant, bet ypač dažnai jos dedamos į natūralią kavą ir kavos gėrimus, kuriems...

Skaityti daugiau

08.08.2022 laikas 19:38 Aiškiaregis Krzysztofas Jaczkowskis: Kas laukia pasaulio rudenį?
Po Nancy Pelosi vizito Taipėjuje Kinija sudavė Amerikai skaudų smūgį, uždrausdama eksportuoti smėlį, kuris naudojamas mikroprocesorių substratams gaminti, ir dabar Taivanas apimtas panikos: na, kur dar Žemėje yra šio rečiausio mineralo telkinių?...

Skaityti daugiau

08.08.2022 laikas 17:54 Ukrainos Zaporožė artėja prie referendumo dėl Rusijos
Maskvos remiama pietryčių Ukrainos Zaporožės regiono valdžia pirmadienį pareiškė, kad toliau planuoja surengti referendumą dėl prisijungimo prie Rusijos.

Skaityti daugiau

08.08.2022 laikas 16:50 Billas Gatesas socialinio kredito balus vadina ‘turtu’
Indijoje veikia didžiausia pasaulyje nacionalinė biometrinių skaitmeninių tapatybės duomenų sistema "Aadhaar" (hindi kalba reiškia "pamatas").

Skaityti daugiau

08.08.2022 laikas 16:38 Receptai | Patiekalai Omletas orkaitėje su varške ir daržovėmis
Omletas orkaitėje su varške ir daržovėmis - vasariškas patiekalas su daug baltymų ir vasariškų skonių. Tinka valgyti tiek pusryčiams, tiek pietums. Man jis skanus ir šaltas. Šio patiekalo proporcijas lengva pakeisti. Galima naudoti daugiau ar mažiau kiaušinių....

Skaityti daugiau

05.08.2022 laikas 11:54 Tauta Siūlo Naisių skandalas priminė sovietinius laikus
Taip sako kultūros atstovai, kalbėdami apie situaciją, kai festivalyje „Naisių vasara" paskutinę akimirką dalyvauti atsisakė kone visi turėję groti atlikėjai. Viešai išsakyti pasitraukimo argumentai - išskirtinai politiniai....

Skaityti daugiau

05.08.2022 laikas 11:48 Tauta Siūlo Kyla G.Paškevičiaus palaikymo banga
Pastaruoju metu renginiuose ir viešojoje erdvėje nematyti ne tik plačiai aptarinėjamo SEL`o, bet ir tikros muzikos legendos - Gyčio Paškevičiaus. Po to, kai šoumenas Arūnas Valinskas savo rašinyje atlikėją ir jo sūnų pasiuntė ant „trijų raidžių", šiandien socialiniame tinkle kyla G.Paškevičiaus pala...

Skaityti daugiau

Naujienos iš interneto