Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasaulio Įvairenybės » 2022 » Liepos » 21

Putinas: "Naujoji pasaulio tvarka" nori išnaikinti žmonių kūrybiškumą ir sukurti ‘pragarą Žemėje’

Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas (Vladimir Putin) perspėjo, kad "Naujoji pasaulio tvarka" nori visiškai išnaikinti žmogaus kūrybiškumą ir sukurti žmonijai "pragarą žemėje".

V. Putinas apie tai perspėjo neseniai Maskvoje vykusiame forume.

"Visiško vadinamojo "auksinio milijardo" dominavimo modelis yra neteisingas. Kodėl šis "auksinis milijardas" tarp planetos gyventojų turėtų dominuoti prieš kitus, primesti savo elgesio taisykles?" klausė V. Putinas.

"Šis modelis, paremtas "išskirtinumo" iliuzija, skirsto žmones į pirmarūšius ir antrarūšius, todėl savo esme yra rasistinis ir neokolonijinis", - perspėjo jis.

"O jį grindžianti globalistinė, tariamai liberali ideologija vis labiau įgyja totalitarizmo bruožų, stabdo kūrybinį siekį, laisvą istorinę kūrybą", - pareiškė V. Putinas.

Summit.news pranešimai: Rusijos prezidentas toliau pabrėžė savo požiūrį, kad globalistinė pasaulio tvarka buvo sukurta išnaudojant kitas šalis.

"Žinoma, šis "auksinis milijardas" netapo "auksiniu" atsitiktinai. Jis daug pasiekė. Tačiau savo pozicijas jis užėmė ne tik dėl kai kurių idėjų įgyvendinimo, bet didele dalimi dėl kitų tautų - tiek Azijos, tiek Afrikos - apiplėšimo. Taip ir atsitiko."

Tada jis paskelbė, kad Vakarų elitas išsigandęs, jog jų pasaulinė tvarka yra griaunama.

"Kad ir kaip Vakarų ir vadinamasis viršnacionalinis elitas stengtųsi išsaugoti esamą tvarką, artėja nauja era, naujas pasaulio istorijos etapas. Ir tik tikrai suverenios valstybės gali užtikrinti aukštą augimo dinamiką ir tapti pavyzdžiu kitiems", - sakė V. Putinas.

Kaip jau anksčiau pabrėžėme, V. Putinas nuolat kaltino Vakarus dėl jų pačių žlugimo.

Kovo mėn. jis pasakė kalbą, kurioje kaltino "Vakarų valdantįjį elitą" sukėlus ekonominius sunkumus, nuo kurių kenčia Europos ir Jungtinių Valstijų gyventojai.

Praėjusiais metais prieštaringai vertinamas stipruolis peikė Vakarus kaip "visiškai beprotiškus" už tai, kad jie leidžia mokyti vaikus, jog nėra biologinės lyties, sakydamas, kad prabudęs kryžiaus žygis prieš tradicinius lyčių vaidmenis "griauna žmogaus prigimtį".

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
09.08.2022 laikas 20:00 Varlinas tiesiogiai - 2022 08 09 - Tobulas štormas
Varlinas tiesiogiai - 2022 08 09 - Tobulas štormas. Pradžia: 19:00 val. Po transliacijos laidą rasite Rumble ir Brighteon kanaluose.

Skaityti daugiau

08.08.2022 laikas 20:08 Vaistažolė: Gydomės trūkažolėmis

Trūkažolės gali aprūpinti mus vitaminais ištisus metus: kai kurios rūšys išsaugo vertingąsias savybes, net ilgai laikant šaldytuve ar rūsyje. Trūkažolių šaknys plačiai naudojamos, ruošiant konditerijos gaminius, konservuojant, bet ypač dažnai jos dedamos į natūralią kavą ir kavos gėrimus, kuriems...

Skaityti daugiau

08.08.2022 laikas 19:38 Aiškiaregis Krzysztofas Jaczkowskis: Kas laukia pasaulio rudenį?
Po Nancy Pelosi vizito Taipėjuje Kinija sudavė Amerikai skaudų smūgį, uždrausdama eksportuoti smėlį, kuris naudojamas mikroprocesorių substratams gaminti, ir dabar Taivanas apimtas panikos: na, kur dar Žemėje yra šio rečiausio mineralo telkinių?...

Skaityti daugiau

08.08.2022 laikas 17:54 Ukrainos Zaporožė artėja prie referendumo dėl Rusijos
Maskvos remiama pietryčių Ukrainos Zaporožės regiono valdžia pirmadienį pareiškė, kad toliau planuoja surengti referendumą dėl prisijungimo prie Rusijos.

Skaityti daugiau

08.08.2022 laikas 16:50 Billas Gatesas socialinio kredito balus vadina ‘turtu’
Indijoje veikia didžiausia pasaulyje nacionalinė biometrinių skaitmeninių tapatybės duomenų sistema "Aadhaar" (hindi kalba reiškia "pamatas").

Skaityti daugiau

08.08.2022 laikas 16:38 Receptai | Patiekalai Omletas orkaitėje su varške ir daržovėmis
Omletas orkaitėje su varške ir daržovėmis - vasariškas patiekalas su daug baltymų ir vasariškų skonių. Tinka valgyti tiek pusryčiams, tiek pietums. Man jis skanus ir šaltas. Šio patiekalo proporcijas lengva pakeisti. Galima naudoti daugiau ar mažiau kiaušinių....

Skaityti daugiau

05.08.2022 laikas 11:54 Tauta Siūlo Naisių skandalas priminė sovietinius laikus
Taip sako kultūros atstovai, kalbėdami apie situaciją, kai festivalyje „Naisių vasara" paskutinę akimirką dalyvauti atsisakė kone visi turėję groti atlikėjai. Viešai išsakyti pasitraukimo argumentai - išskirtinai politiniai....

Skaityti daugiau

05.08.2022 laikas 11:48 Tauta Siūlo Kyla G.Paškevičiaus palaikymo banga
Pastaruoju metu renginiuose ir viešojoje erdvėje nematyti ne tik plačiai aptarinėjamo SEL`o, bet ir tikros muzikos legendos - Gyčio Paškevičiaus. Po to, kai šoumenas Arūnas Valinskas savo rašinyje atlikėją ir jo sūnų pasiuntė ant „trijų raidžių", šiandien socialiniame tinkle kyla G.Paškevičiaus pala...

Skaityti daugiau

Naujienos iš interneto