Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Pasaulio Įvairenybės » 2023 » Gegužės » 28

Putinas perspėja, kad "prabudusios" vertybės sunaikins Vakarus: ‘Tas pats receptas, kurį 1917 m. naudojo marksistai’

Putinas perspėja, kad "prabudusios" vertybės sunaikins Vakarus

Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas (Vladimir Putin) perspėjo, kad Vakarų visuomenei diegiama kraštutinių kairiųjų "budulių" ideologija yra "blogis" ir sunaikins kultūrą jungiančias vertybes.

Pasak V. Putino, jis žino, kaip JAV ir Europoje pasireikš "woke" darbotvarkė, nes ji niekuo nesiskiria nuo to, kas įvyko Rusijoje per 1917 m. marksistinę revoliuciją.

"Receptai, kuriuos jie sugalvoja, nėra jokia naujiena", - sakė V. Putinas. "Kad ir kaip paradoksalu, bet tai matėme Rusijoje. Tai įvyko mūsų šalyje anksčiau, po 1917 m. revoliucijos, bolševikai vadovavosi Markso ir Engelso dogmomis.

"Jie taip pat paskelbė, kad imsis keisti tradicinį gyvenimo būdą, politinį, ekonominį gyvenimo būdą, taip pat pačią moralės sampratą, pagrindinius sveikos visuomenės principus.

"Tai buvo skelbiama kaip pažangos žygis. Ir tai buvo labai populiaru visame pasaulyje, ir tai palaikė daugelis, kaip matome, tai vyksta ir dabar." Žiūrėkite:

"Beje, bolševikai buvo visiškai netolerantiški kitoms nuomonėms, besiskiriančioms nuo jų pačių, - tęsė V. Putinas.

"Manau, kad tai turėtų jums priminti kai ką, kas vyksta. Ir mes matome, kas vyksta Vakarų šalyse, su nuostaba stebimės, kad praktika, kuri buvo Rusijoje ir kurią mes palikome tolimame kelyje, kova už lygybę ir prieš diskriminaciją virsta agresyviu dogmatizmu ant absurdo ribos, kai didžiųjų praeities autorių, tokių kaip Šekspyras, nebedėstoma mokyklose ir universitetuose, nes jie paskelbti atsilikusiais klasikais, kurie nesuvokė lyties ar rasės svarbos."

"Holivude yra lankstinukų, kuriuose primenama, ką reikia daryti kine, filmuose, kiek asmenybių ir aktorių, kokios spalvos, kokios lyties, o kartais tai net griežčiau ir griežčiau nei tai, ką darė Sovietų Sąjungos komunistų partijos centrinio komiteto Propagandos departamentas", - sakė jis.

"Ir kova su rasizmu, kuri yra kilnus tikslas, virsta nauja kultūra, panaikinimo kultūra, ir atvirkštine diskriminacija, rasizmu atvirkščiai. Ir tai supriešina žmones, tuo tarpu tikrieji kovotojai už pilietines teises stengėsi tuos skirtumus panaikinti.

"Paprašiau kolegų surasti šią Martino Liuterio Kingo (Martin Luther King) citatą, ir jis pasakė: "Turiu svajonę, kad mano keturi maži vaikai vieną dieną gyvens tautoje, kurioje jie bus vertinami ne pagal odos spalvą, o pagal savo charakterio turinį. Tai tikra vertybė."

"Ir aš norėčiau pasakyti, kad tai nėra kažkas naujo, ir XX a. dvidešimtajame, ir trečiajame dešimtmetyje sovietų kuopelė Tagorė sugalvojo vadinamąjį "Newspeak", ir jie manė, kad tokiu būdu kuria naują sąmonę ir ateina su naujomis vertybėmis, ir nuėjo taip toli, kad pasekmes jaučiame iki šiol", - užbaigė jis šį klausimą.

"Kai nuo pat mažens vaikus mokote, kad berniukas gali lengvai tapti mergaite, ir primetate jiems tokį pasirinkimą, tokį pasirinkimą, yra monstriškų dalykų. Jūs nustumiate tėvus į šalį ir verčiate vaiką priimti šį sprendimą, kuris gali sugriauti jo gyvenimą. Ir jei vadinsime daiktus daiktais, tai yra beveik nusikaltimas žmonijai ir visa tai dangstoma pažangos vėliava, o kai kurie žmonės tiesiog nori tai daryti."

Šias pastabas V. Putinas išsakė Sočyje vykusiame 18-ajame metiniame Valdajų tarptautinio diskusijų klubo plenariniame posėdyje, kurio tema buvo "Pasaulinis sukrėtimas XXI amžiuje".

Siūlau pasiklausyti nuo šios vietos:

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

Skanaus:
22.09.2023 laikas 09:04 Tauta Siūlo Kodėl valdžia viešai nebesiskiepija?
Žmonės jau buvo linkę pamiršti kovidą ir su juo susijusias problemas bei ribojimus, tačiau pastaruoju metu įvairūs ekspertai vėl pradėjo gąsdinti, kad jeigu dar ne rudenį, tai žiemą virusas tikrai smogs.

Skaityti daugiau

22.09.2023 laikas 08:44 Tauta Siūlo Papiktino atmintinos vietos pavadinimas
Nurodoma, kad tai „Lietuvos partizanų užkasimo vieta“. Savo nuomonę išsakęs ukmergiškis svarsto, kodėl parinktas toks keistas, niekur negirdėtas terminas. „Negi negalima buvo kaip nors kitaip pagarbiau pavadinti“, – piktinosi jis....

Skaityti daugiau

22.09.2023 laikas 08:39 Tauta Siūlo Dėl praleisto skambučio liko be vaistų

Ponia Danutė liko nusivylusi nuotolinių konsultacijų pas medikus tvarka – dėl praleisto skambučio mėnesį liko be vaistų.

Skaityti daugiau

Įdomus pasaulis:

Taip pat skaitykite:
24.09.2023 laikas 16:12 Billas Clintonas ir popiežius Pranciškus ragina "skubiai mažinti gyventojų skaičių", kad būtų išgelbėta planeta
Billas Clintonas (Bill Clinton ) ir popiežius Pranciškus (Pope Francis) suvienijo jėgas ir paragino pasaulio lyderius siekti žmonių depopuliacijos kaip strategijos, kuri padėtų išgelbėti planetą nuo vadinamojo "visuotinio virimo" (global boiling)....

Skaityti daugiau

24.09.2023 laikas 14:56 Skaitmeninė valiuta - visiškos kontrolės priemonė (pokalbiai)
Neseniai Indijoje vykusiame G20 aukščiausiojo lygio susitikime grupės Finansinio stabilumo tarybos atstovas paskelbė, kad netrukus bus galima naudotis pasauline skaitmenine valiuta ir skaitmeniniais tapatybės dokumentais, ir pridūrė, kad Indijoje jie...

Skaityti daugiau

24.09.2023 laikas 14:41 FAKTŲ PATIKRINIMAS: kai kuriose gripo vakcinose vis dar yra tiomersalio (gyvsidabrio), kuris yra "stiprus neurotoksinas"

Paplitęs klaidingas įsitikinimas, kad gyvsidabrio turinčios vakcinų sudedamosios dalies tiomersalio visiškai atsisakyta visose vakcinose. Tiesa ta, kad kai kuriose gripo vakcinose, įskaitant specialiai nėščiosioms, kūdikiams ir vaikams skirtas vak...

Skaityti daugiau