Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasaulio Įvairenybės » 2022 » Liepos » 22

Billui Geitsui įsakyta atvykti į Kongresą ir atsakyti už žemės ūkio paskirties žemės pirkimą

Billui Gatesui (Bill Gates) liepta atvykti į Kongresą ir atsakyti į klausimus apie masinį žemės pirkimą, nes vis labiau baiminamasi, kad Gatesas pelnosi iš organizuoto maisto trūkumo Amerikoje.

Pietų Dakotos respublikonų kongresmenas Dusty Johnsonas (Dusty Johnson) sako, kad Billas Gatesas turi atsakyti į klausimus apie savo šešėlinį JAV žemės pirkimą.

B. Gatesas šiuo metu yra didžiausias privačios žemės ūkio paskirties žemės savininkas Jungtinėse Valstijose, už tai iš B. Gateso kritiko Roberto F. Kenedžio jaunesniojo (Robert F. Kennedy Jr.) pelnęs "ūkininko Bilo" pravardę.

Nationalfile.com: Šiaurės Dakotos generalinis prokuroras Drew Wrigley neseniai atliko tyrimą dėl Gateso žemės ūkio paskirties žemės pirkimo per fiktyvią UAB, tačiau galiausiai Wrigley leido pirkimą vykdyti.

Dabar Pietų Dakotos kongresmenas Dusty Johnsonas ėmėsi apklausti Gatesą, tačiau ar dar vienas susirūpinimą keliantis respublikonų politiko laiškas sustabdys Gateso žemės ūkio paskirties žemės pirkimus?

"Rašau prašydamas pakviesti poną Billą Gatesą į Žemės ūkio komitetą, kad jis paliudytų apie savo ūkininkavimo interesus ir praktiką", - rašoma kongresmeno Dusty Johnsono laiške Atstovų Rūmų Žemės ūkio komiteto pirmininkui. "Iš naujausių pranešimų tapo aišku, kad B. Geitsas yra didžiausias privačios žemės ūkio paskirties žemės savininkas Amerikoje, šiuo metu jam priklauso beveik 270 000 akrų žemės ūkio paskirties žemės 19-oje valstijų. Palyginimui, Jungtinių Valstijų Žemės ūkio departamento Ekonominių tyrimų tarnybos duomenimis, 2021 m. vidutinis ūkio dydis buvo 445 akrai. Manau, kad pono Gateso valdos didžiojoje mūsų šalies dalyje yra reikšminga dalis, kurios Komitetas neturėtų ignoruoti."

"Komitetas turėtų domėtis pono Gateso nuosavybe ir jo plotų planais, nes jis buvo vienas iš pagrindinių "sintetinės mėsos" propaguotojų. 2021 m. p. Gatesas buvo cituojamas sakydamas, kad "visos turtingos šalys turėtų pereiti prie 100 proc. sintetinės jautienos, kad galėtų kovoti su klimato kaita". Būdamas Gyvulininkystės ir užsienio žemės ūkio pakomitečio pirmuoju nariu ir vieninteliu Kongreso nariu iš Pietų Dakotos, kur kiekvienam gyventojui tenka daugiau kaip keturi mėsiniai galvijai, - rašo Dusty Johnsonas.

"Mane ypač domina pono Gateso žemės ūkio siekiai. Dėkoju Jums už Jūsų lyderystę ir tikiuosi kartu su Jumis dirbti nustatant ūkininkavimo Jungtinėse Valstijose ateitį", - rašo Dusty Johnsonas.

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
09.08.2022 laikas 20:00 Varlinas tiesiogiai - 2022 08 09 - Tobulas štormas
Varlinas tiesiogiai - 2022 08 09 - Tobulas štormas. Pradžia: 19:00 val. Po transliacijos laidą rasite Rumble ir Brighteon kanaluose.

Skaityti daugiau

08.08.2022 laikas 20:08 Vaistažolė: Gydomės trūkažolėmis

Trūkažolės gali aprūpinti mus vitaminais ištisus metus: kai kurios rūšys išsaugo vertingąsias savybes, net ilgai laikant šaldytuve ar rūsyje. Trūkažolių šaknys plačiai naudojamos, ruošiant konditerijos gaminius, konservuojant, bet ypač dažnai jos dedamos į natūralią kavą ir kavos gėrimus, kuriems...

Skaityti daugiau

08.08.2022 laikas 19:38 Aiškiaregis Krzysztofas Jaczkowskis: Kas laukia pasaulio rudenį?
Po Nancy Pelosi vizito Taipėjuje Kinija sudavė Amerikai skaudų smūgį, uždrausdama eksportuoti smėlį, kuris naudojamas mikroprocesorių substratams gaminti, ir dabar Taivanas apimtas panikos: na, kur dar Žemėje yra šio rečiausio mineralo telkinių?...

Skaityti daugiau

08.08.2022 laikas 17:54 Ukrainos Zaporožė artėja prie referendumo dėl Rusijos
Maskvos remiama pietryčių Ukrainos Zaporožės regiono valdžia pirmadienį pareiškė, kad toliau planuoja surengti referendumą dėl prisijungimo prie Rusijos.

Skaityti daugiau

08.08.2022 laikas 16:50 Billas Gatesas socialinio kredito balus vadina ‘turtu’
Indijoje veikia didžiausia pasaulyje nacionalinė biometrinių skaitmeninių tapatybės duomenų sistema "Aadhaar" (hindi kalba reiškia "pamatas").

Skaityti daugiau

08.08.2022 laikas 16:38 Receptai | Patiekalai Omletas orkaitėje su varške ir daržovėmis
Omletas orkaitėje su varške ir daržovėmis - vasariškas patiekalas su daug baltymų ir vasariškų skonių. Tinka valgyti tiek pusryčiams, tiek pietums. Man jis skanus ir šaltas. Šio patiekalo proporcijas lengva pakeisti. Galima naudoti daugiau ar mažiau kiaušinių....

Skaityti daugiau

05.08.2022 laikas 11:54 Tauta Siūlo Naisių skandalas priminė sovietinius laikus
Taip sako kultūros atstovai, kalbėdami apie situaciją, kai festivalyje „Naisių vasara" paskutinę akimirką dalyvauti atsisakė kone visi turėję groti atlikėjai. Viešai išsakyti pasitraukimo argumentai - išskirtinai politiniai....

Skaityti daugiau

05.08.2022 laikas 11:48 Tauta Siūlo Kyla G.Paškevičiaus palaikymo banga
Pastaruoju metu renginiuose ir viešojoje erdvėje nematyti ne tik plačiai aptarinėjamo SEL`o, bet ir tikros muzikos legendos - Gyčio Paškevičiaus. Po to, kai šoumenas Arūnas Valinskas savo rašinyje atlikėją ir jo sūnų pasiuntė ant „trijų raidžių", šiandien socialiniame tinkle kyla G.Paškevičiaus pala...

Skaityti daugiau

Naujienos iš interneto