Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasaulio Įvairenybės » 2022 » Liepos » 21

Po nešiojamajame kompiuteryje rastų pedofilijos žodžių kodų federaliniai pareigūnai iškels baudžiamąją bylą Hunteriui Bidenui

Teisingumo departamentas ruošiasi iškelti baudžiamąją bylą Hanteriui Bidenui (Hunter Biden) po to, kai buvo atskleista daugybė per daug nerimą keliančių faktų apie jo "nešiojamąjį kompiuterį iš pragaro", kad juos būtų galima ignoruoti.

Pasak CNN, šaltiniai departamente teigia, kad pastaraisiais mėnesiais tyrimas suintensyvėjo po teiginių, kad jo nešiojamajame kompiuteryje buvo rasta "pedofilų kodinių žodžių", taip pat įrodymų apie įtartinus verslo ryšius su Kinija ir Ukraina.

Pastaruoju metu daugiausia diskutuojama apie galimus kaltinimus, kurie galėtų apimti įtariamus mokesčių pažeidimus ir melagingą pareiškimą dėl J. Bideno įsigyto šaunamojo ginklo tuo metu, kai jam būtų buvę draudžiama tai daryti dėl jo pripažintos kovos su priklausomybe nuo narkotikų.

...

Padidindami spaudimą, respublikonai Kongrese jau paskelbė, kad jei po kadencijos vidurio rinkimų perims Atstovų Rūmus, jie planuoja pradėti naujus tyrimus ir surengti klausymus, kad išnagrinėtų Hanterio Baideno ir kitų Bidenų šeimos narių elgesį. - CNN

Zerohedge.com praneša: Debatai dėl to, ar reikia pradėti bylą taip arti vidurio kadencijos, sukosi apie tai, kad Džo Baideno (Joe Biden) nėra rinkimų biuletenyje.

Nors iš pradžių Teisingumo departamentas daugiausia dėmesio skyrė Hanterio Baideno finansinei ir verslo veiklai užsienio šalyse, kai jo tėvas buvo viceprezidentas, tyrėjai išplėtė tyrimo apimtį ir įtraukė klausimą, ar Hanteris ir su juo susiję asmenys nepažeidė pinigų plovimo, rinkimų kampanijų finansavimo, mokesčių ir lobizmo užsienyje įstatymų - ir ar nepažeidė federalinių šaunamųjų ginklų ir kitų taisyklių, teigia keli šaltiniai.

Šie klausimai buvo susiaurinti iki kaltinimų, susijusių su mokesčiais ir ginklais, o tai reiškia, kad Bidenų šeima greičiausiai bus apsaugota nuo netinkamų verslo sandorių, kuriais buvo pasinaudota Džo Bideno galios padėtimi ir kuriuos Džo Bidenas įrodomai melavo aptaręs su Hanteriu, tyrimo.

Taigi Hanteris dėl viso to gali būti atleistas?

Kovo mėnesį CBS naujienų tarnybos Catherine Herridge (Catherine Herridge) pranešė, kad du jaunesniojo Bideno bendradarbiai praėjusį rudenį didžiajai žiuri liudijo apie įtartiną, dabar jau bankrutavusią Kinijos energetikos bendrovę, susijusią su liūdnai pagarsėjusiu "dešimtuku dideliam žmogui" iš Hunterio elektroninių laiškų.

"Federaliniai pareigūnai nagrinėja jo užsienio verslo ryšius, įskaitant jo ryšius su Kinijos energetikos bendrove, - sakė "CBS ryto" vedėjas Tonis Dokoupilas (Tony Dokoupil).

"Tyrimas prasidėjo prieš daugelį metų kaip mokesčių tyrimas ir išsiplėtė į federalinį tyrimą, kuriame dalyvauja FTB ir IRS", - pridūrė Herridžas. "Su tyrimu susipažinęs šaltinis dabar "CBS News" sako, kad praėjusį rudenį į didžiąją žiuri buvo iškviesti du vyrai, kurie dirbo su Hanteriu Baidenu, kai jo tėvas buvo viceprezidentas."

Remiantis CBS peržiūrėtais įrašais ir Kongreso dokumentais, federaliniai pareigūnai tiria "daugybę finansinių sandorių, susijusių su energetikos bendrove CEFC. Respublikonai kaltina šią įmonę, kad ji yra Kinijos vyriausybės ranka. 2017 m., tais metais, kai Džo Baidenas paliko viceprezidento postą, su Kinijos energetikos bendrove buvo pasirašyta 1 mln. dolerių sutartis dėl Hanterio Baideno, kaip teisininko, paslaugų.

Jo klientas, CEFC pareigūnas Patrickas Ho (Patrick Ho), vėliau buvo nuteistas dėl tarptautinių kaltinimų kyšininkavimu ir pinigų plovimu, susijusių su nesusijusiu darbu Afrikoje."

Tiems, kurie seka mūsų pranešimus nuo 2020 m. spalio mėnesio, kai pasirodė istorija apie Hanterio Bideno nešiojamąjį kompiuterį (ir žiniasklaida ją iškart nuslėpė), CEFC buvo bendrovė, kuriai Bidenai tariamai priėmė 5 mln. dolerių beprocentę paskolą, įsiutinusią jų verslo partnerį Tonį Bobulinskį (Tony Bobulinski) - šis supyko ant Bidenų po Senato ataskaitos, atskleidusios 5 mln. dolerių "paskolą".

Pasak buvusio Bidenų informatoriaus, Hunteris jį supažindino su Joe Bidenu, ir jie turėjo valandos trukmės susitikimą, kuriame aptarė Bidenų verslo planus su kinais, su kuriais, pasak jo, Joe buvo "akivaizdžiai susipažinęs bent jau aukštu lygiu".

Bobulinskio tekstinės žinutės taip pat atskleidžia pastangas nuslėpti Džo Baideno dalyvavimą Hanterio verslo reikaluose, o Tonis taip pat patvirtino, kad nutekintame elektroniniame laiške aprašytas "Didysis vaikinas" yra ne kas kitas, o pats Džo Baidenas.

"Galite įsivaizduoti mano šoką, kai vakar perskaičiau Senato komiteto paskelbtą ataskaitą.  Tai, kad jūs ir HB melavote Robui, Džeimsui ir man, priimdami 5 mln. dolerių iš "Cefc", įsiutino", - rašė Bobulinskis Džimui Bidenui. (Per Daily Caller's Chuck Ross):

JAV dolerių per metus, kaip teigiama Bideno verslo partnerio Džeimso Džiljero (James Gilliar) elektroniniame laiške Bobulinskiui, kuris taip pat yra elektroninio laiško "10, kuriuos H surengė dideliam vaikinui" šaltinis.

Laikraščio "New York Post" gauti elektroniniai laiškai rodo, kad Hanteris "siekė pelningų sandorių, susijusių su didžiausia privačia Kinijos energetikos bendrove - įskaitant vieną, kuris, pasak jo, būtų "įdomus man ir mano šeimai", - teigiama pranešime.

nusikaltimai, Bidenas, teisė, žmonės

Daugiau apie Hanterį ir CEFC galite paskaityti čia. Beje, bet, žinoma, neatsitiktinai, esame tikri, kad Klintonų fondas iš CEFC priėmė nuo 50 001 iki 100 000 JAV dolerių auką.

Bet taip, sutelkime dėmesį į Hanterio mokesčių vengimo ir ginklų klausimus.

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
09.08.2022 laikas 20:00 Varlinas tiesiogiai - 2022 08 09 - Tobulas štormas
Varlinas tiesiogiai - 2022 08 09 - Tobulas štormas. Pradžia: 19:00 val. Po transliacijos laidą rasite Rumble ir Brighteon kanaluose.

Skaityti daugiau

08.08.2022 laikas 20:08 Vaistažolė: Gydomės trūkažolėmis

Trūkažolės gali aprūpinti mus vitaminais ištisus metus: kai kurios rūšys išsaugo vertingąsias savybes, net ilgai laikant šaldytuve ar rūsyje. Trūkažolių šaknys plačiai naudojamos, ruošiant konditerijos gaminius, konservuojant, bet ypač dažnai jos dedamos į natūralią kavą ir kavos gėrimus, kuriems...

Skaityti daugiau

08.08.2022 laikas 19:38 Aiškiaregis Krzysztofas Jaczkowskis: Kas laukia pasaulio rudenį?
Po Nancy Pelosi vizito Taipėjuje Kinija sudavė Amerikai skaudų smūgį, uždrausdama eksportuoti smėlį, kuris naudojamas mikroprocesorių substratams gaminti, ir dabar Taivanas apimtas panikos: na, kur dar Žemėje yra šio rečiausio mineralo telkinių?...

Skaityti daugiau

08.08.2022 laikas 17:54 Ukrainos Zaporožė artėja prie referendumo dėl Rusijos
Maskvos remiama pietryčių Ukrainos Zaporožės regiono valdžia pirmadienį pareiškė, kad toliau planuoja surengti referendumą dėl prisijungimo prie Rusijos.

Skaityti daugiau

08.08.2022 laikas 16:50 Billas Gatesas socialinio kredito balus vadina ‘turtu’
Indijoje veikia didžiausia pasaulyje nacionalinė biometrinių skaitmeninių tapatybės duomenų sistema "Aadhaar" (hindi kalba reiškia "pamatas").

Skaityti daugiau

08.08.2022 laikas 16:38 Receptai | Patiekalai Omletas orkaitėje su varške ir daržovėmis
Omletas orkaitėje su varške ir daržovėmis - vasariškas patiekalas su daug baltymų ir vasariškų skonių. Tinka valgyti tiek pusryčiams, tiek pietums. Man jis skanus ir šaltas. Šio patiekalo proporcijas lengva pakeisti. Galima naudoti daugiau ar mažiau kiaušinių....

Skaityti daugiau

05.08.2022 laikas 11:54 Tauta Siūlo Naisių skandalas priminė sovietinius laikus
Taip sako kultūros atstovai, kalbėdami apie situaciją, kai festivalyje „Naisių vasara" paskutinę akimirką dalyvauti atsisakė kone visi turėję groti atlikėjai. Viešai išsakyti pasitraukimo argumentai - išskirtinai politiniai....

Skaityti daugiau

05.08.2022 laikas 11:48 Tauta Siūlo Kyla G.Paškevičiaus palaikymo banga
Pastaruoju metu renginiuose ir viešojoje erdvėje nematyti ne tik plačiai aptarinėjamo SEL`o, bet ir tikros muzikos legendos - Gyčio Paškevičiaus. Po to, kai šoumenas Arūnas Valinskas savo rašinyje atlikėją ir jo sūnų pasiuntė ant „trijų raidžių", šiandien socialiniame tinkle kyla G.Paškevičiaus pala...

Skaityti daugiau

Naujienos iš interneto