Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasaulio Įvairenybės » 2022 » Liepos » 27

Ghislaine Maxwell perkelta į jaukų "mažo saugumo" federalinį kalėjimą Floridoje, kur ji galės "mokytis kepti, dalyvauti kalinių talentų šou

Daugelį metų Jungtinių Valstijų kalėjimuose veikė dviejų lygių sistema.

Šios "Club FED" įkalinimo įstaigos yra žinomos kaip lengvos ir daugelyje jų kaliniams siūloma laisvalaikio veikla.

Paprastai šiuose patogiuose kalėjimuose nelaikomi didžiausi nusikaltėliai, pavyzdžiui, vaikų seksualiniai nusikaltėliai. Tačiau tai negalioja Džeferio Epšteino nusikaltimo partnerei Gišelinai Maksvel (Ghislaine Maxwell).

Nuteista vaikų grobuonė neseniai buvo perkelta į žemo saugumo federalinį kalėjimą Floridoje, kur ji atliks likusią 20 metų bausmės dalį už tai, kad padėjo milijardieriui sekso prekeiviui Džefriui Epšteinui išnaudoti nepilnametes mergaites ir jomis prekiauti, rašo DailyMail. Po teismo proceso ji buvo nuteista dėl šešių atskirų kaltinimų, susijusių su jos bendradarbiavimu su J. Epsteinu.

Maksvel perkėlimui į naują įstaigą prieštaravo teisėja Alison Nathan, prižiūrėjusi jos bylos nagrinėjimą ir nuosprendžio paskelbimą. Nathan patarė išsiųsti Maksvelę į FCI Danbury Konektikute, tačiau Federalinis kalėjimų biuras (BOP) jos prašymą atmetė. Nebuvo paaiškinta, kodėl Maksvel buvo perkelta į žemo saugumo įstaigą.

Be to, naujoji įstaiga, FCI Tallahassee, yra vos už kelių mylių nuo tos vietos, kurioje Maksvel padarė daugelį savo nusikaltimų.

DailyMail:

    "Išgarsėjusi socialinė moteris buvo perkelta į FCI Tallahassee, žemo saugumo kalėjimą Saulės valstijoje, netoli tos vietos, kur ji įvykdė savo nusikaltimus...

    ...Tai, kad Maxwell atlieka bausmę Floridoje, yra tam tikra ironija, nes būtent ten buvo įvykdyti jos nusikalstami veiksmai.

    Kaltinimai pareikšti dėl nusikaltimų, įvykdytų prieš keturias moteris 1994-2004 m., daugiausia Epšteino dvare Palm Byče, esančiame už penkių valandų kelio nuo jos naujojo kalėjimo."

Nereikia nė sakyti, kad Maksvel perkėlimas į žemo saugumo įstaigą yra spjūvis į veidą jos aukoms, ypač atsižvelgiant į tai, kad ji nusikaltimus įvykdė visai netoli.

FCI Tallahassee kalėjime apgyvendinamos tik moterys ir jis yra toks lengvas, kad kalinių vadovėlyje leidžiama kaliniams dėvėti ne tik standartinę kalėjimo aprangą, bet ir "chaki spalvos sukneles". Be to, Maksvel, kol ji čia bus laikoma, galės nešioti paprastą vestuvinį žiedą.

Iki 2037 m. liepos 17 d., kai galės būti paleista į laisvę, Maksvel galės užsiimti daugybe laisvalaikio pramogų, kurios yra prieinamos nuteistiesiems šioje įstaigoje, įskaitant dalyvavimą teatro spektakliuose kartu su kitais kaliniais, filmų žiūrėjimą ir naujų profesijų (pavyzdžiui, maisto gaminimo, santechnikos ar kosmetologijos) mokymąsi. Maksvelas netgi galės naudotis bėgimo taku ir pilna treniruoklių sale. Yra net keletas sporto užsiėmimų, pavyzdžiui, vėliavinis futbolas, pilatesas, joga ir frisbis.

DailyMail:

    "Maksvel jau būdama MDC sužavėjo kitus kalinius mokydama juos jogos ir anglų kalbos - ji tikriausiai tai darys ir naujame kalėjime.

    Pasak vienos kalėjimo konsultacinės bendrovės "Zoukis Consulting Group", FCI Tallahassee kaliniai gali užsiimti joga, taip pat pilatesu, svarmenimis, softbolu, vėliaviniu futbolu ir frisbee - anglų kalbos taip pat mokomi tie, kurie nori mokytis.

    Maksvel galės pramogauti dalyvaudama kalėjimo talentų šou arba žiūrėdama filmus.

    Taip pat yra bėgimo takelis - žinoma, kad Maksvelė mėgsta bėgioti.

    Maxwell galės toliau mokytis rusų kalbos - jos advokatai teigė, kad ji pradėjo tai daryti MDC, kad pramogautų - laisvalaikio bibliotekoje.

    Tarp pameistrystės darbų, kuriuos Maxwell gali atlikti, yra šie: elektriko, kepėjo, sodininko ir santechniko, nors neaišku, kokiose vietos įmonėse ji galėtų dirbti."

Kitaip tariant, visa tai daug geriau nei tai, ko ji nusipelnė. Maksvelė ne tik gali atsipalaiduoti naujoje jaukioje aplinkoje, bet ir klientai, kuriuos ji aptarnavo kartu su Epšteinu, vis dar nėra įvardyti.

Tai teisingumo parodija.

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
04.12.2022 laikas 21:09 CDC: 1,1 milijono amerikiečių mirė dėl COVID vakcinų" - stulbinantis pripažinimas
Naujoje stulbinančioje CDC ataskaitoje teigiama, kad mažiausiai 1,1 mln. amerikiečių mirė dėl to, kad gavo eksperimentines mRNA vakcinas "Covid-19".

Skaityti daugiau

04.12.2022 laikas 20:38 Trudeau režimas įsakė "EUTANIZUOTI" neįgalią veteranę, nes ji valstybei kainavo ‘per daug pinigų’
Neįgali veteranė Kanadoje atskleidė, kad Trudeau režimas spaudė ją eutanazuoti, nes ji neturėjo pakankamai pinigų, kad savo namuose galėtų įsirengti keltuvą neįgaliojo vežimėliui.

Skaityti daugiau

04.12.2022 laikas 20:06 "Aš ateinu pas tave": Džeimsas Vudsas žada paduoti DNC į teismą dėl neteisėtos amerikiečių cenzūros

Aktorius Jamesas Vudsas (James Woods) pažadėjo paduoti į teismą Demokratų nacionalinį komitetą (DNC) už tai, kad šis bando sužlugdyti jo karjerą ir paminti amerikiečių žodžio laisvę.

Skaityti daugiau

03.12.2022 laikas 23:29 Receptai | Patiekalai Ši mišrainė ant Kūčių stalo yra tiesiog privaloma!
Šiandien noriu su Jumis pasidalinti labai skania burokėlių mišraine Kūčioms, kurią ruošiu su obuoliais ir konservuotais žirneliais. Pavyksta ji labai gerai ir visada būna pirma "nušluojama" nuo stalo.

Skaityti daugiau

03.12.2022 laikas 23:14 Receptai | Patiekalai Tokie pyragėliai su grybais yra iš fantastiškos srities. Pavyksta fantastiškai gerai!

Seniau mano šeimai tokie sluoksniuotos tešlos pyragėliai su grybais patikdavo tik virti aliejuje, o aš asmeniškai tokius labai retai norėdavau gaminti. Įdarui gamindama tik miško grybus.

Skaityti daugiau

01.12.2022 laikas 22:31 Receptai | Patiekalai Pikantiški sluoksniuotos tešlos pyragėliai su varške, kaparėliais, česnaku ir saulėje džiovintais pomidorais

Labai greitai pagaminami, paprasti, bet tuo pačiu pikantiški sluoksniuotos tešlos pyragėliai su varške ir džiovintais pomidorais, prie alaus, vyno arba arbatos.

Skaityti daugiau