Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasąmonės Galios » 2022 » Liepos » 23

Magiškos frazės, kaip užkariauti vyrą

Labai dažnai nesutarimai santykiuose kyla būtent dėl to, kad abi pusės nežino, kaip tinkamai elgtis vienas kito akivaizdoje. Moterims paprastai sunkiau bendrauti su priešingos lyties atstovais. Nereikia būti mokslininku, kad žinotumėte, jog rėkimu ir pykčio priepuoliais nieko nepasieksite. Kaip tik tokiais atvejais yra kelios stebuklingos frazės, kurios padės jums lengvai laimėti vyrą.

Na, gal pradėsime?

1. tu esi tikras vyras!

Kartokite juos kuo dažniau ir rezultatas bus garantuotas. Šie gražūs žodžiai ne tik padės jums laimėti partnerį, bet ir suteiks jam daugiau pasitikėjimo savimi.

Tu esi mano sielos draugas, antra puselė.

2. Jūs toks įdomus.

Taip pat nepamirškite, kad labai svarbu priminti vyrui, kokia įdomi esate kartu su juo, nes šiais laikais labai sunku rasti protingų ir gerai skaitančių žmonių, o jūs tokį turite!

3. Aš tavęs pasiilgau.

Šie žodžiai ypač veiksmingi, kai išsiskiriama. Paskambinkite jam ir pasakykite, kaip jo pasiilgstate!

4. Man patinka, kai esame kartu.

Leidžiate laiką kartu? Tai puiku! Tai geras laikas pasakyti jam, kaip gerai jaučiatės šalia jo ir kaip džiaugiamės turėdami tokį gerą žmogų.

Aš tavęs pasiilgau.

5. Saugiai jaučiuosi tik tada, kai tu esi šalia.

Dar vienas būdas priversti savo antrąją pusę pasitikėti savimi ir jaustis saugiai. Po šios frazės vyras dar labiau stengsis atitverti jus nuo problemų.

6. Su tavim taip linksma!

Suprantama, kad jam paglostys, jog gali jus pralinksminti. Išbandykite, gyvenimas tikrai pagerės! Taip smagiau ir jums, ir jam.

Jūs toks įdomus.

7. Didžiuojuosi tavimi.

Kas gali būti geriau nei išgirsti tai iš mylimos moters? Dėl to norisi padaryti ką nors kita gražaus.

8. Tu esi mano sielos draugas, antra puselė.

Vyrui turėtų būti aišku, kad nelaikote jo svetimu žmogumi. Esate vienas, todėl visu geru ir blogu dalijatės kartu, o iškilus problemoms jas sprendžiate kartu.

Man patinka, kai esame kartu.

9. Kur tu buvai anksčiau?

Juk tiek daug laiko sugaišau, o jei būtume susitikę anksčiau, jau seniai būčiau buvęs laimingas! Turime atsigriebti už prarastą laiką!

10. Kaip tu jautiesi?

Ši frazė yra pirmoji rūpesčio ir susirūpinimo apraiška. Tai parodo tikrąjį jūsų požiūrį į mylimo žmogaus jausmus ir sveikatą.

Su tavim taip linksma!

Bendravimas yra svarbiausia santykių dalis.

Kalbėkitės, diskutuokite. Jei negalite užmegzti tarpusavio dialogo - ilgai neišsilaikysite.

Būkite sąžiningi ir sugebėkite pagirti vienas kitą. Išmokykite save ir savo partnerį kalbėti apie savo jausmus be neigiamų emocijų, bet taip pat nebijokite ginčų, tada santykiai nebus įtempti ir geri.

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
09.08.2022 laikas 20:00 Varlinas tiesiogiai - 2022 08 09 - Tobulas štormas
Varlinas tiesiogiai - 2022 08 09 - Tobulas štormas. Pradžia: 19:00 val. Po transliacijos laidą rasite Rumble ir Brighteon kanaluose.

Skaityti daugiau

08.08.2022 laikas 20:08 Vaistažolė: Gydomės trūkažolėmis

Trūkažolės gali aprūpinti mus vitaminais ištisus metus: kai kurios rūšys išsaugo vertingąsias savybes, net ilgai laikant šaldytuve ar rūsyje. Trūkažolių šaknys plačiai naudojamos, ruošiant konditerijos gaminius, konservuojant, bet ypač dažnai jos dedamos į natūralią kavą ir kavos gėrimus, kuriems...

Skaityti daugiau

08.08.2022 laikas 19:38 Aiškiaregis Krzysztofas Jaczkowskis: Kas laukia pasaulio rudenį?
Po Nancy Pelosi vizito Taipėjuje Kinija sudavė Amerikai skaudų smūgį, uždrausdama eksportuoti smėlį, kuris naudojamas mikroprocesorių substratams gaminti, ir dabar Taivanas apimtas panikos: na, kur dar Žemėje yra šio rečiausio mineralo telkinių?...

Skaityti daugiau

08.08.2022 laikas 17:54 Ukrainos Zaporožė artėja prie referendumo dėl Rusijos
Maskvos remiama pietryčių Ukrainos Zaporožės regiono valdžia pirmadienį pareiškė, kad toliau planuoja surengti referendumą dėl prisijungimo prie Rusijos.

Skaityti daugiau

08.08.2022 laikas 16:50 Billas Gatesas socialinio kredito balus vadina ‘turtu’
Indijoje veikia didžiausia pasaulyje nacionalinė biometrinių skaitmeninių tapatybės duomenų sistema "Aadhaar" (hindi kalba reiškia "pamatas").

Skaityti daugiau

08.08.2022 laikas 16:38 Receptai | Patiekalai Omletas orkaitėje su varške ir daržovėmis
Omletas orkaitėje su varške ir daržovėmis - vasariškas patiekalas su daug baltymų ir vasariškų skonių. Tinka valgyti tiek pusryčiams, tiek pietums. Man jis skanus ir šaltas. Šio patiekalo proporcijas lengva pakeisti. Galima naudoti daugiau ar mažiau kiaušinių....

Skaityti daugiau

05.08.2022 laikas 11:54 Tauta Siūlo Naisių skandalas priminė sovietinius laikus
Taip sako kultūros atstovai, kalbėdami apie situaciją, kai festivalyje „Naisių vasara" paskutinę akimirką dalyvauti atsisakė kone visi turėję groti atlikėjai. Viešai išsakyti pasitraukimo argumentai - išskirtinai politiniai....

Skaityti daugiau

05.08.2022 laikas 11:48 Tauta Siūlo Kyla G.Paškevičiaus palaikymo banga
Pastaruoju metu renginiuose ir viešojoje erdvėje nematyti ne tik plačiai aptarinėjamo SEL`o, bet ir tikros muzikos legendos - Gyčio Paškevičiaus. Po to, kai šoumenas Arūnas Valinskas savo rašinyje atlikėją ir jo sūnų pasiuntė ant „trijų raidžių", šiandien socialiniame tinkle kyla G.Paškevičiaus pala...

Skaityti daugiau

Naujienos iš interneto