Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasaulio Įvairenybės » 2022 » Liepos » 24

Tony Blairas ragina įvesti skaitmeninius asmens tapatybės dokumentus

Tony Blairas (Tony Blair) ragina įvesti skaitmeninius asmens tapatybės dokumentus (ID), kurie padėtų išspręsti nelegalios imigracijos problemą Jungtinėje Karalystėje.

Tony Blairo instituto ataskaitoje teigiama, kad viena iš priežasčių, kodėl JK susiduria su nelegalios imigracijos problema, yra tai, kad vyriausybė nesugeba išnaikinti agentūrų ir darbdavių, kurie suteikia darbą nelegaliems imigrantams. Todėl ji pasiūlė "skaitmeninio tapatybės patikrinimo" sistemą, kuri būtų privaloma kiekvienam JK gyventojui.

Infowars.com praneša: Norėdamas gauti skaitmeninę tapatybės kortelę, imigrantas turėtų įrodyti, kad Jungtinėje Karalystėje gyvena teisėtai, patikrinus jo pasą ar lygiavertį dokumentą.

Tačiau skaitmeninį asmens tapatybės dokumentą privalėtų turėti visi piliečiai.

"Jungtinė Karalystė yra patraukli šalis iš dalies dėl to, kad dalis mūsų darbo rinkos yra nepakankamai reguliuojama, o tai reiškia, kad lengviau dirbti šešėlinėje ekonomikoje (ir taip dingti iš akiračio) nei šalyse, kuriose reikia įrodyti savo teisę dirbti ir gyventi", - sakoma pranešime.

"Sveikas protas rodo, kad tai ir toliau yra svarbus traukos veiksnys tiems, kurie siekia bandyti pavojingai keliauti į Jungtinę Karalystę."

Būdamas ministru pirmininku T. Blairas pasiūlė panašų planą, tačiau jam pradėjus eiti pareigas Deividui Kameronui (David Cameron) jo buvo atsisakyta dėl aktyvistų, teisių organizacijų ir saugumo bei privatumo ekspertų pasipriešinimo.

paranormal.lt

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
09.08.2022 laikas 20:00 Varlinas tiesiogiai - 2022 08 09 - Tobulas štormas
Varlinas tiesiogiai - 2022 08 09 - Tobulas štormas. Pradžia: 19:00 val. Po transliacijos laidą rasite Rumble ir Brighteon kanaluose.

Skaityti daugiau

08.08.2022 laikas 20:08 Vaistažolė: Gydomės trūkažolėmis

Trūkažolės gali aprūpinti mus vitaminais ištisus metus: kai kurios rūšys išsaugo vertingąsias savybes, net ilgai laikant šaldytuve ar rūsyje. Trūkažolių šaknys plačiai naudojamos, ruošiant konditerijos gaminius, konservuojant, bet ypač dažnai jos dedamos į natūralią kavą ir kavos gėrimus, kuriems...

Skaityti daugiau

08.08.2022 laikas 19:38 Aiškiaregis Krzysztofas Jaczkowskis: Kas laukia pasaulio rudenį?
Po Nancy Pelosi vizito Taipėjuje Kinija sudavė Amerikai skaudų smūgį, uždrausdama eksportuoti smėlį, kuris naudojamas mikroprocesorių substratams gaminti, ir dabar Taivanas apimtas panikos: na, kur dar Žemėje yra šio rečiausio mineralo telkinių?...

Skaityti daugiau

08.08.2022 laikas 17:54 Ukrainos Zaporožė artėja prie referendumo dėl Rusijos
Maskvos remiama pietryčių Ukrainos Zaporožės regiono valdžia pirmadienį pareiškė, kad toliau planuoja surengti referendumą dėl prisijungimo prie Rusijos.

Skaityti daugiau

08.08.2022 laikas 16:50 Billas Gatesas socialinio kredito balus vadina ‘turtu’
Indijoje veikia didžiausia pasaulyje nacionalinė biometrinių skaitmeninių tapatybės duomenų sistema "Aadhaar" (hindi kalba reiškia "pamatas").

Skaityti daugiau

08.08.2022 laikas 16:38 Receptai | Patiekalai Omletas orkaitėje su varške ir daržovėmis
Omletas orkaitėje su varške ir daržovėmis - vasariškas patiekalas su daug baltymų ir vasariškų skonių. Tinka valgyti tiek pusryčiams, tiek pietums. Man jis skanus ir šaltas. Šio patiekalo proporcijas lengva pakeisti. Galima naudoti daugiau ar mažiau kiaušinių....

Skaityti daugiau

05.08.2022 laikas 11:54 Tauta Siūlo Naisių skandalas priminė sovietinius laikus
Taip sako kultūros atstovai, kalbėdami apie situaciją, kai festivalyje „Naisių vasara" paskutinę akimirką dalyvauti atsisakė kone visi turėję groti atlikėjai. Viešai išsakyti pasitraukimo argumentai - išskirtinai politiniai....

Skaityti daugiau

05.08.2022 laikas 11:48 Tauta Siūlo Kyla G.Paškevičiaus palaikymo banga
Pastaruoju metu renginiuose ir viešojoje erdvėje nematyti ne tik plačiai aptarinėjamo SEL`o, bet ir tikros muzikos legendos - Gyčio Paškevičiaus. Po to, kai šoumenas Arūnas Valinskas savo rašinyje atlikėją ir jo sūnų pasiuntė ant „trijų raidžių", šiandien socialiniame tinkle kyla G.Paškevičiaus pala...

Skaityti daugiau

Naujienos iš interneto