Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasaulio Įvairenybės » 2022 » Liepos » 28

JAV teismas sustabdė "pavojingą" 5G korinio ryšio bokštų įrengimą: "Jie yra pavojingi žmonių sveikatai"

Niujorko teismas uždraudė įrengti 5G korinio ryšio bokštus, nes įrodymai atskleidė, kad jie kelia pavojų žmonių sveikatai.

Karmelio miestelio (Niujorko valstija, Karmelio valstija) Mahopako kaimelio gyventojai kreipėsi į teismą dėl kovos su "Verizon Wireless", kai telekomunikacijų milžinė pasiūlė tokį bokštą įrengti jų kaimynystėje.

Valstijos Aukščiausiojo Teismo teisėjas Thomas Davisas (Thomas Davis) sutiko su ieškovo skundais. Jis nusprendė, kad Karmelio miestas sudarė neteisėtą susitarimą su "Homeland Towers" dėl 140 pėdų mobiliojo ryšio bokšto statybos gyvenamajame rajone. 

Activistpost.com praneša: "Mes nesutinkame su valstijos teisėjo sprendimu, - "Inside Towers" sakė "Homeland" prezidentas Manuelis Vicente (Manuel Vicente), - ir toliau ryžtingai sieksime pasinaudoti teisinėmis galimybėmis, kad Karmelio gyventojai gautų itin svarbią belaidžio ryšio infrastruktūrą ir paslaugas".

Balsavime dėl pritarimo mobiliojo ryšio bokšto statybai miesto valdybos narys Frankas Lombardi (Frank Lombardi) balsavo už mobiliojo ryšio bokšto planą. Tačiau jis, būdamas namų savininkų asociacijos "Maple Estate" narys, priklausė HOA grupei, kuriai numatyta per metus už žemės nuomą uždirbti 18 000 JAV dolerių.

"Jis turėjo atskleisti savo interesus ir nusišalinti nuo miesto valdybos balsavimo", - pareiškė teisėjas Deivisas.

"Gaila, kad Walton Drive gyventojai turėjo imtis teisinių veiksmų prieš "Homeland Towers" ir miestą, - sakė buvęs miesto prižiūrėtojas Kenas Šmitas (Ken Schmitt), padėjęs sudaryti pirminį susitarimą. "Džiaugiuosi, kad gyventojai nugalėjo. Galėjau geriau padirbėti, giliau įsigilinti į susitarimo sąlygas. Kaltinu save", - sakė jis laikraščiui "Westchester Journal News".

"Penki iš mūsų prisidėjo, kad sumokėtume advokatui, - sakė miestelio gyventojas Robas Kavalaras (Rob Cavallaro). "Yra nedidelis likutis, kurį vis dar mokame. Mums skaudu. Bet kažką reikėjo daryti. Tikimės, kad Tėvynės bokštai išnyks."

Bendrovės "Verizon Wireless" ir "Homeland Towers" užginčijo ankstesnes šio plano versijas, susidurdamos su kliūtimis dėl vietos ir zonų nustatymo. Kol kas oficialaus atsakymo į neseniai pasiektą Mahopako teisinę pergalę negauta.

2021 m. federalinis teismas priėmė palankų sprendimą organizacijoms ir pareiškėjams, kurie padavė į teismą Federalinę ryšių komisiją (FCC) dėl to, kad ji NEpakankamai apsaugojo amerikiečius nuo belaidžio spinduliavimo poveikio.  Nepaisant šio sprendimo, FCC, taip pat kitos vyriausybės ir valstijų agentūros bei komitetai toliau skatina ir finansuoja tiek 5G, tiek 4G korinio ryšio bokštų ir kitos belaidžio ryšio infrastruktūros diegimą ir tankinimą.  Amerikos įmonės ir mokyklų rajonai taip pat toliau diegia 5G, 4G ir "Wi-Fi" tinklus "privatiems tinklams".  Be to, vis dar neišspręstas katastrofiškas aviacijos saugos pavojus, kylantis dėl 5G aktyvavimo.  Gynybos departamentas (DoD) taip pat bando sumažinti karinių radarų trikdžių riziką naudojant 5G.

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
09.08.2022 laikas 20:00 Varlinas tiesiogiai - 2022 08 09 - Tobulas štormas
Varlinas tiesiogiai - 2022 08 09 - Tobulas štormas. Pradžia: 19:00 val. Po transliacijos laidą rasite Rumble ir Brighteon kanaluose.

Skaityti daugiau

08.08.2022 laikas 20:08 Vaistažolė: Gydomės trūkažolėmis

Trūkažolės gali aprūpinti mus vitaminais ištisus metus: kai kurios rūšys išsaugo vertingąsias savybes, net ilgai laikant šaldytuve ar rūsyje. Trūkažolių šaknys plačiai naudojamos, ruošiant konditerijos gaminius, konservuojant, bet ypač dažnai jos dedamos į natūralią kavą ir kavos gėrimus, kuriems...

Skaityti daugiau

08.08.2022 laikas 19:38 Aiškiaregis Krzysztofas Jaczkowskis: Kas laukia pasaulio rudenį?
Po Nancy Pelosi vizito Taipėjuje Kinija sudavė Amerikai skaudų smūgį, uždrausdama eksportuoti smėlį, kuris naudojamas mikroprocesorių substratams gaminti, ir dabar Taivanas apimtas panikos: na, kur dar Žemėje yra šio rečiausio mineralo telkinių?...

Skaityti daugiau

08.08.2022 laikas 17:54 Ukrainos Zaporožė artėja prie referendumo dėl Rusijos
Maskvos remiama pietryčių Ukrainos Zaporožės regiono valdžia pirmadienį pareiškė, kad toliau planuoja surengti referendumą dėl prisijungimo prie Rusijos.

Skaityti daugiau

08.08.2022 laikas 16:50 Billas Gatesas socialinio kredito balus vadina ‘turtu’
Indijoje veikia didžiausia pasaulyje nacionalinė biometrinių skaitmeninių tapatybės duomenų sistema "Aadhaar" (hindi kalba reiškia "pamatas").

Skaityti daugiau

08.08.2022 laikas 16:38 Receptai | Patiekalai Omletas orkaitėje su varške ir daržovėmis
Omletas orkaitėje su varške ir daržovėmis - vasariškas patiekalas su daug baltymų ir vasariškų skonių. Tinka valgyti tiek pusryčiams, tiek pietums. Man jis skanus ir šaltas. Šio patiekalo proporcijas lengva pakeisti. Galima naudoti daugiau ar mažiau kiaušinių....

Skaityti daugiau

05.08.2022 laikas 11:54 Tauta Siūlo Naisių skandalas priminė sovietinius laikus
Taip sako kultūros atstovai, kalbėdami apie situaciją, kai festivalyje „Naisių vasara" paskutinę akimirką dalyvauti atsisakė kone visi turėję groti atlikėjai. Viešai išsakyti pasitraukimo argumentai - išskirtinai politiniai....

Skaityti daugiau

05.08.2022 laikas 11:48 Tauta Siūlo Kyla G.Paškevičiaus palaikymo banga
Pastaruoju metu renginiuose ir viešojoje erdvėje nematyti ne tik plačiai aptarinėjamo SEL`o, bet ir tikros muzikos legendos - Gyčio Paškevičiaus. Po to, kai šoumenas Arūnas Valinskas savo rašinyje atlikėją ir jo sūnų pasiuntė ant „trijų raidžių", šiandien socialiniame tinkle kyla G.Paškevičiaus pala...

Skaityti daugiau

Naujienos iš interneto