Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Sveikatos Patarimai | Liaudies Medicina » 2023 » Rugsėjo » 22

Užuominos, kaip iš organizmo pašalinti GRAFENO OKSIDĄ ir kitas pavojingas COVID "vakcinos" sudedamąsias dalis

Užuominos, kaip iš organizmo pašalinti GRAFENO OKSIDĄ

Pastaruoju metu daug kalbama apie paslėptą grafeno oksido sudedamąją dalį Vuchano koronaviruso (COVID-19) "vakcinose" ir apie tai, kaip jis sąveikauja su elektromagnetiniais dažniais (EML), tokiais kaip 5G, ir netgi yra jų aktyvuojamas, tačiau nepanikuokite: yra būdų, kaip natūraliai atsikratyti šios medžiagos iš organizmo.

Net jei niekada nesate pasiskiepiję nuo Fauci gripo, faktas lieka faktu, kad grafeno oksidas ir jo dariniai teršia vandens tiekimą, orą, kuriuo kvėpuojame dėl geoinžinerijos ir "chemtreilų", ir maisto produktus. Be to, yra spėjama, kad vakcinos "išnešiojimo" rizika, kai neskiepytas asmuo gali "užsikrėsti" nuodais tiesiog būdamas arti žmogaus, kuris neseniai buvo paskiepytas.

Įdomu tai, kad simptomai, susiję su apsinuodijimu grafeno oksidu ir EML spinduliuotės poveikiu, yra beveik tokie patys, kaip ir tie, kurie apibūdinami kaip "COVID". Štai kodėl nuo pat "pandemijos" pradžios daugelis svarstė, ar iš tikrųjų apskritai cirkuliuoja koks nors "virusas", nes gali būti, kad "COVID" yra tik apsinuodijimas grafeno oksidu ir EML tarša - velniai griebtų, "COVID" gali būti net tik ekstremalus 5G spinduliuotės poveikis kitu pavadinimu.

Žinome, kad COVID injekcijose yra grafeno oksido, o tai paaiškintų, kodėl didžioji dalis sunkių ligų ir mirčių, siejamų su "COVID", pasireiškė beveik vien tik visiškai paskiepytiems žmonėms. Ir dabar visiškai paskiepyti asmenys perneša skiepų turinį neskiepytiems žmonėms.

Visa tai gąsdina, tačiau yra būdų, kaip galite padėti išvalyti savo organizmą nuo galimo apsinuodijimo grafeno oksidu, vienas iš jų - glutationas (glutathione), dar vadinamas "pagrindiniu" antioksidantu. Glutationas, kurį sudaro aminorūgštys glicinas, cisteinas ir glutamo rūgštis, natūraliai gaminamas kepenyse, o organizmas jį naudoja audiniams atkurti ir imuninei sistemai stiprinti.

Jei organizmas perkraunamas grafeno oksidu, glutationo kiekis gali sumažėti - ypač jei esate vyresnis nei 65 metų. Žmonėms, turintiems ankstesnių sveikatos sutrikimų, glutationo taip pat paprastai būna mažai, todėl svarbu jį papildyti, taip pat n-acetilcisteinu (n-acetyl cysteine) arba NAC.

Klinikiniais tyrimais, kuriuose dalyvavo šimtai intensyviosios terapijos skyrių pacientų, kuriems buvo nutrauktas kvėpavimas ir kurie artėjo prie mirties, nustatyta, kad dėl grafeno oksido plitimo kartu su 5G poveikiu susidaro plaučių apnašos, dažniausiai susijusios su COVID. Pasak Rikardo Delgado (Ricardo Delgado) iš "La Quinta Columna", gydant juos glutationu tiesioginėmis injekcijomis į veną arba geriant, taip pat 600 miligramų ar didesniu NAC kiekiu, galima padėti tokio tipo pacientams pradėti sveikti vos per kelias valandas.

"Grafeno oksidas, kai jį oksiduoja arba aktyvuoja specifiniai EML (EMF) dažniai, viršija organizmo gebėjimą sukurti pakankamai glutationo, kuris sunaikina imuninę sistemą ir sukelia ligą", - aiškina "The Exposé". "Ligos atvejais (pavyzdžiui, Covid simptomai ir visi "variantai") būtina pakelti glutationo kiekį organizme, kad būtų galima susidoroti su į organizmą patekusiu ar elektra aktyvuotu toksinu (grafeno oksidu)."

Kadangi NAC yra glutationo pirmtakas, jis yra geresnis būdas atkurti glutationo atsargas, o ne tiesiogiai vartoti glutationą. O NAC ypač naudingas, kai vartojamas kartu su cinku, kuris, kaip manoma, ardo grafeno oksidą. Kiti naudingi papildai, kurie gali padėti atsikratyti grafeno oksido iš organizmo (ir garantuoja tolesnius tyrimus):

  • Astaksantinas (Astaxanthin)
  • Melatoninas (Melatonin)
  • Tikrasis margainis (Milk thistle)
  • Kvercetinas (Quercetin)
  • Vitaminas C (Vitamin C)
  • Vitaminas D3 (Vitamin D3).

P komentaras: Pasitarkite su vaistininku ar gydytoju.

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. X(twitter) kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

avatar
0
1
Žinoma, tiems kurie tiki mokslu, ši informacija niekine ir nenaudinga... jie geriau žino. Tai, neskaitykite, ilgiau gyvensite... tiems kuriems reikia info.. rasite mano telegram kanale...
avatar

Nemokami skelbimai

Įdomus pasaulis:
Skanaus:
28.11.2023 laikas 09:15 Receptai | Patiekalai Obuolių traškučiai su cinamonu: kaip paruošti paprastą ir sveiką patiekalą namuose
Vieną sveikiausių užkandžių - obuolių traškučius - iš tiesų labai lengva pasigaminti patiems. Jums tereikia obuolių, cinamono, cukraus ir orkaitės.

Skaityti daugiau

10.11.2023 laikas 22:54 Receptai | Patiekalai Ir nereikia jokio pyrago. Trupininis pyragas arbatai
Lengvas ir labai skanus kepinys "kiekvienai dienai". Greitai, paprastai ir be rūpesčių. Į dubenį sudėkite šviežias mėlynes ar kitas uogas. Suberkite cukrų ir išmaišykite.

Skaityti daugiau

09.11.2023 laikas 22:35 Receptai | Patiekalai Iš stiklinės kefyro - visas kalnas skanumo. Sluoksniukai su įdaru
Parduotuvėje jų nerasite, bet juos lengva pasigaminti. Sluoksniukai su įdaru "Legendiniai".

Skaityti daugiau

Taip pat skaitykite:
29.11.2023 laikas 21:07 Tavo gimimo valanda – tavo likimas

Jei esi lankęsis pas profesionalų būrėją ar tau buvo sudarinėjamas asmeninis horoskopas, tikriausiai buvai paprašytas nurodyti savo gimimo datą minučių tikslumu. Kodėl ji yra tokia svarbi?

Skaityti daugiau

29.11.2023 laikas 15:06 Pasakėčia apie tai, kaip nekurti sau problemų

Kartą nutiko taip, kad po vestuvių vienai merginai vis tekdavo klausyti nepagrįstų uošvės priekaištų. Visiškai praradusi viltį, ji nusprendė ja atsikratyti. Mergina nuėjo pas tėvo draugą -žolininką ir pasiskundė jam...

...

Skaityti daugiau

29.11.2023 laikas 15:02 Pasakėčia apie mokytoją
Mokslų metų pradžioje šeštos klasės auklėtoja stovėjo prieš savo buvusius penktokus. Ji apžiūrėjo vaikus ir pasakė, kad visus vienodai myli ir džiaugiasi matydama. Tai buvo didžiulis melas, nes viename iš priekinių suolų sėdėjo susigūžęs berniukas, k...

Skaityti daugiau