Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Technologijos, Mokslas » 2024 » Sausio » 25

4 pagrindinės sąmokslo teorijos apie 5G, kurios pildosi

4 pagrindinės sąmokslo teorijos apie 5G, kurios pildosi

Kaina, kurią mokame už spartųjį internetą, kelia siaubą. Kuo ilgiau praleidžiame laiką prie išmaniųjų telefonų, išmaniųjų skaitiklių ir 5G antenų, tuo labiau aukojame savo ląstelių, mitochondrijų ir DNR sveikatą, rašo planet-today.com (su nuorodomis)

Kai 2019 m. pirmą kartą buvo pristatyta 5G, kilo aršios diskusijos dėl elektromagnetinės spinduliuotės žalingo poveikio, atsirado "sąmokslo teorijų". 2017 m. gydytojai ir mokslininkai pateikė peticiją prieš 5G diegimą ES dėl galimos vėžio rizikos. Šiandien vis daugiau nepriklausomų mokslininkų dokumentuoja įrodymus, kad radijo dažnių elektromagnetiniai laukai (RF-EMF) daro žalingą biologinį poveikį kiekvienai organizmo ląstelei, pažeidžia mitochondrijas (ląstelės jėgainę). Ši rimta realybė paskatino visą miestą (Vaud Šveicarijoje) ir visą šalį (Belgiją) paskelbti moratoriumą naujiems 5G įrenginiams. Vis daugiau miestų visame pasaulyje pradeda vertinti 5G antenas kaip aplinkos taršos šaltinį. Štai keturios sąmokslo teorijos apie 5G, kurios pildosi:

Pirmoji: 5G sustiprina EML žalą, nes susidaro laisvieji radikalai.

EML netiesiogiai kenkia DNR, nes suaktyvina organizmo įtampos valdomus kalcio kanalus (VGCC). Dr. Martino Palo (Martin Pall) tyrimai rodo, kad EML sukelia VGCC kalcio jonų perteklių ląstelėse, todėl susidaro azoto oksidas ir superoksidas, kurie toliau reaguoja, sudarydami peroksinitritą ir kitus laisvuosius radikalus. Šie laisvieji radikalai, ypač peroksinitritas, pažeidžia DNR, trukdo vaisingumui, smegenų veiklai ir širdies sveikatai. 5G yra tylus oksidacinės žalos ląstelėms katalizatorius ir imunodeficito, kuris tapo pernelyg paplitęs tarp gyventojų, pirmtakas.

Antra: Išmanieji matuokliai didina EML impulsus ir daro didesnę žalą organizmui.

Išmanieji skaitikliai skleidžia impulsinę bangų spinduliuotę, skleisdami elektromagnetinio lauko impulsus, kurie visą dieną sklinda greitais paleidimo-išjungimo ciklais. Komunalinių paslaugų bendrovės, tokios kaip "Pacific Gas" ir Kalifornijos elektros bendrovė, teisme paliudijo, kad išmanieji skaitikliai pulsuoja bangomis nuo 9600 iki 190 000 kartų per dieną. Pulsuojančių bangų spinduliavimas gerokai skiriasi nuo nepertraukiamo bangų spinduliavimo. Šiuo metu yra atlikta 13 tyrimų, kurie rodo, kad impulsinių bangų EML yra aktyvesni ir pavojingesni nei ištisinių bangų EML. Šios impulsinės bangos sukelia stresą organizmo ląstelėms. Iš esmės išmanieji skaitikliai sukurti taip, kad kuo labiau pakenktų organizmui.

Trys: Išmaniųjų telefonų skvarbus EML sukelia neigiamą poveikį giliai organizme

Telekomunikacijų pramonės atstovų teigimu, išmaniųjų telefonų skleidžiami EML veikia tik išorinį 1 cm kūno sluoksnį. Vartotojai įspėjami nenešioti prietaisų tiesiai ant odos. Tačiau, nepriklausomų mokslininkų teigimu, žala organizmui daroma kur kas giliau ir prasiskverbia į žmogaus smegenis, širdį ir endokrininę sistemą. EML gali pakeisti fermentų aktyvumą, todėl sumažėja spermatozoidų judrumas. Profesorius Hässigas ir jo kolegos Šveicarijoje nustatė ryšį tarp didesnio oksidacinio streso lygio ir 5G siųstuvų skaičiaus 100-199 metrų atstumu. Tyrimo metu veršeliai patyrė įvairaus laipsnio branduolių kataraktą, tačiau katarakta buvo ryškesnė, kai veršeliai buvo lengviau pasiekiami 5G antenų. Nustatytas ryšys tarp veršelių, kuriems pirmajame nėštumo trimestre pasireiškė branduolinė katarakta, buvimo vietos ir netoliese esančių 5G antenų stiprumo.

Keturi: Manipuliavimas žmonėmis naudojant jų prakaito kanalus kaip antenas

Straipsnyje "5G ir daiktų internetas: Ben-Ishai rašė apie 5G gebėjimą išnaudoti kūno prakaito kanalus. Pasak daktaro Ben-Išai (Dr. Ben-Ishai), 5G tinklai transliuoja dažnius, kurie pasiekia žmogaus prakaito kanalus, tarsi jie būtų antenos. Jis nustatė, kad prakaito kanalai veikia kaip spiralinės antenos, sugeriančios elektromagnetinę energiją 75-100 GHz diapazone. "Jei pakeistumėte prakaito kanalo pobūdį, t. y. priverstumėte jį veikti, iš tikrųjų galėtumėte pakeisti tą sugėrimą tam tikrame taške, o jei tai padarytumėte, galėtumėte atsekti, kaip žmogus patiria stresą", - sako jis.

Pasak mokslininko Marko Stilo (Mark Steele), 5G turi dielektrinį lęšį ir gali būti naudojamas kaip ginklų sistema, panašiai kaip tolimojo nuotolio radarai ir nukreiptoji energija. "5G yra ginklų sistema, nieko daugiau ir nieko mažiau. Tai neturi nieko bendra su žmonėms skirtomis telekomunikacijomis. 5G yra ryšys tarp mašinų, skirtas autonominėms transporto priemonėms".

Dėl siekio sukurti 5G buvo sukurtas didžiulis antenų tinklas, nuolat veikiantis žmones elektromagnetine spinduliuote. Dėl išmaniųjų prietaisų į kasdienį žmonių gyvenimą vis sparčiau patenka nauji elektromagnetiniai spinduliai. Nepriklausomuose tyrimuose nurodytas biologinis 5G poveikis ignoruojamas. To pasekmės bus jaučiamos dar daugelį metų. Svarbu riboti poveikį, tačiau daugelis poveikių yra neišvengiami, todėl svarbu vartoti daug antioksidantų turinčius maisto produktus ir papildus, pavyzdžiui, NAC.

Šaltiniai:

Expose-News.com

FCC.gov

EMFSafetyNetwork.org [PDF]

AmazonAws.com [PDF]

ScienceDirect.com

Pubmed.gov

Youtube.com

FCC.gov

Įdomus pasaulis:
Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

Skanaus:
08.11.2017 laikas 14:26 Receptai – Patiekalai Skatinanti prakaitavimą arbata (ramunėlės, juoduogio šeivamedis)

Liaudies medicinos receptas. Gydo nuo: karščiavimas, prakaitavimas. Ingredientai: ramunėlės žiedai, juoduogio šeivamedžio žiedai.

Skaityti daugiau

03.11.2019 laikas 21:49 Receptai – Patiekalai Nekeptas skanumėlis per 15 min.

Viskas labai paprasta, greita ir gardu. O ir prireiks vos 2 sudedamųjų dalių. Pažiūrėkite patys. Paprasta, ekonomiška, greita ir labai skanu. Saldainiai gaunasi neįkyriai saldaus skonio.

Skaityti daugiau

12.08.2019 laikas 18:31 Receptai – Patiekalai Trupininis pyragas su varške
Trupininis pyragas su varške receptas. Paruoštą pyragą kepkite iki 180C įkaitintoje orkaitėje apie 40-50 min. Iškeptą pyragą beveik visiškai atvėsinkite ir tik tuomet pjaustykite, kadangi karštas pyragas yra birus, gabaliukai nela...

Skaityti daugiau

Taip pat skaitykite:
21.05.2024 laikas 14:13 Mirtinas gėrimas ar panacėja? Ką mokslas mano apie arbatinį grybą

Arbatinio grybo pagrindu pagamintam gėrimui, arba kombučai, priskiriama daug naudingų savybių. Teigiama, kad jis padeda išlaikyti svorį, normalizuoja virškinamojo trakto veiklą, gerina odos būklę ir padeda kovoti su daugeliu ligų.

...

Skaityti daugiau

21.05.2024 laikas 06:55 2024 m. gegužės 21 d. horoskopas: žvaigždės atskleidžia visų Zodiako ženklų likimo paslaptis
Su jausmais ir emocijomis šiandien bus gerai, aistras-smurtą asmeniniame gyvenime daugeliui teikia Mėnulis Skorpione ir įtemptas aspektas su Plutonu.

Skaityti daugiau

20.05.2024 laikas 20:28 Finansinis horoskopas gegužės 21 2024 visiems Zodiako ženklams
Finansų srityje būkite pasirengę maloniems netikėtumams. Galbūt rasite slėptuvę senoje piniginėje arba pagaliau grąžinsite skolą, apie kurią jau buvote pamiršę.

Skaityti daugiau