Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Medicina » 2022 » Rugsėjo » 2

5G kelia pavojų sveikatai; žmonės turi riboti elektromagnetinių laukų ir radijo dažnių poveikį

Be abejonės, 5G kelia pavojų sveikatai. Apie tai žino gydytojai, tyrėjai ir mokslininkai, o plačioji visuomenė žino apie penktosios kartos mobiliojo ryšio tinklo keliamus pavojus žmonėms.

Šiame straipsnyje gali būti teiginių, atspindinčių autorių nuomonę. Prieš neigdami išsakyta nuomone, bent turėkite tos srities išsilavinimą.

Deja, visiškai išvengti 5G technologijų neįmanoma, nes jų šiuolaikinėje visuomenėje yra praktiškai visur. Nuo mobiliųjų telefonų iki mikrobangų krosnelių, išmaniųjų įtaisų ir prietaisų - elektromagnetinių laukų (EML) ir radijo dažnių (RD) spinduliuotės poveikis neišvengiamas.

Kadangi niekas tiksliai nežino, kiek 5G milimetrinių bangų trapus organizmas gali atlaikyti be rimtų pasekmių, geriausia apriboti poveikį iki pasaulyje priimtino lygio.

Net Federalinė ryšių komisija (FCC), kuriai pavesta reguliuoti tarpvalstybinį ir tarptautinį radijo, televizijos, laidų ir kabelių ryšį, pripažįsta, kad agentūra nėra atlikusi ir neplanuoja atlikti jokių 5G tyrimų šiuo klausimu.

Tai, kad trūksta informacinės medžiagos apie 5G keliamą pavojų sveikatai, kelia siaubą. Rugpjūčio 1 d. duomenimis, buvo daugiau kaip 35 000 straipsnių apie elektromagnetinius laukus, tačiau tik septyni iš jų yra medicininiai ar biologiniai tyrimai. Akivaizdu, kad FCC yra kontroliuojama telekomunikacijų pramonės ir neskuba sužinoti galimo 5G poveikio, pavyzdžiui, odos ir akių melanomos bei nevaisingumo, masto, nes tai sukeltų nerimą visuomenei.

Tačiau privatūs subjektai ėmėsi iniciatyvos atlikti tyrimus ir atskleidė keletą nerimą keliančių faktų.

Ilgas ir dažnas naudojimasis mobiliaisiais telefonais gali sukelti mitochondrijų disfunkciją ir branduolio DNR pažeidimus, kuriuos sukelia laisvieji radikalai.

Be to, per didelis Wi-Fi tinklų poveikis siejamas su lėtinėmis ligomis, tokiomis kaip širdies aritmija, nerimas, depresija, autizmas, Alzheimerio liga ir nevaisingumas.

Tikėtina žala sveikatai daroma ir augalams, gyvūnams

2015 m. daugiau nei 230 tarptautinių mokslininkų kreipėsi į Jungtines Tautas dėl apsaugos nuo ilgalaikio EML poveikio.

Jie pažymėjo, kad tikėtina žala daroma ne tik žmonėms, nes "daugėja įrodymų apie žalingą poveikį tiek augalams, tiek gyvūnams".

Kita vertus, poveikis "apima padidėjusią vėžio riziką, ląstelių stresą, kenksmingų laisvųjų radikalų padaugėjimą, genetinę žalą, reprodukcinės sistemos struktūrinius ir funkcinius pokyčius, mokymosi ir atminties sutrikimus, neurologinius sutrikimus ir neigiamą poveikį bendrai žmonių savijautai".

2017 m. rugsėjį daugiau nei 180 mokslininkų ir gydytojų iš 35 šalių paragino paskelbti 5G moratoriumą, "kol nuo pramonės nepriklausomi mokslininkai visapusiškai neištirs galimo pavojaus žmonių sveikatai ir aplinkai".

Jie pabrėžė, kad "įrodyta, jog radijo dažnių elektromagnetiniai laukai kenkia žmonėms ir aplinkai" ir kad "5G gerokai padidins radijo dažnių elektromagnetinių laukų poveikį šalia jau veikiančių 2G, 3G, 4G, Wi-Fi ir kt. telekomunikacijų".

Mokslininkai nori sustabdyti 5G diegimą, kol nebus ištirti sveikatos klausimai

Kai kurie mokslininkai ir analitikai norėjo sulėtinti 5G diegimą arba sustabdyti jo naudojimą, kol bus išspręsti sveikatos klausimai.

Susirūpinę asmenys, pavyzdžiui, Prancūzijos telekomunikacijų įmonės "Bouygues" generalinis direktorius Martinas Bouyguesas (Martin Bouygues), prisidėjo prie raginimo vyriausybėms atidėti 5G dažnių aukcionus, remdamiesi tebesitęsiančia Vuchano koronaviruso (COVID-19) pandemija ir visuomenės nepasitikėjimu šia technologija.

Tokios šalys kaip Belgija ir Šveicarija atsižvelgė į raginimą ir atideda 5G transliacijas, kad sukurtų radiacijos stebėsenos sistemą. Kai kuriose vietovėse, pavyzdžiui, Sirakūzuose, Niujorke ir Naujajame Hampšyre, įdiegtos apsaugos priemonės, o Milio slėnyje, netoli San Francisko, uždrausta statyti naujas 5G belaidžio ryšio ląsteles.

Deja, daugiau vietovių pritarė FCC ir Jungtinių Valstijų korinio ryšio ir interneto asociacijos (CTIA), kuri yra Jungtinių Valstijų belaidžio ryšio pramonės prekybos asociacija, palaikomai linijai "5G yra saugi".

Daugiau su 5G susijusių naujienų rasite svetainėje 5GAlert.com.

Žiūrėkite toliau pateiktą vaizdo įrašą apie paslėptus 5G pavojus.

P komentaras: užsienis rašo, todėl tiesos ieškokite "duonos trupiniais"... atsirinkite faktus. Patiko dalinkitės.

paranormal.lt

Įdomus pasaulis:
Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

Skanaus:
07.06.2019 laikas 11:58 Receptai Labai skanūs Žagarėliai
Gaminame. Žagarėliai Į dubenį mušame kiaušinį, suplakame, pilame kefyrą, dedame grietinę, cukrų, vanilinį cukrų, druską ir išmaišome. Miltus sumaišome su kepimo milteliais, dalimis sijojame į dubenį ir maišome, kol bus galima min...

Skaityti daugiau

05.09.2018 laikas 13:58 Receptai Liaudiški patarimai odos alergijos gydymui

Odos alergija liaudies medicinoje, Odos alergija, liaudiškomis priemonėmis, receptai nuo odos alergijos, liaudiški patarimai gydant ligas, kaip išgyti, netradicinė medicina, kaip gydytis vaistažolėmis.

Skaityti daugiau

26.06.2019 laikas 18:33 Receptai Grikių ir pievagrybių sriuba

Puode užviriname sultinį, dedame bulves, beriame nuplautus grikius ir verdame apie 10 minučiu. Į puodą sukrečiame keptuvės turinį ir dar verdame 7-8 minutes. Prieš baigiant virti sriubą paskaniname druska, pipirais ir suberiame...

Skaityti daugiau

Taip pat skaitykite:
13.06.2024 laikas 07:47 Auginau savo sesers dukrą, o ji mane išdavė…
Mano sesuo Kristina pagimdė vaiką ir tiesiog išnyko, palikusi jį mums. Nei žinutės, nei pinigų, tik vienas raštelis: „Ne tokio gyvenimo aš norėjau!“ Mes su mama rūpinomės jos dukra. Pavadinome ją Marija.

Skaityti daugiau

13.06.2024 laikas 07:31 Siuntimai pas gydytojus specialistus: ką reikia žinoti?
Valstybinė ligonių kasa (VLK) gyventojams primena šiais metais įsigaliojusias siuntimų pas gydytojus specialistus išdavimo naujoves: prasiplėtė siuntimus išduodančių gydytojų ir kitų specialistų ratas, daugėja išimčių, kai siuntimo konsultacijai nebe...

Skaityti daugiau

13.06.2024 laikas 07:24 Miško įveisimas ne miško žemėje: ką svarbu žinoti?
Keletą pastarųjų metų yra pastebima, kad vis daugiau žmonių savo privačioje žemėje nori įveisti mišką. Nacionalinė žemės tarnyba (NŽT) atkreipia dėmesį, kad asmenys, norintys įveisti mišką savo turimoje ne miškų ūkio žemėje (pvz., žemės ūkio žemėje, ...

Skaityti daugiau