Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Medicinos Naujienos » 2022 » Rugsėjo » 2

5G kelia pavojų sveikatai; žmonės turi riboti elektromagnetinių laukų ir radijo dažnių poveikį

Be abejonės, 5G kelia pavojų sveikatai. Apie tai žino gydytojai, tyrėjai ir mokslininkai, o plačioji visuomenė žino apie penktosios kartos mobiliojo ryšio tinklo keliamus pavojus žmonėms.

Šiame straipsnyje gali būti teiginių, atspindinčių autorių nuomonę. Prieš neigdami išsakyta nuomone, bent turėkite tos srities išsilavinimą.

Deja, visiškai išvengti 5G technologijų neįmanoma, nes jų šiuolaikinėje visuomenėje yra praktiškai visur. Nuo mobiliųjų telefonų iki mikrobangų krosnelių, išmaniųjų įtaisų ir prietaisų - elektromagnetinių laukų (EML) ir radijo dažnių (RD) spinduliuotės poveikis neišvengiamas.

Kadangi niekas tiksliai nežino, kiek 5G milimetrinių bangų trapus organizmas gali atlaikyti be rimtų pasekmių, geriausia apriboti poveikį iki pasaulyje priimtino lygio.

Net Federalinė ryšių komisija (FCC), kuriai pavesta reguliuoti tarpvalstybinį ir tarptautinį radijo, televizijos, laidų ir kabelių ryšį, pripažįsta, kad agentūra nėra atlikusi ir neplanuoja atlikti jokių 5G tyrimų šiuo klausimu.

Tai, kad trūksta informacinės medžiagos apie 5G keliamą pavojų sveikatai, kelia siaubą. Rugpjūčio 1 d. duomenimis, buvo daugiau kaip 35 000 straipsnių apie elektromagnetinius laukus, tačiau tik septyni iš jų yra medicininiai ar biologiniai tyrimai. Akivaizdu, kad FCC yra kontroliuojama telekomunikacijų pramonės ir neskuba sužinoti galimo 5G poveikio, pavyzdžiui, odos ir akių melanomos bei nevaisingumo, masto, nes tai sukeltų nerimą visuomenei.

Tačiau privatūs subjektai ėmėsi iniciatyvos atlikti tyrimus ir atskleidė keletą nerimą keliančių faktų.

Ilgas ir dažnas naudojimasis mobiliaisiais telefonais gali sukelti mitochondrijų disfunkciją ir branduolio DNR pažeidimus, kuriuos sukelia laisvieji radikalai.

Be to, per didelis Wi-Fi tinklų poveikis siejamas su lėtinėmis ligomis, tokiomis kaip širdies aritmija, nerimas, depresija, autizmas, Alzheimerio liga ir nevaisingumas.

Tikėtina žala sveikatai daroma ir augalams, gyvūnams

2015 m. daugiau nei 230 tarptautinių mokslininkų kreipėsi į Jungtines Tautas dėl apsaugos nuo ilgalaikio EML poveikio.

Jie pažymėjo, kad tikėtina žala daroma ne tik žmonėms, nes "daugėja įrodymų apie žalingą poveikį tiek augalams, tiek gyvūnams".

Kita vertus, poveikis "apima padidėjusią vėžio riziką, ląstelių stresą, kenksmingų laisvųjų radikalų padaugėjimą, genetinę žalą, reprodukcinės sistemos struktūrinius ir funkcinius pokyčius, mokymosi ir atminties sutrikimus, neurologinius sutrikimus ir neigiamą poveikį bendrai žmonių savijautai".

2017 m. rugsėjį daugiau nei 180 mokslininkų ir gydytojų iš 35 šalių paragino paskelbti 5G moratoriumą, "kol nuo pramonės nepriklausomi mokslininkai visapusiškai neištirs galimo pavojaus žmonių sveikatai ir aplinkai".

Jie pabrėžė, kad "įrodyta, jog radijo dažnių elektromagnetiniai laukai kenkia žmonėms ir aplinkai" ir kad "5G gerokai padidins radijo dažnių elektromagnetinių laukų poveikį šalia jau veikiančių 2G, 3G, 4G, Wi-Fi ir kt. telekomunikacijų".

Mokslininkai nori sustabdyti 5G diegimą, kol nebus ištirti sveikatos klausimai

Kai kurie mokslininkai ir analitikai norėjo sulėtinti 5G diegimą arba sustabdyti jo naudojimą, kol bus išspręsti sveikatos klausimai.

Susirūpinę asmenys, pavyzdžiui, Prancūzijos telekomunikacijų įmonės "Bouygues" generalinis direktorius Martinas Bouyguesas (Martin Bouygues), prisidėjo prie raginimo vyriausybėms atidėti 5G dažnių aukcionus, remdamiesi tebesitęsiančia Vuchano koronaviruso (COVID-19) pandemija ir visuomenės nepasitikėjimu šia technologija.

Tokios šalys kaip Belgija ir Šveicarija atsižvelgė į raginimą ir atideda 5G transliacijas, kad sukurtų radiacijos stebėsenos sistemą. Kai kuriose vietovėse, pavyzdžiui, Sirakūzuose, Niujorke ir Naujajame Hampšyre, įdiegtos apsaugos priemonės, o Milio slėnyje, netoli San Francisko, uždrausta statyti naujas 5G belaidžio ryšio ląsteles.

Deja, daugiau vietovių pritarė FCC ir Jungtinių Valstijų korinio ryšio ir interneto asociacijos (CTIA), kuri yra Jungtinių Valstijų belaidžio ryšio pramonės prekybos asociacija, palaikomai linijai "5G yra saugi".

Daugiau su 5G susijusių naujienų rasite svetainėje 5GAlert.com.

Žiūrėkite toliau pateiktą vaizdo įrašą apie paslėptus 5G pavojus.

P komentaras: užsienis rašo, todėl tiesos ieškokite "duonos trupiniais"... atsirinkite faktus. Patiko dalinkitės.

paranormal.lt

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...


Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
05.10.2022 laikas 21:30 Visatos signalas, kad žmogus jums netinka
Yra toks nemalonus žodis kaip "tolerantiškas". Tai žmogus, kuris yra spardomas, žeminamas, kartais net atvirai šluostomas kojomis. Jis viską toleruoja, prisiima visą kaltę, stengiasi gerinti santykius. Ir jis netgi gali sumokėti savo pinigus, kad išs...

Skaityti daugiau

05.10.2022 laikas 21:15 Kaip ir kodėl renkamės savo artimuosius?

"Žmonės dera tarpusavyje kaip dėlionės - kai vienas turi iškilimą, kitas - iškilimą. Iš visų gyvenime sutiktų žmonių kai kurie palieka mus abejingus, o kai kuriuos beprotiškai įsimylime. Vienus žmones praleidžiame ramiai, o nuo kitų negalime ...

Skaityti daugiau

05.10.2022 laikas 18:36 Škotija tiria "paslaptingą" naujagimių mirčių šuolį po "Jab" diegimo
Škotijos sveikatos priežiūros institucijos pradėjo oficialų tyrimą dėl didžiulio naujagimių mirčių skaičiaus padidėjimo po to, kai buvo pradėtas taikyti COVID skiepas.

Skaityti daugiau

02.10.2022 laikas 08:41 Receptai | Patiekalai Saldžios baltos duonos riekelės su cinamonu
Kiaušinius išplakame su pienu ir cukrumi. Plakinyje mirkome forminės duonos riekeles ir kepame keptuvėje įkaitintame aliejuje iš abiejų pusių, kol gražiai apskrus. Iškeptas, dar karštas, riekeles apibarstome cinamonu. Skanaus!...

Skaityti daugiau

02.10.2022 laikas 08:37 Receptai | Patiekalai Netikras zuikis su žaliaisiais žirneliais
Jeigu netikras zuikis keliaus ant vaišių stalo, galima jį papuošti... iš kvapiųjų pipirų padaryti akytes ir nosytę, o iš lauro lapų – auseles. Skanaus!

Skaityti daugiau

28.09.2022 laikas 14:13 Receptai | Patiekalai Cukinijų kepsneliai su kumpiu ir sūriu (video)
Cukinijų kepsnelius išmirkykite kiaušinių plakinyje, apvoliokite džiūvėsiuose ir kepkite įkaitintame aliejuje iš abiejų pusių, kol gražiai apskrus. Skanaus!

Skaityti daugiau