Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Medicinos Naujienos » 2022 » Rugpjūčio » 18

"5G" diegimas turi būti sustabdytas, kad būtų išvengta plataus masto EML ir radijo dažnių spinduliuotės poveikio

Elektromagnetinių laukų (EML) ir radijo dažnių (RD) spinduliuotės poveikis kelia vis didesnę riziką sveikatai šiuolaikiniame pasaulyje, o siekis diegti 5G gali ją dar labiau padidinti.

Tinklalapyje "Cellular Phone Task Force" pateikiamas ilgas sąrašas vyriausybių ir organizacijų, kurios nuo 1993 m. įspėjo arba uždraudė įvairių rūšių ir įvairiomis aplinkybėmis naudojamas belaidžio ryšio technologijas. Tarp jų yra ir išsamus gydytojams ir mokslininkams atstovaujančių organizacijų sąrašas, taip pat 2015 m. daugiau nei 230 tarptautinių EML mokslininkų kreipimasis į Jungtines Tautas dėl apsaugos nuo nejonizuojančių EML poveikio.

Šiame straipsnyje gali būti teiginių, atspindinčių autoriaus nuomonę

Daugiau nei 180 mokslininkų ir gydytojų iš 35 šalių 2017 m. rugsėjo mėn. paragino sustabdyti 5G transliaciją, "kol galimą pavojų žmonių sveikatai ir aplinkai visapusiškai ištirs nuo pramonės nepriklausomi mokslininkai". Jie nurodė, kad "įrodyta, jog radijo dažnių elektromagnetiniai laukai (RF-EMF) kenkia žmonėms ir aplinkai" ir kad "5G gerokai padidins radijo dažnių elektromagnetinių laukų (RF-EMF) poveikį be jau veikiančių 2G, 3G, 4G, Wi-Fi ir kt. telekomunikacijų".

Pasak į pensiją išėjusio Harvardo taikomosios fizikos mokslininko Ronaldo Pauelo (Ronald Powell), "nėra saugaus būdo diegti 5G mūsų bendruomenėse; veikiau yra tik blogi ir dar blogesni būdai". Tuo tarpu Volstrito analitikas Sunilas Rajgopalas įspėjo, kad didėjantis susirūpinimas dėl sveikatos gali atitolinti 5G diegimo pabaigą, pažymėdamas, kad kai kurios šalys jau ėmėsi priemonių atidėti jos diegimą dėl pavojaus sveikatai.

Belgija ir Šveicarija jau atidėjo 5G diegimą, kad sukurtų radiacijos stebėsenos sistemą. Sirakūzai, Niujorko valstija, taip pat bando nustatyti keletą apsaugos priemonių ir "išsiderėjo teisę pagal pareikalavimą atlikti 5G antenų saugos patikrinimus", kad sumažintų visuomenės susirūpinimą. (Susiję su šia tema: Briuselis neribotam laikui stabdo 5G diegimą: 5G projektas, pasak valdžios institucijų, neatitinka radiacinės saugos standartų).

Per Senato prekybos posėdį Federalinė ryšių komisija (FCC) pripažino, kad nei agentūra, nei telekomunikacijų pramonė neatliko ir nefinansavo jokių 5G saugos tyrimų ir kad iki šiol tokių tyrimų neplanuojama atlikti.

EMP poveikis keliais biologinį poveikį darančiais dažniais, pavyzdžiui, tais, kuriais veikia mobilieji telefonai ir "Wi-Fi", per pastarąjį šimtmetį padidėjo maždaug vieną kvintilijoną kartų.

Deja, EMP poveikis šiais laikais toks didelis, kad dabar praktiškai neįmanoma organizuoti kontroliuojamų populiacijos tyrimų, nes iš tikrųjų nėra nei vienos populiacijos, kuri nebūtų veikiama ar nepaveikta. Dėl to, kad nėra kontrolinės grupės, labai sunku nuspręsti, koks yra realus poveikis.

Dabar žmonės gyvena ir dirba elektrifikuotoje aplinkoje. Netrukus į šią sistemą gali būti įtraukta 5G, todėl poveikis taps dar sudėtingesnis ir galbūt kenksmingesnis.

Dar viena 5G keliama problema - prie jų pridedamos milimetrinės bangos (MMW), kurių dažnių juostos plotis yra nuo 30 gigahercų (GHz) iki 300 GHz ir kurios gali prasiskverbti iki dviejų milimetrų į žmogaus odos audinius. Būtent todėl Gynybos departamentas MMW pasirinko naudoti minios kontrolės ginkluose arba aktyvaus neigimo sistemose. MMW taip pat naudojamas oro uostuose esančiuose "nuogo kūno skeneriuose".

Prakaito kanalai žmogaus odoje gali veikti kaip 5G spinduliuotės receptoriai arba antenos

Tyrimai taip pat parodė, kad prakaito kanalai žmogaus odoje gali veikti kaip 5G spinduliuotės receptoriai arba antenos, nes jie įtraukia spinduliuotę į kūną ir sukelia temperatūros padidėjimą, kuris turi skausmingą poveikį.

"5G, arba penktosios kartos korinio ryšio technologijos, diegimas yra didžiulis eksperimentas su visų rūšių žmonių sveikata. Kadangi MMW yra silpnesni už mikrobangas, juos daugiausia sugeria oda, o tai reiškia, kad jų pasiskirstymas ten yra gana koncentruotas", - apie žalingą 5G poveikį sakė Kalifornijos universiteto visuomenės sveikatos profesorius daktaras Džoelis Moskovicas (Joel Moskowitz).

Tarptautinė gydytojų už aplinką draugija, įskaitant jos padalinius 27 šalyse ir daugiau nei 200 gydytojų bei mokslininkų, taip pat paragino sustabdyti 5G diegimą, nes nerimaujama, kad 5G radijo dažnių spinduliuotė turės neigiamą poveikį sveikatai.

Vašingtono valstybinio universiteto biochemijos ir pagrindinių medicinos mokslų profesorius emeritas daktaras Martinas Pallas paaiškino, kad EML sukelia perteklinį oksidacinį stresą, dėl kurio sutrinka mitochondrijų veikla.

Remiantis M. Palo tyrimais, radijo dažnių mikrobangų spinduliuotė iš mobiliųjų telefonų ir belaidžių maršrutizatorių suaktyvina žmogaus ląstelių išorinėje membranoje esančius įtampos valdomus kalcio kanalus (VGCC).

Kaip teigia "Pall", VGCC yra 7,2 mln. kartų jautresni mikrobangų spinduliuotei nei žmogaus ląstelių viduje ir išorėje esančios įkrautos dalelės, o tai reiškia, kad saugos standartai, taikomi tokiam poveikiui, yra 7,2 mln. kartų prastesni.

Sekite 5GAlert.com, kad sužinotumėte daugiau naujienų apie 5G, EML ir radijo dažnių spinduliuotės keliamą pavojų.

Žiūrėkite toliau pateiktą vaizdo įrašą ir sužinokite daugiau apie EML ir radijo dažnių spinduliuotės keliamą pavojų.

P komentaras: užsienis rašo, todėl tiesos ieškokite "duonos trupiniais"... atsirinkite faktus.

paranormal.lt

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...


Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
30.09.2022 laikas 20:58 Pusės kūno sportininkas Zionas Clarkas įkvepia kitus ir planuoja laimėti parolimpines žaidynes
Prieš porą metų Zionas Clarkas (Zion Clark), amerikietis, gimęs be pusės kūno ir užsiimantis laisvųjų imtynių sportu, nustebino pasaulį. Apie jį buvo sukurtas dokumentinis filmas, o vėliau jis buvo įtrauktas į Gineso rekordų knygą kaip greičiausias r...

Skaityti daugiau

30.09.2022 laikas 20:32 Paprasti veiksmai, kad jūsų vyras būtų laimingas
Geroje santuokoje žmonės stengiasi padaryti vienas kitą laimingą. Tai ne visada pavyksta, o žmonės ne visada žino, kokius veiksmus verta atlikti, kad pasiektų šį tikslą. O kai kurie žmonės tiesiog mano, kad tai sudėtingi veiksmai, kuriems neverta ski...

Skaityti daugiau

30.09.2022 laikas 18:35 Pandemija buvo elito repeticija prieš ‘Didįjį persitvarkymą’
COVID-19 pandemija buvo Pasaulio ekonomikos forumo repeticija, skirta pasirengti "didžiajam persitvarkymui". Gyventojams įvaryti baimę - svarbiausia, kad jie laikytųsi reikalavimų.  Pasaulinis elitas, pandemijos metu pasiekęs masinį paklusnumą, pasit...

Skaityti daugiau

28.09.2022 laikas 14:13 Receptai | Patiekalai Cukinijų kepsneliai su kumpiu ir sūriu (video)
Cukinijų kepsnelius išmirkykite kiaušinių plakinyje, apvoliokite džiūvėsiuose ir kepkite įkaitintame aliejuje iš abiejų pusių, kol gražiai apskrus. Skanaus!

Skaityti daugiau

27.09.2022 laikas 08:10 Receptai | Patiekalai Naminiai jautienos/kalakutienos kotletai

Kotletai patiekiami su bulvių koše arba virtomis bulvėmis ir mėgstamomis salotomis. Skanaus! kalakutienos kotletai, kotletai, kotletų receptas, jautienos kotletai, naminiai kotletai, kotletų receptas

Skaityti daugiau

27.09.2022 laikas 08:05 Receptai | Patiekalai Orkaitėje keptos bulvės su tuno įdaru
Iškepusių bulvių viršų perpjauname kryželiu. Į praskėstą bulvę dedame tunų įdaro. Galime papuošti konservuotais kukurūzais, kapotomis petražolėmis arba pjaustytais svogūnų laiškais.

Skaityti daugiau