Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Konspirologija, Gandai » 2022 » Birželio » 24

Nusikaltimas žmonijai: 5G yra ginklų diegimo sistema, kuri maskuojama kaip ryšių patobulinimus

Ginklų eksperto Marko Stilo (Mark Steele) nuomone, 5G yra baisus nusikaltimas. Jis sakė, kad 5G yra kompartmentalizuota ginklų diegimo sistema, kuri maskuojama kaip nekenksmingas technologinis patobulinimas, skirtas pagerinti ryšius ir pagreitinti duomenų atsisiuntimą.

Šiame straipsnyje gali būti teiginių, atspindinčių autoriaus nuomonę. Tie, kurie ketins komentuoti, neigti, tikrinti Marko Stilo nuomonę, turėtu bent jau susipažinti su naujausiais ginklų, belaidžio ryšio technologijos pasiekimais.

M. Steele'as teigė, kad 5G gali būti nukreipta į paskiepytus asmenis, juos įsigyti ir užpulti per Wuhan koronaviruso (COVID-19) vakcinose esančią nanometamedžiaginę anteną. Mirtinoms autonominėms ginklų sistemoms (LAWS) reikės 5G tinklų, kad galėtų išlaikyti geografinę padėtį ir orientuotis aplinkoje iki taikinio, nes šie ginklai negali pasikliauti vien tik palydoviniu ryšiu, kurį gali paveikti nepalankios oro sąlygos ir signalo vėlavimas.

Ginklas gali būti prietaisas, įrankis ar veiksmas, skirtas fizinei ar psichologinei žalai sukelti. Jungtinėje Karalystėje žmonės susirūpino dėl jo keliamo pavojaus, o "sąmokslo teoretikai", kaip bandė vaizduoti žiniasklaida, buvo kaltinami, kad puola mobiliojo ryšio bokštus, siekdami sustabdyti 5G diegimą.

"Ginkluotės sistemų kūrimo suskirstymas į atskiras grupes suvaidino lemiamą vaidmenį neperspėjant reguliavimo institucijų ir telekomunikacijų pramonės atstovų apie tikruosius tikslus ir ketinimus tų, kurie galiausiai skatina ir finansuoja 5G ir biologinių cheminių ginklų, maskuojamų kaip COVID-19 vakcinos, skirtų planuojamam kontrolės ir valdymo žudymo tinklui, diegimą", - savo ataskaitoje apie 5G rašė Stilas.

Jis taip pat teigė, kad pasaulis aklai vykdo technokratinio elito ir karinio-pramoninio-farmacinio komplekso planus sunaikinti daugybę žmonių visame pasaulyje.

Stilas sakė, kad 5G yra ginklų sistema ir nusikaltimas žmonijai. "Pirminiai šio globalistinio depopuliacijos plano įrodymai yra neabejotini ir turėtų būti patikrinti teismuose, kad šiame žudikiškame plane dalyvaujantys sąmokslininkai būtų patraukti baudžiamojon atsakomybėn."  (Susiję su šiuo straipsniu: Analitikai įspėja: 5G bokštų aktyvinimas gali ŽUDYTI žmones, kurie vartojo COVID-19 vakcinas).

Aviacijos pramonė susirūpinusi dėl 5G trukdžių skrydžių metu

Aviacijos pramonė, įskaitant "Boeing" ir "Airbus", išreiškė susirūpinimą dėl 5G naudojimo, nes jis gali kelti pavojų keleiviniams orlaiviams. Bendrovių "Airbus America" ir "Boeing" vadovai Džefas Knittelis ir Deividas Kalhounas (Jeff Knittel and David Calhoun) kartu pasirašė laišką JAV transporto sekretoriui Pitui Buttigiegui (Pete Buttigieg), kuriame išsamiai išdėstė savo susirūpinimą dėl 5G diegimo Jungtinėse Valstijose.

Jų laiškuose nurodyta, kad jie kartu su kitais JAV aviacijos pramonės suinteresuotaisiais subjektais siekė išsiaiškinti, ar 5G gali trukdyti radijo aukščiamačiams, kuriais matuojamas orlaivių aukštis virš žemės.

Pirmaujantys telekomunikacijų operatoriai "Verizon" ir "AT&T" atidėjo savo naujų dažnių juostų paleidimą po to, kai JAV aviacijos reguliavimo institucija išreiškė susirūpinimą dėl galimų 5G trukdžių aukščiamačiams.

Stilas paaiškino, kad 5G antenos konstrukcijoje naudojamas didesnis įėjimas, o išėjimas nukreipiamas taip, kad būtų teikiami sutelkti ir didelės galios duomenų suspaudimo signalai. Jis taip pat teigė, kad keleiviniuose orlaiviuose nėra karinių poveikio mažinimo technologijų civilinėje aplinkoje, kurios apsaugotų jų pilotus ar lėktuvo skrydžio valdymo sistemas nuo nukreiptos energijos spinduliuotės.

Bendrovė "Ceragon Networks", pirmaujanti 5G belaidžio transporto sistemos sprendimų teikėja, pareiškė, kad iki 2025 m. apie 38 proc. visų pasaulio telekomunikacijų objektų bus sujungti su likusiu tinklu belaidžiu atgaliniu ryšiu.

S. Steele'as savo ataskaitoje pabrėžė, kad šiuo metu dar svarbiau diferencijuoti galinio ryšio prieinamumą, nes modeliavimas parodė, kad belaidžio ryšio pajėgumų poreikis vis didėja. (Susiję su šiuo straipsniu: Mobiliųjų prietaisų belaidė spinduliuotė daro REALIĄ ŽALĄ žmonėms).

5G technologiją viso pasaulio vyriausybės jau diegia visuose miestuose ir miesteliuose be jokios privalomos išankstinės poveikio aplinkai analizės ar visuomenės apsidraudimo nuo žalos priemonių.

Elektromagnetiniai dažniai ir jų žalingas poveikis

Pasaulio sveikatos organizacija 2019 m. apskaičiavo, kad maždaug 30 proc. gyventojų pirmojo pasaulio šalyse yra veikiami aukšto lygio elektromagnetinių dažnių arba EML, todėl yra pažeidžiami jų žalingo poveikio.

Telekomunikacijų pramonė ir kitos reguliavimo institucijos nuolat neigė tikrąjį 5G technologijų diegimo keliamo radiacijos pavojaus tikslą ir egzistavimą ir aktyviai klaidino visuomenę, skelbdamos melagingus pranešimus žiniasklaidoje ir teismuose, įvairiais būdais bandydamos diskredituoti ekspertus, įskaitant ir patį Stilių.

Sekite 5GAlert.com, kad sužinotumėte daugiau naujienų apie ginklavimąsi belaidžiu ryšiu.

Žiūrėkite toliau pateiktą vaizdo įrašą ir sužinokite daugiau apie paslėptus 5G ryšio pavojus.

P komentaras: užsienis rašo, bet Lietuva tikrina ir nusitikrina, todėl tiesos ieškokite "duonos trupiniais"... atsirinkite faktus.

paranormal.lt

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...


Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
12.08.2022 laikas 20:38 Viskas baigta: CDC teigia, kad COVID paveiktiems žmonėms nebereikia karantino

Jei per šį siaubingą laikotarpį jums pavyko išsaugoti vientisumą, sveikinu! Esate viena iš šios istorijos roko žvaigždžių. Esate tvirta asmenybė, turinti drąsos ir stovinti tvirtai bei aukštai, kai tai buvo svarbiausia.

...

Skaityti daugiau

12.08.2022 laikas 18:15 Žolelės “iššluos” smėlį ir akmenis

Akmenis iš tulžies pūslės ir inkstų galima pašalinti ir be operacijos. Vaistažolės malšina tulžies latakų uždegimą, gerina skrandžio ir virškinimo trakto veiklą, įveikia fibromiomas, mastopatiją, cistas; praeina disbakteriozė, chlamidiozė; sprendžiamos problemos su širdimi, oda ir kt.

...

Skaityti daugiau

12.08.2022 laikas 10:13 Liaudiški patarimai (receptai) padeda įveikti ligas!
Tai išvis miško karalius! Šie stebuklingi vaisiai padeda pratęsti gyvenimą daugybei žmonių (onkologinių ligonių). Tai nepakeičiama priemonė tiems, kurie serga mastopatija, mioma, endometrioze, artritu, prostatos adenoma, podagra, reumatizmu, osteochondroze, inkstų ligomis....

Skaityti daugiau

11.08.2022 laikas 22:46 Auksinis ūsas normalizuoja medžiagų apykaitą ir stiprina kraujagyslių sistemą
Visi žino, kad auksinis ūsas turi gydomųjų savybių: uždegimą slopinančių, antiseptinių, žaizdas gydančių, antisklerotinių, regeneruojančių, skausmą malšinančių, imunitetą stiprinančių.

Skaityti daugiau

11.08.2022 laikas 22:36 Kuo pavojinga pūslelinė

Šią ligą sukelia virusas, ląstelių viduje esantis parazitas. Įsitaisęs šį virusą, žmogus praktiškai niekada gyvenime nebeatsikratys jo.

Skaityti daugiau

12.08.2022 laikas 10:27 Tauta Siūlo „Naisių vasara 2022. ŽOLINĖ“: Atsisakę kiršinti ir skaldyti visuomenę

Šią savaitę pasirodžius galutinei antrojo šiemet festivalio Naisiuose programai, internetas tiesiog ūžia. Į sceną čia lips ne tik Lietuvos muzikos pasaulio legenda Gytis Paškevičius, bet ir puikiai žinomi atlikėjai.

...

Skaityti daugiau

12.08.2022 laikas 08:53 Receptai | Patiekalai Sorų kruopų nauda tavo sveikatai, receptai
Pagal baltymų ir riebalų kiekį sorų kruopos lenkia miežines, perlines, grikių kruopas, o pagal kaloringumą nenusileidžia grikių ir ryžių kruopoms. Iš sorų kruopų ruošiama košė su vandeniu ir pienu, užkepėlės, kotletai, kroketai, sriubos....

Skaityti daugiau

10.08.2022 laikas 17:18 Tauta Siūlo G. Nausėda pasirašė dekretą dėl M. Drobiazko ir P. Vanago išbraukimo iš apdovanotojų sąrašo

Prezidentas Gitanas Nausėda trečiadienį pasirašė dekretą, kuriuo išbraukė ledo čiuožėjų porą Margaritą Drobiazko ir Povilą Vanagą iš apdovanotųjų Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino 5-ojo laipsnio ordinu sąrašo, pažeminus apdovanotojo vardą.

...

Skaityti daugiau

Naujienos iš interneto