Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Medicinos Naujienos » 2022 » Gruodžio » 22

Teisininkas įspėja: Eksperimentinė mRNA dabar gali būti gripo skiepuose

Tarptautinis teisininkas Toddas Callenderis (Todd Callender) įspėjo visuomenę, kad eksperimentinės pasiuntinių RNR (mRNA) dabar gali būti sezoninio gripo vakcinose.

Šiame straipsnyje gali būti teiginių, atspindinčių autoriaus nuomonę

Šį įspėjimą jis paskelbė neseniai pasirodęs laidoje "The Dr. Jane Ruby Show", pasakodamas programos vedėjai Dr. Jane Ruby, kad kariuomenei gresia pavojus. Nors Wuhan koronaviruso (COVID-19) vakcinos privalomumo kariuomenėje jau atsisakyta, skiepai nuo sezoninio gripo kariams ir toliau yra privalomi.

"Su mumis susisiekė vidury vandenyno esančiame laive tarnaujantis karys, kuris yra priverstas skiepytis nuo gripo, - dalijosi įspūdžiais Callenderis. "Ir mes sužinojome, kad [skiepai nuo gripo turi] tas pačias sudedamąsias dalis kaip ir COVID-19 skiepai".

Tuo tarpu Ruby apgailestavo, kaip Didžioji farmacija ginkluoja gripo vakcinas. Pasak jos, tradiciniai skiepai nuo gripo yra veiksmingi tik apie 15 proc.

"Iš bendrovių nebereikalaujama atlikti teisėtų saugumo, o juo labiau veiksmingumo tyrimų", - pastebėjo ji, prieš pradėdama rodyti filmuotą medžiagą, kurioje "Moderna" generalinis direktorius Stefanas Bancelis (Stephane Bancel) prisipažįsta eksperimentavęs su gripo skiepais.

"Ketiname atlikti daugybę derinių... siekdami labai veiksmingų sezoninio gripo skiepų", - sakė vakcinų didysis veikėjas. "Nes, kaip žinote, dabartinės vakcinos nėra labai veiksmingos. Aš noriu jas derinti su COVID-19 stiprinančiomis vakcinomis."

Callenderis patarė žmonėms prašyti skiepų nuo gripo buteliukų. Jis teigė, kad jo komanda konsultavosi su labai žymiu gydytoju, kuris sakė atpažinęs juose toksiškas sudedamąsias dalis. Jų kiekį turėtų ištirti specialistai.

"Kiek to yra buteliuke, [reikėtų patikrinti.] Jei daug, akivaizdu, kad tai yra mirtinai pavojinga. Mes žinome, kad jų ten yra, nes jie yra įdėkle", - sakė advokatas.

Callenderis: mRNA šūviai, 5G ir EMP yra trys mirtini genocido vektoriai

Ruby ir Callenderis toliau aptarė, kaip globalistai puola žmoniją keliais būdais. Callenderis sakė, kad, be mRNA vakcinų, yra 5G technologija ir galimas elektromagnetinis impulsas (EMP).

"Tai vadinama koncentracijos rizika. Kai [kariuomenė] puola, ji puola įvairiais būdais - oru, sausuma ir jūra. Jie mus naikina įvairiais būdais", - sakė jis.

Jis priminė, kaip 2019 m. lapkritį milijonai kinų prieš prasidedant pandemijai Vuchane atsisakė 5G.

"Tai ginklų sistema, kuri pati savaime veikia 60 gigahercų (GHz) dažniu, o tai yra 5G signalas. Jis atskiria deguonį nuo azoto. Huawei 5G yra 60 GHz įrenginys, kurį nustatėme daugelyje ligoninių gelbėjimo darbų, kad visi kvėpavimo aparatai veikė", - aiškino Callenderis.

"Mano pagrindinis supratimas yra toks, kad dažniai mažų mažiausiai sunaikina hidrofilines jungtis, kurios laiko visas mūsų kūno ląsteles ir vandenį, ir sukuria ozono plazmą. Taigi mes galvojame, kad sergame bakterine pneumonija, nors iš tikrųjų tai gali būti paprasčiausi elektroniniai spinduliai ir liguista dalis apie 5G."

Daugiau naujienų apie pavojingas "Big Pharma" vakcinas rasite PharmaceuticalFraud.com.

Visą laidos "The Dr. Jane Ruby Show" epizodą su Toddu Callenderiu žiūrėkite toliau.

Dr. Jane Ruby biografija: Ji yra baigusi Ročesterio universitetą, turi du daktaro laipsnius edukologijos ir psichologijos srityje, du magistro laipsnius slaugos ir tarptautinės sveikatos ekonomikos srityse ir yra daug publikuota pasaulinėje sveikatos ekonomikoje, taip pat šiuolaikinėse žiniasklaidos ir socialinių problemų knygose ir straipsniuose.

P komentaras: tiesos ieškokite "duonos trupiniais"... atsirinkite faktus. Pasitarkite su vaistininku ar gydytoju.

paranormal.lt

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

avatar
1
Prasidejo naikinimas žmonijos ! Žmones naikina gamta ,gyvunija ,užterše ir ora ,žeme , vandenys .Dabar. Pradejo naikint Save . Žemeje didžiausias ,baisiausias virusas Žmogus !!! Patys pasirikome !
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
01.02.2023 laikas 20:38 Aiškus ženklas, kad vyras netinkamas rimtiems santykiams
Silpnųjų žeminimas ir engimas vadinamas smurtu. Tai gėda. Taip elgiasi tik bailiai, kurie bijo susidurti su stipriaisiais. Stiprus vyras gerbia ir rūpinasi savo moterimi ir vaikais. Bet kad rūpintumėtės, turite sugebėti keistis......

Skaityti daugiau

31.01.2023 laikas 20:16 Kodėl esu toks vargšas, jei esu toks protingas?

Kai užslėptas pripažinimo troškimas, visų pirma slepiamas nuo savęs, yra svarbesnis už naudingumo idėją - tai neuždirba pinigų.

Skaityti daugiau

30.01.2023 laikas 22:33 Billas Gatesas investavo į dirbtinius kiaušinius prieš paslaptingą kiaušinių trūkumą ir kainų kilimą

Globalistas milijardierius Billas Gatesas, kuriam būdinga neįtikėtinai įžvalgios investicijos prieš pat pasaulį ištikusią nelaimę, investavo į dirbtinius kiaušinius prieš kiaušinių kainų šuolį.

Skaityti daugiau

Nemokami skelbimai

31.01.2023 laikas 22:46 Receptai | Patiekalai "Svečiai buvo nustebę, kad jį taip lengva pagaminti": švelnus varškės pyragas arbatai (skanesnis už bet kokį tortą)
Skanus, kvapnus ir toks švelnus, kad tirpsta burnoje! Varškės pyragas gaminamas paprastai, greitai ir iš dažniausiai naudojamų ingredientų. Jis toks pat skanus kaip ir pyragas!

Skaityti daugiau

31.01.2023 laikas 22:12 Receptai | Patiekalai "Iš stiklinės kefyro pagaminau kalną skanėstų": pusryčiai visai šeimai (be miltų ir paruošti per 5 minutes)
Paimkite paprasčiausius produktus ir tiesiogine prasme per 5 minutes pagaminkite skanius pusryčius! Šiuos skanius pusryčius su kefyru galite pasigaminti be jokių miltų ar vargo. Išbandykite - jums patiks. Dalinuosi šiuo receptu su...

Skaityti daugiau

30.01.2023 laikas 23:37 Receptai | Patiekalai «Toks švelnus, kad norisi jį gaminti vėl ir vėl»: kvapnus arbatos pyragas (lengva pagaminti, lengva įsiminti)

Ir vėl aromatas pasklido po visus namus! Šiandien "skubėdama" gaminu subtilų keksiuką arbatai. Tai visai nesudėtinga pagaminti, o skonis neįtikėtinas! Šis receptas yra vienas iš mano mėgstamiausių.

...

Skaityti daugiau