Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Medicina » 2023 » Gruodžio » 1

Per pastaruosius 50 metų vyro spermos koncentracija sumažėjo 50 %, iš dalies dėl to kalti pesticidai

Per pastaruosius 50 metų žmogaus spermos koncentracija sumažėjo 50 %

Virdžinijos valstijoje atlikti nauji tyrimai parodė, kad soduose, vejose ir kitose vietose aplink žmonių namus naudojami komerciniai pesticidai smarkiai mažina vyrų spermos kiekį.

Džordžo Meisono universiteto (GMU) Visuomenės sveikatos koledžo Fairfakse dekanė Melissa Perry nustatė, kad per pastaruosius 50 metų šių cheminių medžiagų naudojimas namuose lėmė stulbinantį 50 proc. spermos koncentracijos sumažėjimą, rašo planet-today.com

"Per 50 metų spermos koncentracija visame pasaulyje sumažėjo apie 50 proc., - pažymėjo Perry. "Nežinoma, kas yra kaltininkas".

"Nors greičiausiai yra daug daugiau priežasčių, kurios prisideda prie to, mūsų tyrimas rodo stiprų ryšį tarp dviejų paplitusių insekticidų - organofosfatų ir N-metilkarbamatų - ir spermos koncentracijos mažėjimo."

Chemikalai, chemikalai, visur

Organofosfatai, jei jų nežinote, priklauso cheminių medžiagų klasei, kuri laikoma dažniausiai naudojama pasaulyje. Jie sudaro pagrindines ne tik pesticidų, bet ir herbicidų, insekticidų, nervus paralyžiuojančių dujų sudedamąsias dalis, taip pat naudojami plastikams ir tirpikliams gaminti.

"Jie plačiai naudojami žemės ūkyje mūsų valgomiems augalams", - aiškino Perry. "Juos naudojame namų ir pastatų konstrukcijose, daugiabučiuose, taip pat dekoratyvinių vejų priežiūrai. Juos galima įsigyti vartotojams, todėl įrodyta, kad organofosfatų poveikis yra gana plačiai paplitęs."

Tyrimas, paskelbtas žurnale "Environmental Health Perspectives", prideda dar vieną įrodymą, paaiškinantį, kodėl vyrai visame pasaulyje sparčiai tampa ne vyrais. Ar augalinės cheminės medžiagos taip pat susijusios su didėjančiu transseksualumo skaičiumi?

Žinome, kad nuo XX a. septintojo dešimtmečio spermatozoidų tankis visuose Vakaruose labai sumažėjo. Tuo laikotarpiu "geresnis gyvenimas pasitelkiant chemiją" iš tiesų įsibėgėjo ir sintetinių cheminių medžiagų ėmė rastis visur, taip pat ir maiste, atsiradus genetiškai modifikuotiems organizmams (GMO).

Nepakankamas spermatozoidų kiekis yra susijęs su nevaisingumu ir kitais rimtais pavojais sveikatai, pavyzdžiui, sėklidžių vėžiu. Su šiuo reiškiniu siejamos įvairios endokrininę sistemą ardančios cheminės medžiagos (EDC), o EDC šiais laikais yra visur, ne tik augalinėse cheminėse medžiagose.

Šiame konkrečiame tyrime buvo nagrinėjamos būtent augalinės kilmės cheminės medžiagos, tačiau svarbu pažymėti, kad tai tik viena labai didelės ir, tikėtina, labai sudėtingos dėlionės dalis, kurios dauguma žmonių iki galo nesupranta.

Kitame 2019 m. paskelbtame tyrime nustatyta, kad moterų asmens higienos priemonės kenkia ir jų reprodukcinei sveikatai. Kitaip tariant, "mokslas" puola ne tik vyrus, bet ir moteris.

O dabar nerimaujama dėl mėsoje slypinčios mRNA, nes operacija "Warp Speed" ir Vuchano koronaviruso (COVID-19) "pandemija" buvo panaudota siekiant padėti normalizuoti mRNA "vakcinų" naudojimą maistui naudojamiems gyvūnams.

Beje, oda yra didžiausias kūno organas, todėl akivaizdu, kad tepti ją toksiškais dalykais nėra prasmės. Tačiau per daug moterų tai daro, todėl jos turi sužinoti faktus apie EDC ir kaip jų išvengti, o tai galima padaryti naudojantis naudingais ištekliais, pavyzdžiui, tokiais, kokius teikia Environmental Working Group (EWG).

"Endokrininę sistemą ardančios cheminės medžiagos keičia endokrininės sistemos veikimą, - aiškina kitas šaltinis. "Kai kurios EDC chemiškai panašios į mūsų hormonus ir imituoja jų poveikį organizme. Kitos blokuoja hormonų veikimą, didina arba mažina jų kiekį arba veikia organizmo reakciją."

P komentaras: skaitykite tikras nepriklausomas naujienas www.planet-today.com arba https://ufologai.blogspot.com/

Įdomus pasaulis:
Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

Skanaus:
11.10.2019 laikas 07:20 Receptai Kiaušiniais ir sūriu įdarytos orkaitėje keptos bulvės (video)

Bulves nuplaukite, subadykite šakute ir dėkite į 200°C įkaitintą orkaitę. Kepkite 30 – 40 minučių. Keptuvėje ant aliejaus apkepkite smulkiai pjaustytus svogūnus ir česnakus. Bulves dėkite atgal į orkaitę ir kepkite da...

Skaityti daugiau

30.10.2017 laikas 10:57 Receptai Geltonžiedis barkūnas nuo širdies - kraujagyslių ligų

Liaudies medicinos receptas. Gydo nuo: Širdies ligos, Stenokardija, Koronarinių kraujagyslių trombozė. Ingredientai: vaistinis geltonžiedžis barkūnas.

Skaityti daugiau

16.06.2019 laikas 11:44 Receptai Sluoksniuotos tešlos pyragaičiai su bananų įdaru

Šie sluoksniuotos tešlos pyragėliai su baananų įdaru greitai ir labai paprastai pagaminami, puiki idėja užsimanius kažko skanaus. Taigi, paprastai ir greitai pagaminamų sluoksniuotos tešlos pyragėlių receptas. Snanaus!

...

Skaityti daugiau

Taip pat skaitykite:
13.06.2024 laikas 07:47 Auginau savo sesers dukrą, o ji mane išdavė…
Mano sesuo Kristina pagimdė vaiką ir tiesiog išnyko, palikusi jį mums. Nei žinutės, nei pinigų, tik vienas raštelis: „Ne tokio gyvenimo aš norėjau!“ Mes su mama rūpinomės jos dukra. Pavadinome ją Marija.

Skaityti daugiau

13.06.2024 laikas 07:31 Siuntimai pas gydytojus specialistus: ką reikia žinoti?
Valstybinė ligonių kasa (VLK) gyventojams primena šiais metais įsigaliojusias siuntimų pas gydytojus specialistus išdavimo naujoves: prasiplėtė siuntimus išduodančių gydytojų ir kitų specialistų ratas, daugėja išimčių, kai siuntimo konsultacijai nebe...

Skaityti daugiau

13.06.2024 laikas 07:24 Miško įveisimas ne miško žemėje: ką svarbu žinoti?
Keletą pastarųjų metų yra pastebima, kad vis daugiau žmonių savo privačioje žemėje nori įveisti mišką. Nacionalinė žemės tarnyba (NŽT) atkreipia dėmesį, kad asmenys, norintys įveisti mišką savo turimoje ne miškų ūkio žemėje (pvz., žemės ūkio žemėje, ...

Skaityti daugiau