Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Burtai, Magija » 2022 » Rugpjūčio » 7

Kaip nešioti žiedo talismaną? Žiedas - kaip iš jo pagaminti stiprų talismaną?

Daugelis žmonių - tiek moterų, tiek vyrų - papuošalus nešioja pagal savo norą arba mados diktuojamus reikalavimus. Tačiau tie patys žiedai, priklausomai nuo to, kaip juos nešiojate, gali būti galingi amuletai. Arba, atvirkščiai, veikia prieš savo savininką.

Šiek tiek istorijos

Senovės Romoje žiedus ant didžiojo piršto dažniausiai nešiojo karo vadai. Buvo tikima, kad jis globoja karo dievą Marsą ir atneša sėkmę mūšiuose. Viduramžiais nykščio žiedas buvo turtingų, kilmingų ir įtakingų žmonių nuosavybė. Tai simbolizavo jų galią ir valdžią. Iš sidabro arba vario pagaminti žiedai taip pat buvo išskirtinis slaptųjų draugijų narių ženklas. Kai kurių masonų ložių nariai pagal tokį atributą atpažindavo savo brolius. Šiais laikais žiedas ant nykščio neslepia tokios gilios potekstės, tačiau jis vis tiek gali papasakoti ką nors įdomaus apie savo savininką.

Kalbant chiromantijos terminais.

Svarbu, ant kurios rankos - dešinės ar kairės - žmogus nešioja žiedą.

Jei jis yra kairėje, tai reiškia aistringą, entuziastingą žmogų, kuris labiau tiki širdimi nei galva. Ji bus drąsi, ieškos nežinomų ir neištirtų dalykų, naujų horizontų ir atradimų. Hipiai, "gėlių vaikai", ant kairiojo nykščio mėgdavo nešioti žiedą, kuris reiškė laisvę ir panieką tradiciniams papročiams bei vertybėms, įskaitant materialines.

Moterys, norėdamos atskleisti savo jausmingąją pusę, žiedą nešioja ant kairiojo nykščio. Tai ne visada daroma sąmoningai, nes tam įtakos turi paslėptos emocijos ir patirtis. Žiedas ant dešinės rankos nykščio rodo norą siekti sėkmės karjeroje ir finansinėje srityje. Tai apdovanojimas drąsioms ir ryžtingoms asmenybėms, kurios nebijo sunkumų ir kliūčių.

Saugok mane, mano talismanai.

Pasak magų ir aiškiaregių, žiedas yra vienas galingiausių amuletų. Krikščionys ne veltui nešioja žiedus su žodžiais iš Šventojo Rašto kartu su kryžiumi arba vietoj jo. Kai kurie žmonės, nesusimąstydami, ką tai reiškia, ant nykščio užsideda žiedus su runomis ar neįprastais raižiniais. Taip elgtis yra, švelniai tariant, nerūpestinga. Pirma, net ir tas, kuris naudojo piešinį ar raštą, galėjo nežinoti jų tikrosios reikšmės. Pavyzdžiui, penkiakampė žvaigždė apskritime yra demoniškas simbolis. Tas pats pasakytina ir apie Horo akį bei viską matančią akį. Tokie vaizdai nieko gero nežada. Antra, pats nykštys yra dvasių pasaulio laidininkas žmogaus vidiniame pasaulyje. Štai kodėl taip svarbu teisingai jį "skambinti".

Ne dėl grožio

Pateikiame keletą žiedo ant nykščio nešiojimo pavyzdžių ir atitinkamą simboliką.

Po skyrybų kai kurie žmonės nori išsaugoti santuokos atminimą ir nešioti vestuvinį žiedą. Ne ant dešiniojo, o ant kairiojo bevardžio piršto. Jei žiedas tapo didelis, uždėkite jį ant kairiojo nykščio. Taip leisite suprasti, kad dar nesate pasiruošę naujiems santykiams. O kai būsite pasiruošę, žiedą, žinoma, reikia nuimti ir padėti kur nors toli.

Našlės ant nykščio užsideda mirusio sutuoktinio vestuvinį žiedą, nes kitiems jis yra didelis. Daugumos magų nuomone, to daryti nereikėtų, ypač jei moteris planuoja dar kartą ištekėti.

Atrodo, kad pora, nešiojanti tą patį žiedą ant nykščio, prieštarauja šimtametėms tradicijoms. Jiems tai - maišto ir noro gyventi pagal savo taisykles, nesigilinant į kieno nors kito nuomonę, simbolis. Ezoteriniu požiūriu čia nėra nieko blogo. Svarbiausia, kad noras taip save išreikšti būtų abipusis.

Įdomus faktas: žiedą ant kairiojo nykščio netradicinės orientacijos atstovai interpretuoja kaip norą susirasti naują partnerį. Dešinysis nykštys: jo buvimas.

Naudojame sau

Nusprendusieji pasidaryti žiedą ant nykščio kaip talismaną turėtų žinoti keletą taisyklių. Rinkitės žiedą iš sidabro, platinos arba baltojo aukso, pageidautina be didelių akmenų. Jei ant jo yra graviūra, išsiaiškinkite, ką ji reiškia, kitaip galite turėti problemų. Jei norite rasti meilę, susituokti ir sukurti šeimą, nešiokite žiedą ant kairės rankos nykščio. Tai atskleis jūsų moteriškumą ir patrauklumą, todėl jūsų meilės objektas pamatys jus iš netikėtos pusės. Siekiantys karjeros, nešiokite žiedą ant dešinės rankos nykščio. Taip galėsite atskleisti visas savo verslo savybes.

paranormal.lt

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...


Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
04.10.2022 laikas 22:49 Kaip sužinoti, kad žmogus jūsų nemyli ar net nemylėjo
Gyvenate kartu jau metus, bet vis dar jaučiate, kad nėra meilės. Čia nėra vyras, kuris jus myli, ir galbūt jis niekada jūsų nemylėjo. Bet kaip tai sužinoti? Kad jis buvo tikslesnis už įprastą intuiciją ir asmeninius pojūčius. Apie tai ir kalbėsime. J...

Skaityti daugiau

04.10.2022 laikas 20:06 Kaip Federalinis rezervų bankas naudojasi "klimato kaita" kaip pretekstu sukurti Amerikos socialinio kredito sistemą
Federalinis rezervų bankas, prisidengdamas planetos gelbėjimu nuo "žmogaus sukeltos klimato kaitos", imasi veiksmų, kad Amerikoje būtų įdiegta Kinijos stiliaus socialinio kredito sistema.

Skaityti daugiau

04.10.2022 laikas 19:27 CDC patvirtino ryšį tarp aliuminio, esančio skiepuose, ir vaikų astmos
CDC patvirtino, kad žalingos vaikiškų skiepų sudedamosios dalys gali būti daugelio ligų, įskaitant neurologinius sutrikimus, autizmą ir astmą, priežastimi.

Skaityti daugiau

02.10.2022 laikas 08:41 Receptai | Patiekalai Saldžios baltos duonos riekelės su cinamonu
Kiaušinius išplakame su pienu ir cukrumi. Plakinyje mirkome forminės duonos riekeles ir kepame keptuvėje įkaitintame aliejuje iš abiejų pusių, kol gražiai apskrus. Iškeptas, dar karštas, riekeles apibarstome cinamonu. Skanaus!...

Skaityti daugiau

02.10.2022 laikas 08:37 Receptai | Patiekalai Netikras zuikis su žaliaisiais žirneliais
Jeigu netikras zuikis keliaus ant vaišių stalo, galima jį papuošti... iš kvapiųjų pipirų padaryti akytes ir nosytę, o iš lauro lapų – auseles. Skanaus!

Skaityti daugiau

28.09.2022 laikas 14:13 Receptai | Patiekalai Cukinijų kepsneliai su kumpiu ir sūriu (video)
Cukinijų kepsnelius išmirkykite kiaušinių plakinyje, apvoliokite džiūvėsiuose ir kepkite įkaitintame aliejuje iš abiejų pusių, kol gražiai apskrus. Skanaus!

Skaityti daugiau