Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Astrologija, Horoskopai, Zodiako Ženklai » 2019 » Vasario » 28

Pavasarinis horoskopas 12-ai Zodiako ženklų

Pavasarį, kai bunda gamta ir užsidaro Zodiako ratas (Žuvys perduoda estafetę Avinui, kuris pradeda ciklą iš naujo), su mumis vyksta magiški dalykai.

Zodiako ženklai, talismanas, horoskopas

AVINAS

(03 21–04 20)

Pavasarį Avino aktyvumas pasiekia metų piką. Jam tuo metu rūpi ne „drugeliai pilve“. Jis siekia įgyvendinti beprotiškas idėjas, kurios gimsta jo galvoje. Kad galėtų viską įgyvendinti kuo skubiai, Avinui patartina užsirašinėti visas idėjas į ryškiai raudonos arba oranžinės spalvos bloknotą – ugniniai atspalviai duos impulsą joms realizuoti.

JAUTIS

(04 21–05 20)

Pavasarį Jaučio mintys sukasi apie meilę. Tačiau nesitikėkite, kad jis prisipažintų pats. Galvoje jis kurs įvairius romantiškus scenarijus, bet tikriausiai neišdrįs realizuoti jų gyvenime. Pavasaris Jautį pavers drovuoliu, kuris dūsauja dėl mylimo žmogaus, bet kai tas pasirodo, apsimeta, kad jam nerūpi. Kad įgautų nors kiek drąsos pavasarį, Jaučiui reikia nešioti papuošalą su avantiurinu arba šio akmens talismaną.

DVYNIAI

(05 21–06 21)

Dvyniai įpratę skuosti per gyvenimą šviesos greičiu, bet šį pavasarį jie net pranoks save, tarytum bijotų, kad nieko nesuspės. Pavasaris suteiks jiems daug naujų pažinčių, kurias jie skubės įtraukti į savo draugų ratą. Kad šiame sąraše neatsirastų klastingų apgavikų ir intrigantų, Dvyniams patartina įsitaisyti talismaną, vaizduojantį gyvatę. Šis išminties simbolis mokys juos įžvelgti tikruosius aplinkinių žmonių motyvus.

VĖŽYS

(06 22–07 22)

Pavasaris Vėžiui paprastai suteikia emocinės pusiausvyros, kurio jam taip trūksta. Iš daugybės troškimų ir idėjų jis sugebės atrinkti svarbiausias, kuriems ir skirs savo energiją. Stulbinančių rezultatų jis galės pasiekti pradėjęs naują projektą tomis dienomis, kai bus jaunas mėnulis.

LIŪTAS

(07 23–08 23)

Pavasarį Liūtas sukaups daugiau ugninės energijos. Šiuo periodu bus galima pastebėti padidėjusį jo dosnumą. Suktiems žmonėms, žinantiems apie Liūto geraširdiškumą ir suprantantiems, kaip jam sunku atsisakyti padėti, nieko nereikš palikti jį be skatiko kišenėje. Vienintelė išeitis Liūtui – kiekvieną prašymą gerai išnagrinėti ir pačiam saugotis mėgstančių piktnaudžiauti jo gerumu.

MERGELĖ

(08 24–09 23)

Pavasario atėjimas Mergelei bus panašus į kontrastinį dušą, po kurio magišku būdu pradingsta pasyvumas ir inertiškumas. Deja, neretai jų vietą užima savigrauža ir savikritika. „Kodėl aš taip ilgai šiandien miegojau?“ Taip dūsaus nusiminusi Mergelė. Tai bus ženklas, kad jai reikia skubiai imtis permainų. Pradėti derėtų nuo smulkmenų: pakeisti kambario interjerą, pakabinti ant sienos naują paveikslą, perstatyti baldus. Nuo to Mergelė gaus naujos energijos.

SVARSTYKLĖS

(09 24–10 23)

Svarstyklės pavasarį bus nusiteikusios padaryti jausmų „reviziją“. Jos ims reikalauti aplinkinių meilės, ištikimybės ir pagarbos įrodymų. Ypač kentės antroji pusė, kuri bus priversta nuolat atsakinėti į tą patį klausimą; „Kaip stipriai tu mane myli?“. Kad liautųsi abejoti artimų žmonių jausmų nuoširdumu, joms reikia įsitaisyti vazonėlį su pelargonija ar begonija. Šie kambarinės gėlės padės nusiraminti.

SKORPIONAS

(10 24–11 22)

Paprastai visada pasirengęs atakai Skorpionas pavasarį taps labai pažeidžiamas. Jis trokš šilumos, švelnumo, dėmesio. Įpratęs nugalėti ir užvaldyti kitus, dabar jis pats bus nusiteikęs paklusti. Atsidūręs jam nebūdingoje rolėje, Skorpionas rizikuoja labai smarkiai nudegti. Nuo to jį gali apsaugoti vabalo pavidalo talismanas.

ŠAULYS

(11 23–12 21)

Visa Šaulio išvaizda ir laikysena tarytum šauks: „Aš pasiruošęs pavasariui!“ Jo nuotaika bus žaisminga, o ryžto ir drąsos galės pavydėti visi. Jis bus pasirengęs laidyti meilės strėles į visas puses. Kad neprašautų pro taikinį ir smarkiai nenukentėtų, jam reikėtų dažniau vilkėti mėlynais, violetiniais ar alyvinės spalvos drabužiais. Mat šios spalvos laikomos laimę nešančiomis Šauliui.

OŽIARAGIS

(12 22–01 20)

Pavasario permainos Ožiaragiui asocijuojasi su gyvenimo nestabilumais. Ir nėra ko stebėtis: juk orai, ypač kovo mėnesį, dažnai keičiasi, tai žvarbu, tai šilta, tai lyja ar šlapdriba, tai saulė kaitriai šviečia. Ožiaragio nuotaika keisis atitinkamai, bet dažniausiai jis atrodys paniuręs. Kad susigrąžintų sau optimizmą, jam reikėtų nešiotis papuošalą ar talismaną iš lazurito arba rubino.

VANDENIS

(01 21–02 19)

Vandenis – iš prigimties novatorius, todėl pavasarį jis ypač trokš permainų. Kaip jas pritraukti ė savo gyvenimą? Pirmiausia reikėtų atlikti generalinį namų tvarkymą ir išmesti visus nereikalingus daiktus. Kai atlaisvins savo aplinką ir sielą nuo balasto, galės prisėsti, sudaryti realų savo troškimų ir idėjų įgyvendinimo planą ir iškart žengti pirmuosius žingsnius jų link, tada jam viskas pavyks.

ŽUVYS

(02 20–03 20)

Neretai su pirmaisiais pavasario spinduliais į Žuvų duris pasibeldžia… kompleksai. Nusivylimas savimi pasiekia tokį mastą, kad joms tiesiog pakerta rankas ir atima bet kokį norą kur nors veržtis. Žuvims reikėtų mokytis mylėti save ištisus metus. O šį jausmą pavasarį joms gali sužadinti narcizai. Kai tik pajuntate, kad nepasitikėjimas savimi grėsmingai sustiprėjo, pamerkite narcizų puokštę virtuvėje arba svetainėje, ir jums palengvės!

Šaltinis: astromanija.lt

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
22.05.2022 laikas 13:57 ECDC bomba: "Beždžionių raupų protrūkis, atrodo, nutekėjo iš Ukrainos laboratorijos

Dabartinis beždžionių raupų protrūkis kilo iš biologinio ginklo laboratorijos Ukrainoje, pranešė Europos ligų kontrolės centro šaltinis.

Skaityti daugiau

22.05.2022 laikas 13:29 Popiežius Viganò: Pasaulinės sveikatos organizacijos sutartis yra išpuolis prieš nacionalinį suverenitetą, "pasaulinio perversmo" dalis

Pasaulinis sveikatos valdymas yra vienas iš pagrindinių naujosios pasaulio tvarkos elementų, todėl jį reikia atmesti ir jam priešintis.

Skaityti daugiau

22.05.2022 laikas 12:28 Pasaulio sveikatos organizacijos pandemijos sutartis reiškia demokratijos pražūtį?

Sekmadienį, gegužės 22 d., Ženevoje (Šveicarija) prasidėjus savaitės trukmės susitikimui, Pasaulio sveikatos organizacija (PSO) ir Pasaulio ekonomikos forumas (WEF) tęsia išpuolį prieš demokratiją.

Skaityti daugiau

22.05.2022 laikas 08:37 Buvęs policininkas, kurį nužudė Buffalo šaulys, buvo ką tik išradęs ‘vandeniu varomą variklį’

Buvęs policijos apsaugos darbuotojas, kurį šeštadienį nužudė Bafalo prekybos centro šaulys, neseniai kalbėjo apie "naujai atrastą energijos šaltinį" ir užpatentavo sistemą, leidžiančią transporto priemonėms važiuoti ne benzinu, o vandeniu.

...

Skaityti daugiau

21.05.2022 laikas 20:50 PSO šaukia skubų posėdį, nes beždžionių raupų virusas išplito visame pasaulyje

Pasaulio sveikatos organizacija šaukia svarbiausių ekspertų grupę į skubų susitikimą dėl tebesitęsiančio beždžionių raupų protrūkio.

Skaityti daugiau

20.05.2022 laikas 08:06 Receptai | Patiekalai Sluoksniuotos tešlos pyragėliai su pievagrybiais (video)

Į įkaitintą keptuvę pilkite aliejų ir dėkite sviestą. Suberkite pusžiedžiais pjaustytus svogūnus ir apkepkite 5 minutes. Suberkite cukrų, žiupsnį druskos ir kepkite dar 15 minučių, kol svogūnai susikaramelizuos. Atidėkite į šalį.

...

Skaityti daugiau

18.05.2022 laikas 22:12 Receptai | Patiekalai Konservuotų žirnelių sriuba su mėsos kukuliais
Galima sakyti, kad niekada į mėsos faršą aš nededu šviežio česnako. Iš anksto neapdorotas termiškai, po to kepant arba troškinant patiekalą, jis suteikia (bent jau mano asmenine nuomone) nelabai kokį skonį.

Skaityti daugiau

18.05.2022 laikas 22:05 Receptai | Patiekalai Keptas maskarponės sūrio pyragas su sausainiais ir kondensuotu pienu
Šį keptą maskarponės sūrio pyragą su kondensuotu tikrai pagamins net virtuvėje tik pradedantys naujokai. Šaldytuve atvėsintam desertui dar daugiau gaivos suteiks šviežios uogos - visi smaližiai garantuotai paprašys dar vieno gabaliuko....

Skaityti daugiau