Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » 2019 » Vasario » 19

19.02.2019, 14:38
Sveikatos Patarimai | Liaudies Medicina
Kai mes kalbame apie sveikatai naudingus produktus, dauguma iš mūsų prisimena iškart daržoves ir vaisius, daugiausia obuolius, citrinas, špinatus, pomidorus. Bet retai kas prisimena salierus.
Sužinok daugiau ...
19.02.2019, 11:36
Dirbtinis Intelektas
Bernardas Marras yra visame pasaulyje žinomų bestselerių autorius, populiarus pagrindinis įvairių renginių pranešėjas, futuristas ir valdžios institucijų bei verslo kompanijų patarėjas verslo ir technologijų klausimais. Jis padeda organizacijoms pagerinti jų darbą, išmaniau panaudoti turimus duomenis ir suvokti tokių naujųjų technologijų kaip dirbtinis intelektas, didieji duomenys, blokų grandinės ar daiktų internetas svarbą verslo procesams. „Financial Times“ jis pateikia savo įžvalgas apie dirbtinį intelektą ir išdėsto artimiausias jo vystymosi prognozes.
Sužinok daugiau ...
19.02.2019, 10:36
Sveikatos Patarimai | Liaudies Medicina
Galvos kraujagyslių valymas – labai svarbi procedūra, galinti žymiai pagerinti jūsų savijautą, sergant įvairiomis ligomis – nuo kaklo srities osteochondrozės iki aterosklerozės.
Sužinok daugiau ...
19.02.2019, 10:21
Sveikatos Patarimai | Liaudies Medicina
Kraujo būklė yra svarbiausias žmogaus širdies ir kraujagyslių veiklos rodiklis. Nuo to priklauso visų organų ir ląstelių funkcionavimas.
Sužinok daugiau ...