Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » 2019 » Vasario » 17

17.02.2019, 22:10
Sveikatos Patarimai | Liaudies Medicina
Raudonėlio eterinis aliejus, visų pirma, nesuteikia papildomos apkrovos organizmui, taip pat neturi šalutinio poveikio, kurie turėtu farmaciniai antibiotikai. Be to, jis yra veiksmingas prieš pavojingas ir net mirtinas bakterijas, tačiau nesukelia biologinių pokyčių organizme.
Sužinok daugiau ...
17.02.2019, 20:44
Sveikatos Patarimai | Liaudies Medicina
Įrodyta, kad nuolatiniai pH lygio nukrypimai skatina sveikatos problemų vystymąsi, nes ląstelės negali normaliai susiskaidyti, o organizmas pilnai veikti. Manoma, kad rūgštingumo disbalansas netgi provokuoja piktybinių navikų vystymąsi organizme!
Sužinok daugiau ...
17.02.2019, 19:04
Civilizacijos Paslaptys
Ar jums kada nors teko susimąstyti apie tai, kodėl tarp visame pasaulyje senovėje egzistavusių kultūrų yra tiek daug bendrų dalykų? Mokslininkai mano, jog tolimoje senovėje Afrikos, Amerikos, Europos ir Azijos kultūros tarp savęs neturėjo jokių ryšių.
Sužinok daugiau ...
17.02.2019, 15:54
Sveikatos Patarimai | Liaudies Medicina
Eteriniai aliejai – didžiulio veiksmingumo preparatai. O aromaterapija gali padėti jums išsigydyti bet kokį negalavimą. Šie aliejai gali padėti vėžio gydyme, o kai kurie žmonės naudoja juos stresui sumažinti. Vienas konkretus eterinis aliejus gali tiesiogiai paveikti vėžines ląsteles, lėtinti jų augimą ir netgi išprovokuoti apoptozę (vėžio ląstelių mirtis). Ar jūs kada nors esate naudoję ladano eterinį aliejų?
Sužinok daugiau ...
17.02.2019, 14:11
Burtai, Magija
Nuo senovės laikų romėnai ir graikai manė, kad lauro medis turi magiškų galių. Lauro lapai (šakelės) buvo naudojami įvairių ritualų ir apeigų metu.
Sužinok daugiau ...
17.02.2019, 13:51
Pasaulio Įvairenybės
Vienas vyras užsisakė bilietus iš Oslo į Sietlą ir atgal. Maršrutas driekėsi per Frankfurtą, kaip dažnai būna pasirinkus „Lufthansa“ skrydžius. Vyras nukeliavo į JAV, tačiau grįždamas Frankfurte kitame lėktuve nepasirodė. „Lufthansa“ dabar padavė vyrą į teismą. Kodėl? Kuo nusikalto už visus bilietus sumokėjęs vyras?
Sužinok daugiau ...