Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » 2019 » Vasario » 27

27.02.2019, 21:16
Sąmokslo Teorijos, Gandai
Savaime suprantama, sąmokslo teorijos apsauga įvairiausiais gandais ir legendomis, dažniausiai neturinčiomis jokio pagrindo ir absurdiškomis. Tačiau, kaip liudija istorija, kai kurios sąmokslo teorijos vėliau yra patvirtinamos konkrečiais istoriniais faktais.
Sužinok daugiau ...
27.02.2019, 20:48
Civilizacijos Paslaptys
Garsusis Sfinksas, mąsliai žvelgiantis į dykumos tolius, jau seniai domina istorikų, archeologų, kitų mokslininkų ir netgi ufologų dėmesį. Sfingas - didžiulė skulptūra, esanti šalia Cheopso, Chefreno ir Mikerino piramidžių, - vienas iš paslaptingiausių statinių mūsų planetoje. Egiptologai teigia, kad jo funkcija yra saugoti palaidotų faraonų amžiną ramybę. Ar tikrai tik tokia šio statinio paskirtis?
Sužinok daugiau ...
27.02.2019, 20:02
Sveikatos Patarimai | Liaudies Medicina
Natūralus migrenos gydymo receptas! Daugelio migrenos atsiradimo atvejų yra tam tikrų mineralinių medžiagų trūkumas organizme požymis. Šiandiena papasakosime paprastą ir greitą būdą atsikratyti migrenos ir galvos skausmo.
Sužinok daugiau ...
27.02.2019, 19:01
Sveikatos Patarimai | Liaudies Medicina
Šis receptas padės atkurti kepenų funkciją, pagerinti smegenų veiklą ir net užkirsti kelią vėžiui! Pirma, šio prieskonio priešuždegiminės savybės vaidiną svarbų vaidmenį Alzheimerio ligos prevencijai. Antrą, ciberžolė greitai suaktyvina kepenis, skatina jos valymą ir regeneraciją!
Sužinok daugiau ...
27.02.2019, 09:39
Sveikatos Patarimai | Liaudies Medicina

Toks užsikimšimas kraujui daro milžinišką spaudimą, nes kraujas nebegali laisvai keliauti kūnu, kaip turėtų, ir taip sąlygojamas aukštas kraujospūdis, dar vadinamas hipertenzija. Kai arterijos užsikemša, jas išvalyti tampa labai sunku, ir, deja, aukštu kraujospūdžiu skundžiasi maždaug 100 milijonų amerikiečių, kaip rodo neseniai Amerikos širdies asociacijos paskelbtas tyrimas.

Sužinok daugiau ...
27.02.2019, 07:07
Medicinos Naujienos
19 amžiaus pabaigoje išrastas „Coca-Cola“ gėrimas iš pradžių buvo kuriamas kaip vaistai. Per ilgus gyvavimo dešimtmečius „Coca-Cola“ tapo visame pasaulyje žinomu gėrimu. Šiandien daugelis žino, kad originaliai „Coca“ dalis pavadinime nurodė į sudėtį įtrauktą kokainą, bet vėliau narkotikų buvo atsisakyta. Tačiau ar žinote, kad „Coca-Cola“ ir kokaino ryšiai nėra tik istorija?
Sužinok daugiau ...
27.02.2019, 06:55
Sveikatos Patarimai | Liaudies Medicina
Pajutus stiprius skausmus ar ligos simptomus dažnai jau reikalingas ilgas ir nemalonus gydymas. Neretai taip nutinka vien dėl to, kad žmonės nemoka laiku suprasti, pajausti ir pažinti savo kūno siunčiamų signalų. Sūraus, saldaus, aštraus ar kartaus maisto poreikis įspėja, kad vertėtų sunerimti dėl kai kurių organų veiklos ir jiems padėti.
Sužinok daugiau ...