Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » 2019 » Vasario » 13

13.02.2019, 22:57
Žmonės Stebuklai

Levitacija - žmogaus sugebėjimas sklęsti virš žemės - seniai neduoda ramybės filosofams ir mokslininkams, kurie tiria fenomenus, nepripažįstamus oficialiojo mokslo. Nagrinėjant surinktus faktus buvo pastebėta, kad yra tarsi dvi levitacijos rūšys. Vienu atveju žmogui reikalingos kažkokios ypatingos sąlygos, kad jis pakiltų į orą siejamas su meditacija, muzika, intensyviu elektromagnetiniu lauku ir kitais reiškiniais. Tačiau yra ir kitokia levitacija - tai sugebėjimas, gautas gimstant.

Sužinok daugiau ...
13.02.2019, 21:56
Sveikatos Patarimai | Liaudies Medicina

Šis senas vaistas padės atsikratyti daugelio sveikatos problemų! Verta pabandyti! Šiandiena pasakysime apie vieną senovinį receptą, kuris naudojamas iki mūsų laikų. Šis receptas padės ne tik sustiprinti imuninę sistemą, bet ir atsikratyti daugiau nei 20 ligų.

Sužinok daugiau ...
13.02.2019, 20:42
Sveikatos Patarimai | Liaudies Medicina
Veiksmingas sirupas skirtas kosuliui, gastritui, rėmeniui, sąnarių skausmui, raumenims ir kaulams!
Sužinok daugiau ...
13.02.2019, 15:11
Sveikatos Patarimai | Liaudies Medicina

Kasdien valgydami tokį pusryti, pasijusite daug geriau, nes jis pašalins iš organizmo šlakus ir toksinus, išvalys virškinamąjį traktą, pagerins virškinimą, atgausite sveikatą ir gražų odos spindesį.

Sužinok daugiau ...
13.02.2019, 10:52
Archeologija
Europa tiesiog nubarstyta akmeniniais monumentais, pastatytais prieš tūkstančius metų. Be amžino klausimo, kokio velnio žmonės tiek vargo, kad juos pastatytų, antropologai ginčijasi, ar pati tokių statinių idėja galėjo kilti iš vieno konkretaus regiono, ar savarankiškai atsirado atskirose, visiškai nesusijusiuose regionuose.
Sužinok daugiau ...
13.02.2019, 10:04
Mokslo Afiša
Visi žino, kad tarp visų senųjų išradimų buvo ir tikrų keistenybių. Pavyzdžiui šis ketvirtojo dešimtmečio pradžioje sukurtas daiktas primena kankinimo aparatą, nors turėjo būti tikras pagalbininkas Holivudo filmų kūrėjams ir visoms moterims.
Sužinok daugiau ...
13.02.2019, 09:35
Sąmokslo Teorijos, Gandai
Paslaptys, kurias saugo vyriausybė ir kariuomenė, kartais gali būti tikrai stulbinančios – arba visiškai absurdiškos ir nė kiek neintriguojančios. Nuo planuotos bazės Mėnulyje – iki bandymo šnipinėti katėmis: šioje antrojoje straipsnio dalyje pateikiame likusias 11 iš 22 karinių ir JAV Centrinės žvalgybos valdybos (CŽV) paslapčių, kurios buvo išslaptintos.
Sužinok daugiau ...