Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2019 » Vasario » 17

Gydytojai nutyli: ladano eterinis aliejus gydo vėžį ir apsaugo nuo jo

Skubėkite pasidalinti informacija!

Eteriniai aliejai – didžiulio veiksmingumo preparatai. O aromaterapija gali padėti jums išsigydyti bet kokį negalavimą. Šie aliejai gali padėti vėžio gydyme, o kai kurie žmonės naudoja juos stresui sumažinti. Vienas konkretus eterinis aliejus gali tiesiogiai paveikti vėžines ląsteles, lėtinti jų augimą ir netgi išprovokuoti apoptozę (vėžio ląstelių mirtis). Ar jūs kada nors esate naudoję ladano eterinį aliejų?

ladano eterinis aliejus, vėžys, terapija, apoptozė, gydymas

Eterinis ladano aliejus gaunamas iš ladano, arba olibanumo medžio  dervos. Šio eterinio aliejaus pėdsakai pastebėti dar senovės Egipte ir anglosaksų kultūroje.

Jei jums kyla klausimas, kodėl gi ladano eterinis aliejus turi tokį stiprų poveikį, susipažinkite su jo savybėmis:

 • priešuždegiminis
 • rišanti medžiaga
 • antiseptikas
 • dezinfekuojanti medžiaga
 • reguliuojantis virškinimą
 • atlaisvinantis karkalus iš plaučių
 • šlapimą varantis

Terapija ladano eterinio aliejaus pagrindu

Šio aliejaus naudojimas skaitomas vienu iš efektyviausių metodų, gydant vėžį.

Paskutinieji tyrimai pademonstravo savo efektyvumą gydant:

 • smegenų vėžį
 • krūtų vėžį
 • storosios žarnos vėžį
 • pankreatitą ir kasos vėžį
 • prostatos vėžį
 • skrandžio vėžį

Oklahomos Universiteto urologijos katedros docento, Daktaro Sju-Kung Lino žodžiais,  ladano eterinis aliejus gali būti naudojamas įvairiausiais būdais:

Ladano eterinis aliejus sukelia šlapimo pūslės vėžinių ląstelių apoptozę. Aliejus, gautas iš Boswellia sacra, sukelia krūties vėžio ląstelių mirtį, palikdamas sveikąsias ląsteles gyas.

Eterinis ladano aliejus stabdo vėžinių ląstelių augimą ir taip sustabdo vėžio vystymąsi, bei sustabdo vėžinius susirgimus.

Beiloro Universiteto Medicinos centro Dalase tyrinėtojai pastebėjo, kad ladano eterinis aliejus gali sunaikinti vėžines ląsteles, veikdamas genus, ir paskatindamas juos įjungti gijimo mechanizmą.  Tyrinėtojai mano, kad ši ladano eterinio aliejaus savybė įtraukia ladano eterinį aliejų į vaistų, naudojamų vėžio profilaktikai ir gydymui, sąrašą.

Pagal 2011 metų tyrimą aišku, kad šis aliejus yra saugesnis už vaistus. Buvo įrodyta, kad jis sumažino smegenų tinimą 75 procentais 60-iai procentų pacientų, dalyvavusių tyrime.

Įvertink šį straipsnį. Prieš tai pakomentuodami, arba parašykite patys! Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Galima rašyti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
27.09.2020 laikas 16:33 Vaistažolės: ramunėlės – nuo daugelio negalavimų

Ramunėlės – vienos populiariausių ir mėgstamiausių vaistažolių, jų yra kone kiekvienos šeimos namų vaistinėlėje. Jų arbatos griebiamės ir sutrikus virškinimui, ir peršalę, ir tiesiog todėl, kad skanu.

...

Skaityti daugiau

27.09.2020 laikas 15:27 Kokį nežemišką reiškinį aprašė egiptiečiai papiruse?
Senovės egiptiečiai po savęs paliko daugybę įrašų ir piešinių šventyklose. Ypatingai vertingi yra papirusai, pasakojantys apie praeities įvykius. Tuli papirusą ufologai laiko tikra brangenybe, nes jis gali papasakoti apie stebėtus NSO....

Skaityti daugiau

27.09.2020 laikas 14:51 Orakulas: Lovelocko Siaubo Istorijos

XXI amžiaus pabaigoje Žemė virs pragaru. Dabar klestintys miestai pasidarys panašūs į gaisravietes. Temperatūra tropikuose pakils keliais laipsniais, dirva bus nebetinkama žemės darbams, upės ir ežerai išdžius, išnyks daug salų ir pakrančių teritorijų. Žus daugybė gyvūnų. Ir tik Kanados, Rusijos ...

Skaityti daugiau

27.09.2020 laikas 10:10 Kaip išsirinkti sau naudingą aromatą ir vaistą?
Natūralūs eteriniai augalų aliejai padeda išsaugoti sveikatą ir grožį, pailginti gyvenimą ir, o tai svarbiausia, atgauti dvasinę pusiausvyrą. Todėl taip naudinga išmokti surasti savo aromatą.

Skaityti daugiau

27.09.2020 laikas 09:16 Fiziniai pratimai nuo vidurių užkietėjimo

Žinoma, mitybos pamiršti nereikėtų. Racione būtinai turėtų būti morkų, kopūstų, burokėlių su augaliniu aliejumi. Ryte tuščiu skrandžiu išgerkite stiklinę šalto vandens ir imkitės fizinių pratimų.

Skaityti daugiau

26.09.2020 laikas 21:45 Patarimai, kaip nugalėti vilko apetitą
Nutukimas - šiuolaikinės visuomenės rykštė ne tik mūsų šalyje, bet ir visame pasaulyje. Žmonių su sutrikusia riebalų apykaita skaičius toliau auga ir dabar apima beveik trečdalį mūsų šalies gyventojų.

Skaityti daugiau