Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2019 » Vasario » 17

„Lufthansa“ keleivį padavė į teismą už vienos keliautojų gudrybės naudojimą

Vienas vyras užsisakė bilietus iš Oslo į Sietlą ir atgal. Maršrutas driekėsi per Frankfurtą, kaip dažnai būna pasirinkus „Lufthansa“ skrydžius. Vyras nukeliavo į JAV, tačiau grįždamas Frankfurte kitame lėktuve nepasirodė. „Lufthansa“ dabar padavė vyrą į teismą. Kodėl? Kuo nusikalto už visus bilietus sumokėjęs vyras?

Vadinamoji „paslėpto miesto“ taktika yra gerai žinoma patyrusiems keliautojams. Lėktuvų bilietų kainos dažnai atrodo nelogiškos - ilgesni skrydžiai su persėdimais kartais kainuoja mažiau nei tiesioginiai. Taip yra dėl oro uostų mokesčių bei vidinės oro linijų tvarkos. Pavyzdžiui, jei Frankfurtas nėra jūsų kelionės tikslas, „Lufthansa“ bilietą jums parduos pigiau jau vien dėl to, kad rinksitės ir kitą kompanijos skrydį. Kartais nuolaidos yra išties didelės, kuo įsitikino ir dabar su „Lufthansa“ teismuose vargstantis vyras.

kelionės, lufthansa, sukčiavimas, teismas, turizmas

Osle jis tiesiog nebeturėjo reikalų - iš Sietlo jis tiesiog norėjo sugrįžti namo į Berlyną. Tačiau pirkti vieną bilietą Oslas-Frankfurtas-Sietlas ir vieną Sietlas-Frankfurtas-Berlynas pasirodė gerokai brangiau nei tiesiog įsigyti Oslas-Frankfurtas-Sietlas bilietą abejomis kryptimis ir vieną Frankfurtas-Berlynas. Taip - tas nereikalingas skrydis į Oslą ne tik nekainavo pinigų, bet buvo ir ekonomiškai naudingesnis sprendimas, nei jo atsisakymas. Tačiau patyręs keliautojas jau žinojo, ką daryti - pasinaudojo „paslėpto miesto“ taktika. Nusileidęs Frankfurte jis tiesiog paliko oro uostą ir išvyko savais keliais.

Atrodo, kad vyras niekuo niekam nenusikalto. Nors į Oslą jis nebeskrido, juk už bilietą buvo sumokėjęs, tai skriaudos nėra, tiesa? Ne visai taip. „Lufthansa“ jo vietą galėjo parduoti brangiau kam nors, kas tiesiog keliavo iš Frankfurto į Oslą. Šiam keleiviui Frankfurtas-Oslas atkarpa buvo tik kelionės dalis, o kažkam būtų buvusi visa kelionė, leidusi „Lufthansa“ uždirbti daugiau. Todėl oro linijos nusprendė nedrausmingą keleivį pamokyti - padavė jį į teismą, reikalaudamos daugiau nei dviejų tūkstančių eurų kompensacijos.

Savaime aišku, „Lufthansa“ nori ne poros tūkstančių - kur kas svarbiau nuo tokių veiksmų atbaidyti kitus keleivius. Juk tas skrydis iš Franfurto į Berlyną taip pat buvo vykdomas „Lufthansa“, todėl realistiškai bendrovė nieko neprarado. Greičiau jau priešingai - turi labai lojalų klientą. Pasinaudoti „paslėpto miesto“ taktika rekomenduoja daug patyrusių keliautojų, tačiau panašu, kad oro linijoms tai labai nepatinka. Berlyno teismas iš pradžių atmetė „Lufthansa“ ieškinį, tačiau oro linijos sprendimą apskundė. Panašu, kad norima sukurti precedentą ir parodyti keleiviams pavyzdį.

Įvertink šį straipsnį. Prieš tai pakomentuodami, arba parašykite patys! Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Galima rašyti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
27.09.2020 laikas 16:33 Vaistažolės: ramunėlės – nuo daugelio negalavimų

Ramunėlės – vienos populiariausių ir mėgstamiausių vaistažolių, jų yra kone kiekvienos šeimos namų vaistinėlėje. Jų arbatos griebiamės ir sutrikus virškinimui, ir peršalę, ir tiesiog todėl, kad skanu.

...

Skaityti daugiau

27.09.2020 laikas 15:27 Kokį nežemišką reiškinį aprašė egiptiečiai papiruse?
Senovės egiptiečiai po savęs paliko daugybę įrašų ir piešinių šventyklose. Ypatingai vertingi yra papirusai, pasakojantys apie praeities įvykius. Tuli papirusą ufologai laiko tikra brangenybe, nes jis gali papasakoti apie stebėtus NSO....

Skaityti daugiau

27.09.2020 laikas 14:51 Orakulas: Lovelocko Siaubo Istorijos

XXI amžiaus pabaigoje Žemė virs pragaru. Dabar klestintys miestai pasidarys panašūs į gaisravietes. Temperatūra tropikuose pakils keliais laipsniais, dirva bus nebetinkama žemės darbams, upės ir ežerai išdžius, išnyks daug salų ir pakrančių teritorijų. Žus daugybė gyvūnų. Ir tik Kanados, Rusijos ...

Skaityti daugiau

27.09.2020 laikas 10:10 Kaip išsirinkti sau naudingą aromatą ir vaistą?
Natūralūs eteriniai augalų aliejai padeda išsaugoti sveikatą ir grožį, pailginti gyvenimą ir, o tai svarbiausia, atgauti dvasinę pusiausvyrą. Todėl taip naudinga išmokti surasti savo aromatą.

Skaityti daugiau

27.09.2020 laikas 09:16 Fiziniai pratimai nuo vidurių užkietėjimo

Žinoma, mitybos pamiršti nereikėtų. Racione būtinai turėtų būti morkų, kopūstų, burokėlių su augaliniu aliejumi. Ryte tuščiu skrandžiu išgerkite stiklinę šalto vandens ir imkitės fizinių pratimų.

Skaityti daugiau

26.09.2020 laikas 21:45 Patarimai, kaip nugalėti vilko apetitą
Nutukimas - šiuolaikinės visuomenės rykštė ne tik mūsų šalyje, bet ir visame pasaulyje. Žmonių su sutrikusia riebalų apykaita skaičius toliau auga ir dabar apima beveik trečdalį mūsų šalies gyventojų.

Skaityti daugiau