Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasaulio Įvairenybės » 2022 » Rugpjūčio » 13

CŽV vadovas: ‘Mes nužudysime Trumpą, jei jis bus pripažintas kaltu’

Buvęs CŽV ir NSA direktorius Michaelas Haydenas (Michael Hayden) pažadėjo, kad Donaldui Trumpui (Donald Trump) bus įvykdyta egzekucija, jei jis bus pripažintas kaltu dėl šnipinėjimo.

M. Haydenas ir MSNBC bendradarbis Michaelas Beschlossas (Michael Beschloss) ketvirtadienį paskelbė tviterio žinutes, kuriose perspėjo, kad visuomenė turi priprasti prie minties, jog Donaldui Trumpui bus įvykdyta mirties bausmė.

M. Beschlossas paskelbė XX a. šeštajame dešimtmetyje sukurtą Rosenbergų (Rosenbergs) atvaizdą, pažymėdamas, kad jiems buvo įvykdyta mirties bausmė po to, kai jie buvo nuteisti už branduolinių dokumentų perdavimą Maskvai.

Apie tai praneša infowars.com: Šis tviterio įrašas pasirodė praėjus kelioms dienoms po to, kai FTB surengė reidą D. Trumpo namuose Floridoje ir praėjus vos kelioms valandoms po to, kai paaiškėjo, kad agentūra tariamai ieškojo dokumentų, susijusių su "branduoliniais ginklais".

Atsakydamas į tviterio žinutę, į atsargą išėjęs keturių žvaigždučių generolas ir buvęs CŽV/NSA direktorius Michaelas Haydenas (Michael Hayden) parašė: "Skamba maždaug taip".

Reaguodamas į žinią apie D. Trumpo turimus galimai su branduoline ginkluote susijusius dokumentus, 45-asis prezidentas išplatino pareiškimą: "Prezidentas Barackas Husseinas Obama (Barack Hussein Obama) saugojo 33 milijonus puslapių dokumentų, kurių didžioji dalis buvo įslaptinti. Kiek iš jų buvo susiję su branduoline sritimi? Sakoma, kad daug!"

Buvęs Niujorko policijos komisaras Bernardas Kerikas (Bernard Kerik), kuris neseniai amerikiečiams pasakė, kad "gilioji valstybė" gali bandyti nužudyti D. Trumpą, paskelbė "Fox News" straipsnį apie J. Haydeno tviterį.

"Aš sakiau, kad tai ateis!" rašė B. Kerikas.

P komentaras: užsienis rašo, todėl tiesos ieškokite "duonos trupiniais"... atsirinkite faktus.

paranormal.lt

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...


Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
05.10.2022 laikas 21:30 Visatos signalas, kad žmogus jums netinka
Yra toks nemalonus žodis kaip "tolerantiškas". Tai žmogus, kuris yra spardomas, žeminamas, kartais net atvirai šluostomas kojomis. Jis viską toleruoja, prisiima visą kaltę, stengiasi gerinti santykius. Ir jis netgi gali sumokėti savo pinigus, kad išs...

Skaityti daugiau

05.10.2022 laikas 21:15 Kaip ir kodėl renkamės savo artimuosius?

"Žmonės dera tarpusavyje kaip dėlionės - kai vienas turi iškilimą, kitas - iškilimą. Iš visų gyvenime sutiktų žmonių kai kurie palieka mus abejingus, o kai kuriuos beprotiškai įsimylime. Vienus žmones praleidžiame ramiai, o nuo kitų negalime ...

Skaityti daugiau

05.10.2022 laikas 18:36 Škotija tiria "paslaptingą" naujagimių mirčių šuolį po "Jab" diegimo
Škotijos sveikatos priežiūros institucijos pradėjo oficialų tyrimą dėl didžiulio naujagimių mirčių skaičiaus padidėjimo po to, kai buvo pradėtas taikyti COVID skiepas.

Skaityti daugiau

02.10.2022 laikas 08:41 Receptai | Patiekalai Saldžios baltos duonos riekelės su cinamonu
Kiaušinius išplakame su pienu ir cukrumi. Plakinyje mirkome forminės duonos riekeles ir kepame keptuvėje įkaitintame aliejuje iš abiejų pusių, kol gražiai apskrus. Iškeptas, dar karštas, riekeles apibarstome cinamonu. Skanaus!...

Skaityti daugiau

02.10.2022 laikas 08:37 Receptai | Patiekalai Netikras zuikis su žaliaisiais žirneliais
Jeigu netikras zuikis keliaus ant vaišių stalo, galima jį papuošti... iš kvapiųjų pipirų padaryti akytes ir nosytę, o iš lauro lapų – auseles. Skanaus!

Skaityti daugiau

28.09.2022 laikas 14:13 Receptai | Patiekalai Cukinijų kepsneliai su kumpiu ir sūriu (video)
Cukinijų kepsnelius išmirkykite kiaušinių plakinyje, apvoliokite džiūvėsiuose ir kepkite įkaitintame aliejuje iš abiejų pusių, kol gražiai apskrus. Skanaus!

Skaityti daugiau