Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Sveikatos Patarimai | Liaudies Medicina » 2022 » Rugpjūčio » 18

Masažas su šaukštu: kaip atlikti, kad būtų efektas?

Kiekvienas iš mūsų namuose turime nuostabią senėjimą stabdančią priemonę – šaukštus. Pasirodo, jų pagalba galima padaryti kaktą glotnesnę, sumažinti nosies ir lūpų raukšles bei palengvinti akių paburkimą. Tai sugalvojo vokiečių kosmetologė René Koch. Vaikystėje ji ne kartą matė, kaip mama ant sumuštos vietos dėti atšaldytą stalo įrankį, kad neatsirastų guzas. Šis vaikystės prisiminimas įkvėpė R. Koch pagalvoti, kad šaukštais galima masažuoti veidą.

Poveikis pagrįstas tuo, kad metalas gali išlaikyti temperatūrą ilgą laiką nuo labai žemos (jei prieš tai palaikysite šaltame vandenyje) iki labai aukštos. Pakaitomis masažuojant veidą karštais ir šaltais šaukštais, galima gerokai pagerinti kraujotaką, dėl to padidėja odos tonusas. Tai puiki naujų raukšlių prevencija. Neverta tikėtis, kad šaukštų pagalba galima ištrinti gilias veido raukšles. Tačiau akivaizdu, kad bendrą vaizdą galima žymiai pagerinti.

Ko reikia masažui su šaukštais?

Šaukštų terapijai reikės 1 – 2 šaukštų. Idealiu atveju – sidabrinių, nes jie garsėja antibakteriniu poveikiu, tačiau iš tiesų tiks bet kokie, kokius turite namuose. Taip pat reikalingi du vandens buteliai su karštu ir lediniu vandeniu. Norėdami jį paruošti, į šaltą vandenį įdėkite ledo kubelių. Galima taip pat naudoti žolelių nuovirus – pavyzdžiui, ramunėlių, mėtų, taip pat masažo aliejų ar drėkinamąjį kremą.

Kaip masažuoti šaukštais?

Yra keletas masažo technikų.

„Bangos”. Paimkite 2 šaltus šaukštus. Uždėkite juos ant akių kampučių ir, atlikdami banguotus judesius, perkelkite juos prie smilkinių. Paspausdami juos tris kartus pereikite prie ausų. Sustokite 6 sekundes ir vėl perkelkite šaukštus prie akių vokų. Pabūkite ten 2 sekundes. Iš viso atliekame 3 pakartojimus. Tokios „bangos” padeda atsikratyti ratilų ir maišelių po akimis.

„Spiralė”. Reikia 2 šaukštų. Panardinkite juos po vieną į karštą vandenį (įsitikinkite, kad metalas neįkaito taip, kad nudegintų odą). Padėkite šaukštą ant dešinio smilkinio ir trimis sukamaisiais judesiais nubrėžkite spiralę ant kaktos. Tada pereikite prie kairio smilkinio ir trimis spiralėmis grįžti į dešinę. Tada imti naują šaukštą ir vėl pradėti pratimą iš naujo, tik nuo kairiojo smilkinio. Taip daryti tris kartus. Toks masažas išlygina raukšles ant kaktos.

„Būgnas”. Imame 4 šaukštus. Išpūskite skruostus, vidutiniškai stipriai karšto šaukšto nugarėle perbraukite išilgai nosies ir lūpų raukšlių ir aplink jas, skaičiuodami iki 10. Pakartokite kelis kartus, keisdami šaukštus.

„Ūsai”. Išlyginame raukšles aplink lūpas. Jums reikės 2 šaukštų, kurie yra karšti ir dedami horizontaliai virš viršutinės lūpos. Tariant E garsą, burna turi būti tiek tiek praverta. Judėdami mažais judesiais puslankiu, pereiname prie lūpų kampučių, piešdami antenas, tada sustojame ir spaudžiame šaukštus lūpų kampučiuose. Tada šaukštus pasukame į vertikalią padėtį ir judame link ausų lezgelių, bandydami pakelti lūpų kampučius. Pasiekę lezgelius, tris kartus paspausti ir pakilti šiek tiek aukščiau ausimi.
 
Pastaba! Negalima masažuoti veido, jei ant odos atsirado pūlingų bėrimų ir pūslelinė, sergate peršalimu arba yra pakilusi temperatūra.

priekavos.lt

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Čia, niekas jūsų neseka! Būkite laisvi. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
06.02.2023 laikas 18:39 WW3 eskaluojamas, nes korumpuoti JAV pareigūnai siekia apsaugoti savo nusikalstamas operacijas ir biologinio ginklo tyrimus Ukrainoje
JAV vyriausybė ir toliau eskaluoja pasaulinį karą su Rusija, kartu prisidėdama prie humanitarinės krizės Ukrainoje. Bideno režimas nusiuntė Ukrainai daugiau kaip 100 milijardų JAV dolerių, įskaitant įvairią amuniciją ir ginklus, ir planuoja siųsti ta...

Skaityti daugiau

06.02.2023 laikas 18:12 Svarbi žinia: "Pfizer" kovidų dūris sukelia nevaisingumą

Naujausia slapta filmuota medžiaga, kurioje užfiksuotas "Pfizer" aukšto rango vadovas Džordonas Trištonas Volkeris (Jordon Trishton Walker), rodo, kad "Pfizer" nuo pat pradžių žinojo, jog su jos gaminama kovidų "vakcina&qu...

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 23:23 Billas Gatesas sako, kad Elonas Muskas turėtų išleisti savo pinigus masiniam skiepijimui, o ne kelionei į Marsą
Billas Gatesas (Bill Gates) mano, kad Elono Musko (Elon Musk) siekis kolonizuoti Marsą ir taip išgelbėti žmoniją nuo išnykimo nėra geras pinigų panaudojimas.

Skaityti daugiau

Nemokami skelbimai

06.02.2023 laikas 22:00 Receptai | Patiekalai "Neįprastas būdas, kaip tai padaryti neiškočiojant plutos ir per 25 minutes": "Medutis" pyragas (metų metais patikrintas receptas)
Šis medaus pyrago receptas visada duoda puikių rezultatų! Nereikia iškočioti plutos, o darbas trunka vos 25 minutes. Metų metais išbandytas receptas iš paprastų ingredientų. Dalinuosi juo su jumis.

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 23:48 Tauta Siūlo Bažnyčių sudeginimas

Kai sudega bažnyčia ar biblioteka, gaisras nevadinamas dideliu, nors visa civilizacija liepsnoja palyginti ilgą laiką. Kaip knygų žudynių Aleksandrijoje ar Paryžiaus Notre Dame katedros atveju. Notre Dame tapo garsiausia krikšč...

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 22:48 Receptai | Patiekalai "Daugelio pamirštas receptas, ir ne veltui - labai skanus": švelnūs bulvių riestainiai (juos dažnai gamindavo mano mama)
Minkšti, švelnūs ir labai, labai skanūs bulvių riestainiai! Mano mama dažnai juos gamindavo, o dabar ir aš juos gaminu. Lengva, greita ir ekonomiška! Dalinuosi šiuo receptu su jumis.

Skaityti daugiau