Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasąmonės Galios » 2022 » Rugpjūčio » 23

Žmonės, su kuriais pavojinga bendrauti

Šių žmonių reikia saugotis. Jie gali būti geri, malonūs, mieli. Tačiau jie serga, ir yra pavojingi

Jie išsiurbs visą jūsų energiją ir judės toliau...

Vampyriška meilė - irgi pasitaiko. Liūdniausia, kad vampyras nesuvokia, kas jis yra. Jis mano, kad yra geras, doras, dosnus, dosnus, dosnus, mylintis... Galbūt taip ir yra. Bet jis serga, energetiškai serga, jis yra vampyras. Tai, žinoma, metafora, bet jos esmė aiški: toks žmogus papildo savo energiją kito žmogaus, kurį myli, sąskaita.

Man teko skaityti psichologinio konsultavimo medžiagą. Gražiai atrodantis, malonus ir gerai išauklėtas jaunuolis skundėsi, kad visi jo santykiai su merginomis klostėsi pagal tą patį scenarijų: iš pradžių viskas buvo tiesiog puiku. Merginai jis patinka. Ji mano, kad jis yra "mielas vaikinas", ir atsiranda simpatija bei abipusė meilė. Ne, jaunuolis neskuba. Jis nepataikauja merginai grubiai. Jis paima jos ranką, pabučiuoja į skruostą, padovanoja gėlių... Tada jie vis labiau artėja. Jaunuolis skambina ir rašo žinutes. Jam rūpi. Jis rodo daug dėmesio.

Jis pasakoja apie savo jausmus - įvyksta intymumas. Vyras merginai skiria dar daugiau dėmesio, dažniau skambina, rašo, dovanoja dovanas, domisi merginos reikalais, susipažįsta su jos giminaičiais. Ir tada mergaitė pradeda tolti. Jaunuolis padidina savo dėmesį ir dar labiau rūpinasi mergaite. Jis pradeda nerimauti ir piktintis, klausdamas, kas atsitiko? Ar jis nebėra mylimas? Vakar jis du kartus neatsakė į laišką, o šiandien su draugu eina į teatrą. Arba kur nors kitur. O į trisdešimt atsakymų išsiuntė tik tris širdeles. Jis bando kalbėti. Jis pavydi. Ir tada visos merginos sako tą pačią frazę: "Tavęs mano gyvenime per daug".

Tai kažkoks prakeiksmas. O gal jį traukia netinkamos moterys, savanaudės, kurios žaidžia jo jausmais? Kodėl visi atsisako tęsti santykius?

Nes tas vyras yra vampyras. Ir mergaitės tai jaučia. Jam reikia nuolatinio maitinimo: meilės, prieraišumo, pritarimo ir susižavėjimo. Jis malonus vaikinas, tiesa? Jis padovanojo puokštę - o kur bučiniai ir džiaugsmo šūksniai? Jis atsiuntė širdį - o kur meilės prisipažinimas ir nuotrauka? Ir apskritai, kur tu buvai? Draugo namuose? Eikime kartu į draugo namus. Aš tave pasiimsiu ir parvešiu iš darbo. Ir kas pusvalandį tikrinkite, kur esate. Ir reikalaukite meilės įrodymų, žodžių ir veiksmų. O jei jų nesulauksiu, surengsiu rimtą pokalbį ir išsiaiškinsime, kas nutiko, kodėl toks nedėkingumas ir abejingumas. Tiesą sakant, susituokime ir turėkime penkis vaikus. Bent jau.

Vyras tiesiog uždusino auką ant rankų kaip pitonas. Jis norėjo vis daugiau dėmesio ir meilės. Jis užpildė kito žmogaus gyvenimo erdvę, bet to nesuprato. Arba nenorėjo to suprasti. Jis norėjo meilės. Ir jis neleido jai kvėpuoti. Tai buvo tikras siaubas.

Jei galite lengviau kvėpuoti ir geriau jaustis, kai nėra mylimo žmogaus, tai keista. Tai ženklas, kad jis sugeria energiją.

Jei jums nuolat tenka aiškintis ir teisintis, ir nuolat jaučiatės kaltas, tai taip pat nėra geras ženklas.

Jei nesijaučiate, kad norite kam nors pasakyti, jog mylite savo verslą, ir atsakyti į nuolatinius klausimus apie savo gyvenimą, tai taip pat nėra geras ženklas.

Į skambučius ir žinutes atsakinėjate ne todėl, kad norite, o todėl, kad jei tuoj pat neatsiliepsite, kils tylus skandalas ir pasipiktinimas.

Jūsų ligos paūmėjo, nuolat jaučiate skausmą, turite blogų įpročių arba blogi įpročiai, kurių atsikratėte, sugrįžo.

Dovanos iš mylimo žmogaus nėra smagu. Dešimtas pliušinis meškiukas ar kita puokštė pradeda jus erzinti. Net brangių dovanų nenorite imti. Iš tikrųjų norite viską grąžinti.

Mylimas žmogus jus stebi. Viskas. Tai paskutinė vampyrizmo stadija.

Liūdniausia yra tai, kad jei sąlyginis vampyras vis dėlto sutinka žmogų, kuris elgsis "tinkamai" ir sutiks su tokiais santykiais, vampyras greitai praras susidomėjimą ištikima gera žmona ar mylinčiu kantriu vyru. Jis iš karto juos išgers. Ir jis vis dar bus ištroškęs. Jo troškulys nenumalšinamas - jis suras naują objektą ir pradės meilės paieškas.

Tokio žmogaus reikia saugotis. Jie gali būti geri, malonūs, šlovingi. Tačiau jie serga vampyrizmu. Būti šalia jų pavojinga.

paranormal.lt

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...


Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
04.10.2022 laikas 22:49 Kaip sužinoti, kad žmogus jūsų nemyli ar net nemylėjo
Gyvenate kartu jau metus, bet vis dar jaučiate, kad nėra meilės. Čia nėra vyras, kuris jus myli, ir galbūt jis niekada jūsų nemylėjo. Bet kaip tai sužinoti? Kad jis buvo tikslesnis už įprastą intuiciją ir asmeninius pojūčius. Apie tai ir kalbėsime. J...

Skaityti daugiau

04.10.2022 laikas 20:06 Kaip Federalinis rezervų bankas naudojasi "klimato kaita" kaip pretekstu sukurti Amerikos socialinio kredito sistemą
Federalinis rezervų bankas, prisidengdamas planetos gelbėjimu nuo "žmogaus sukeltos klimato kaitos", imasi veiksmų, kad Amerikoje būtų įdiegta Kinijos stiliaus socialinio kredito sistema.

Skaityti daugiau

04.10.2022 laikas 19:27 CDC patvirtino ryšį tarp aliuminio, esančio skiepuose, ir vaikų astmos
CDC patvirtino, kad žalingos vaikiškų skiepų sudedamosios dalys gali būti daugelio ligų, įskaitant neurologinius sutrikimus, autizmą ir astmą, priežastimi.

Skaityti daugiau

02.10.2022 laikas 08:41 Receptai | Patiekalai Saldžios baltos duonos riekelės su cinamonu
Kiaušinius išplakame su pienu ir cukrumi. Plakinyje mirkome forminės duonos riekeles ir kepame keptuvėje įkaitintame aliejuje iš abiejų pusių, kol gražiai apskrus. Iškeptas, dar karštas, riekeles apibarstome cinamonu. Skanaus!...

Skaityti daugiau

02.10.2022 laikas 08:37 Receptai | Patiekalai Netikras zuikis su žaliaisiais žirneliais
Jeigu netikras zuikis keliaus ant vaišių stalo, galima jį papuošti... iš kvapiųjų pipirų padaryti akytes ir nosytę, o iš lauro lapų – auseles. Skanaus!

Skaityti daugiau

28.09.2022 laikas 14:13 Receptai | Patiekalai Cukinijų kepsneliai su kumpiu ir sūriu (video)
Cukinijų kepsnelius išmirkykite kiaušinių plakinyje, apvoliokite džiūvėsiuose ir kepkite įkaitintame aliejuje iš abiejų pusių, kol gražiai apskrus. Skanaus!

Skaityti daugiau