Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Stichinės Nelaimės » 2022 » Rugpjūčio » 25

Dėl krušos ir smarkaus lietaus Tibeto gyvenamose Kinijos vietovėse žuvo mažiausiai 31 žmogus

Tibeto gyvenamose apskrityse Kinijos šiaurės vakarų Činghajaus ir Gansu provincijose nuo krušos ir smarkaus lietaus žuvo mažiausiai 31 žmogus, pranešė tibetiečių šaltiniai. Per audras taip pat žuvo daugiau kaip 2 000 galvijų.

Kinijos Činghajaus provincijos Tibeto autonominės Tsolho (Hainano) prefektūros Mangros (kinų kalba Guinan) apygardoje, kur žuvo penki žmonės ir galvijai, šeštadienį kruša ir lietus padarė daug žalos, įskaitant klajoklių naudojamų palapinių sugriovimą, RFA sakė vienas tibetietis iš šio regiono.

"Potvynis iš tikrųjų kilo iš Pančeno ir Pančungo klajoklių teritorijos [Mangros apygardoje]", - sakė vienas tibetietis iš šio regiono.

"Kol kas žinome, kad žuvo penki žmonės, iš kurių trys priklauso tai pačiai šeimai", - sakė šaltinis, kuris atsisakė nurodyti savo pavardę, kad galėtų laisvai kalbėti. "Dėl smarkios krušos ir potvynių žūstančių gyvulių skaičius vis didėja, o tai daro didžiulę įtaką Tibeto klajoklių, kurių gyvenimas priklauso nuo jų, pragyvenimui."

Remiantis Kinijos žiniasklaidos pranešimais, nuo pirmadienio Činghajaus autonominėje Serhogo (Datong Hui ir Tu) apygardoje žuvo 26 žmonės.

Pranešama, kad daugiau nei septyniuose Gansu provincijos Gansu Tibeto autonominės prefektūros Kanlho (Gannan) Sangču (Xiahe) apygardos Sangchu (Xiahe) kaimuose dėl stipraus potvynio susidariusios nuošliaužos užtvėrė kelius ir apgadino turtą.

Potvyniai ir nuošliaužos Sangču apygardoje prasidėjo rugpjūčio 21 d. vakare ir per pastarąsias dvi dienas užtvindė namus, pranešė tibetiečių šaltiniai.

"Labrango vienuolyno vienuolių būstai ir daugelis kitų vietinių tibetiečių būstų regione patyrė didžiulę žalą ir neteko turto", - sakė kitas tibetietis iš regiono, nenorėjęs skelbti savo pavardės. "Be to, automobiliai ir keliai užpilti vandeniu."

"Tačiau vos tik kruša liovėsi, vienuoliai iš Labrango vienuolyno atskubėjo į pagalbą", - sakė jis.

Stipri kruša išdaužė automobilių langus ir nuo pamatų nuplėšė palapines Rebkongo apygardoje, Tibeto autonominėje Malho (Huangnan) prefektūroje Činghajaus provincijoje, sakė šaltinis.

"Krušos sukelti potvyniai padarė daug žalos, tačiau oficialioji Kinijos žiniasklaida nepraneša jokių konkrečių detalių, išskyrus potvynių faktą", - pridūrė jis.

Nukentėjusių teritorijų tibetiečiai socialinėje žiniasklaidoje skelbia nuniokojimo nuotraukas ir vaizdo įrašus, kuriuose matyti, kaip vienuoliai ir vietiniai gyventojai padeda nukentėjusiesiems, sakė tibetietis.

P komentaras: Pastebėjote? Atkreipkite dėmesį. Kai Lietuvos televizija, manau ir užsienio kalba tik apie sausrą, visose kitose platformose kalbama tik apie potvynius, sniegą ir t.t. Savo Paranormal.lt Youtube kanale renku ir prisiskiriu stichines nelaimes, tačiau nerandu apie sausras.... susipažinkite su Pasaulio orų TV:

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
08.12.2022 laikas 20:39 Prasideda: Nigerija riboja grynųjų pinigų išėmimą iki 45 JAV dolerių, kad pradėtų veikti WEF patvirtinta ‘visuomenė be grynųjų pinigų’
Stulbinantis skaičius nigeriečių mėgsta bitkoinus, bet nekenčia vyriausybinės kriptovaliutos (CBDC).

Skaityti daugiau

08.12.2022 laikas 20:22 Geriausias pasaulyje virusologas: Spyglių baltymas sukelia ‘smurtinį širdies sprogimą’
Kovid-19 injekcijų sudėtyje esantys "Spike" baltymai verčia žmonių širdis smarkiai sprogti, neseniai Dr. Drew laidoje pareiškė geriausias virusologas Ryanas Cole'as (Ryan Cole).

Skaityti daugiau

08.12.2022 laikas 19:54 DeSantis sako, kad laikys "Pfizer", "Moderna" atsakingais už šalutinį "marmalo" poveikį
Floridos gubernatorius Ronas DeSantis (Ron DeSantis) pareiškė, kad ketina reikalauti vakcinų gamintojų "atsakomybės" už melagingus teiginius apie jų skiepus.

Skaityti daugiau

08.12.2022 laikas 23:55 Receptai | Patiekalai "Kartą suvalgęs kąsnelį, nebegali sustoti": erdvūs pyragėliai (gaminu juos Naujųjų metų išvakarėms)
Šiuos pyragaičius lengva pagaminti, juos tiekiu ir šventėms, ir tiesiog prie arbatos. Švelnus, aromatingas ir labai skanus! Paprastas, visiems prieinamas receptas.

Skaityti daugiau

05.12.2022 laikas 19:16 Receptai | Patiekalai "Štai, kaip teisingai pagaminti bandeles su razinomis: purios, minkštos ir lengvai pagaminamos (mano nuomone, tai geriausias receptas)
Minkštos, purios, erdvios ir labai skanios bandelės su razinomis! Jie gaminami paprastai, iš dažniausiai naudojamų ingredientų. Juos mėgsta visa mano šeima, todėl gaminu dažnai. Man tai yra geriausias receptas!

Skaityti daugiau

05.12.2022 laikas 18:58 Receptai | Patiekalai "Paimu bulves, šiek tiek maltos mėsos ir per 10 minučių pagaminu skanų patiekalą": greitas, sotus ir ekonomiškas.
Šiandien noriu pasidalyti su jumis biudžetui draugišku receptu skaniai pavalgyti! Jį pagaminti greitai ir lengvai, o patiekalas gaunasi sotus ir labai skanus. Visa šeima prašė dar! Jei dar nebandėte - labai rekomenduoju....

Skaityti daugiau