Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasąmonės Galios » 2022 » Rugpjūčio » 25

Kaip tu atbaidai vyrus, net nesuteikdama jiems šanso

Neturėtumėte manyti, kad esate viskas, ko jam reikia...

Manote, kad vienas kitam puikiai tinkate, jau matote savo bendrą ateitį... Bet ne faktas, kad jis galvoja taip pat. Kaip jūsų elgesys gali jį atstumti?

1. Skirkite laiko visiems (ir jam) pasakyti, kad esate pora.

Nė vienam vyrui nepatinka, kai jį įtraukia į santykius, kol jis dar nėra tam pasiruošęs arba nėra tikras, kad to nori. Galbūt jūs einate į pasimatymus ir leidžiate laiką kartu, ir jums tai jau yra santykiai, bet jam tai dar tik pasirinkimo ir apibrėžimo etapas. Todėl neskubėkite, nespauskite jo į spąstus.

Atsipalaiduokite ir pasistenkite mėgautis šiuo laikotarpiu. Geriau pažinkite jį, jo vertybes ir tikslus.

2. Neklauskite jo apie jausmus.

Dauguma vyrų iš esmės negali kalbėti apie savo jausmus, juolab santykių pradžioje. Jam gali prireikti daugiau laiko, kad atsivertų.

Vyrai savo jausmus dažniau išreiškia veiksmais. Tiesiog nedarykite jam spaudimo. Kai jam taps patogu, jis gali pradėti dalytis, arba jūs tiesiog laikui bėgant geriau suprasite jį be žodžių.

3. Nebūkite pavydūs.

Vos pradėjote susitikinėti, o jau nuolat klausinėjate, kur jis yra, ką veikia, su kuo yra. Netapkite jo antrąja mama - tai nėra patrauklu. Bandydami jį kontroliuoti, parodote savo nesaugumą.

Vyrams patinka, kai moteris pasitiki savimi ir juo pasitiki.

4. Nebūkite reiklūs ar įkyrūs.

Nebombarduokite jo žinutėmis, nepersekiokite jo socialiniuose tinkluose, neprašykite komplimentų. Ankstyvuoju santykių etapu stenkitės atsipalaiduoti ir suprasti, kad dėl jūsų apsėdimo situacija nepagerės - tik galite viską sugadinti.

5. Persvarstykite savo prašymus.

Nesitikėkite per daug ir per greitai. Tarsi jis iš karto turėtų su jumis praleisti visą savo laisvalaikį, atsiskaityti už jus, mokėti už jus. Galbūt manote, kad jis turėtų džiaugtis, jog esate su juo, bet ar ne per daug gerai apie save galvojate? Nesikėsinkite į jo laisvę. Jūs esate lygiavertė, susitikinėdama su juo nedarysite jam paslaugos.

6. Neturėtumėte manyti, kad esate viskas, ko jam reikia.

Nereikia jam trukdyti susitikti su draugais, užsiimti savo pomėgiais ir pan. Iš pradžių jis gali to net nepastebėti, kai skatinsite jį tiesiog praleisti daugiau laiko kartu. Tačiau jo draugai pradės pastebėti, o paskui ir jis pats.

Jei jums nepatinka jo draugai, neapsigaukite - greičiausiai jis toks pat kaip jie, o jūs nenorite to suprasti.

Lengva įsitraukti į naujus santykius ir iš karto į juos pasinerti. Tačiau neleiskite, kad emocijos užvaldytų jūsų galvą ir sugriautų tai, kas prasidėjo taip gerai.

Jei jis yra geras ir jums tinkamas vyras, jums nereikės jo sekioti ir versti - jis norės tai daryti dėl jūsų.

paranormal.lt

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
04.12.2022 laikas 21:09 CDC: 1,1 milijono amerikiečių mirė dėl COVID vakcinų" - stulbinantis pripažinimas
Naujoje stulbinančioje CDC ataskaitoje teigiama, kad mažiausiai 1,1 mln. amerikiečių mirė dėl to, kad gavo eksperimentines mRNA vakcinas "Covid-19".

Skaityti daugiau

04.12.2022 laikas 20:38 Trudeau režimas įsakė "EUTANIZUOTI" neįgalią veteranę, nes ji valstybei kainavo ‘per daug pinigų’
Neįgali veteranė Kanadoje atskleidė, kad Trudeau režimas spaudė ją eutanazuoti, nes ji neturėjo pakankamai pinigų, kad savo namuose galėtų įsirengti keltuvą neįgaliojo vežimėliui.

Skaityti daugiau

04.12.2022 laikas 20:06 "Aš ateinu pas tave": Džeimsas Vudsas žada paduoti DNC į teismą dėl neteisėtos amerikiečių cenzūros

Aktorius Jamesas Vudsas (James Woods) pažadėjo paduoti į teismą Demokratų nacionalinį komitetą (DNC) už tai, kad šis bando sužlugdyti jo karjerą ir paminti amerikiečių žodžio laisvę.

Skaityti daugiau

03.12.2022 laikas 23:29 Receptai | Patiekalai Ši mišrainė ant Kūčių stalo yra tiesiog privaloma!
Šiandien noriu su Jumis pasidalinti labai skania burokėlių mišraine Kūčioms, kurią ruošiu su obuoliais ir konservuotais žirneliais. Pavyksta ji labai gerai ir visada būna pirma "nušluojama" nuo stalo.

Skaityti daugiau

03.12.2022 laikas 23:14 Receptai | Patiekalai Tokie pyragėliai su grybais yra iš fantastiškos srities. Pavyksta fantastiškai gerai!

Seniau mano šeimai tokie sluoksniuotos tešlos pyragėliai su grybais patikdavo tik virti aliejuje, o aš asmeniškai tokius labai retai norėdavau gaminti. Įdarui gamindama tik miško grybus.

Skaityti daugiau

01.12.2022 laikas 22:31 Receptai | Patiekalai Pikantiški sluoksniuotos tešlos pyragėliai su varške, kaparėliais, česnaku ir saulėje džiovintais pomidorais

Labai greitai pagaminami, paprasti, bet tuo pačiu pikantiški sluoksniuotos tešlos pyragėliai su varške ir džiovintais pomidorais, prie alaus, vyno arba arbatos.

Skaityti daugiau