Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Medicinos Naujienos » 2022 » Rugsėjo » 1

CDC pagaliau pripažįsta, kad natūralus imunitetas veikia geriau nei toksiškas Jab

CDC pagaliau pripažino tai, apie ką alternatyviosios žiniasklaidos bendruomenė kalbėjo nuo pat skiepų įvedimo: natūralus imunitetas daug geriau apsaugo nuo Covid nei eksperimentiniai skiepai.

FEE.org pranešė:

CDC epidemiologė Greta Massetti, praėjusią savaitę paskelbusi naujas pandemijos gaires, žurnalistams paaiškino tai, apie ką daugelis kalbėjo jau daugiau nei metus: tiek skiepai, tiek ankstesnė infekcija apsaugo nuo sunkių Covid simptomų.

"Ir ankstesnė infekcija, ir skiepai šiek tiek apsaugo nuo sunkios ligos", - žurnalistams sakė G. Massetti. "Todėl šiuo metu tikrai prasmingiausia nediferencijuoti mūsų gairių ar rekomendacijų pagal skiepijimo būklę."

Dėl šios priežasties CDC naujose rekomendacijose skiepyti ir neskiepyti žmonės vertinami vienodai.

Thelibertydaily.com praneša: Žinoma, naujieji CDC nurodymai atitinka didžiąją dalį to, ką daktaras Vladimiras Zelenko (Vladimir Zelenko) visą laiką teigė - kad turėjome dirbti, kad palaikytume imuninę sistemą.

Daug žmonių labai pyksta dėl staigių pokyčių:

Viena istorija, kurią verta prisiminti: Kai daktaras V. Zelenko kovojo už tai, kad jo pacientams būtų suteikta galimybė gyventi naudojant hidroksichlorochiną, demokratų gubernatorius jį uždarė.

Tačiau daktaras Zelenko dirbo toliau - ir rado be recepto parduodamą būdą padėti žmonėms - būdą, kuris palaikė natūralų imunitetą.

Žiūrėkite: Čia daktaras Zelenko pasakoja apie tai, kaip jis sukūrė imuninės sistemos palaikymo metodą, pavadintą "Z-Stack" (stenogramą rasite toliau):

Daktaras Zelenko:

"2020 m. balandį jis išsivystė taip, kad aš naudojau hidroksichlorochiną, cinką ir azitromiciną, kad mano pacientai išliktų gyvi. Gulbinas - ir aš jį vadinu gulinčiu: Cuomo, kuris yra atsakingas už beveik 20 000 slaugos namų gyventojų mirtį, išleido įsakymą, draudžiantį vaistinėms išduoti pacientams hidroksichlorochiną. Tai buvo tiesioginis išpuolis prieš mano pacientus ir mano praktiką. Taip sakau todėl, kad tuo metu buvau vienintelis valstijoje, naudojęs šį vaistą tokiomis aplinkybėmis, todėl buvau priverstas diegti naujoves.

Ir NIH serveryje radau duomenų ir recenzuojamų straipsnių, kurie parodė, kad medžiaga, vadinama kvercetinu, kartu su vitaminu C veikia kaip veiksminga cinko tiekimo sistema... Tiesa, niekada nebuvau girdėjęs apie kvercetiną, todėl jo ieškojau. Ir pamačiau, kad tai yra obuolių žievelių darinys ir jo galima įsigyti be recepto.

Tai buvo vienas iš tų "A-ha!" momentų, kai supratau, kad atradau vaistą nuo tironijos. Nes dabar galėjau pasakyti savo pacientui: "Nueikite į vitaminų parduotuvę ir nusipirkite kvercetino, vitamino C, cinko, D ir vartokite juos tinkamu būdu, ir jūs išgyvensite - jums bus geriau...".

...Tačiau atsitiko taip, kad dauguma žmonių negalėjo sudėlioti dėlionės dalių dėl kelių priežasčių. Pirma, skirtingų junginių ar šio požiūrio aspektų nebuvo galima rasti toje pačioje vietoje. Antra, yra tiek daug cinko ir vitamino C variantų, skirtingų D dozių, skirtingų D variantų ir skirtingų kvercetino formų, todėl žmonės negalėjo veiksmingai ir per tinkamą laiką sudėlioti dėlionės, kuri jiems padėtų kliniškai.

Todėl man kelis kartus buvo pasiūlyta, kad turėčiau palengvinti žmonėms darbą ir viską sudėti į vieną buteliuką. Tinkamai dozuojant. Būtent tai ir padariau. Ir tai atitiko mano protokolą - tą, kurį buvau sukūręs, ir jaučiau, kad dozavimas yra tinkamas... Kaina panaši, jei kiekvieną ingredientą pirktumėte atskirai. Ir žmonės jį pamėgo dėl patogumo, prieinamumo. Ir manau, kad jie jautėsi geriau, nes ant jo buvo mano vardas...

...Tai tapo tikrai sėkmingu metodu, padedančiu sušvelninti ligos - virusinės ligos - sunkumą."

Tada daktaras Zelenko padarė "Z-Stack" prieinamą visiems.

P komentaras: užsienis rašo, todėl tiesos ieškokite "duonos trupiniais"... atsirinkite faktus. Patiko pasidalinkite.

paranormal.lt

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...


Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
05.10.2022 laikas 21:30 Visatos signalas, kad žmogus jums netinka
Yra toks nemalonus žodis kaip "tolerantiškas". Tai žmogus, kuris yra spardomas, žeminamas, kartais net atvirai šluostomas kojomis. Jis viską toleruoja, prisiima visą kaltę, stengiasi gerinti santykius. Ir jis netgi gali sumokėti savo pinigus, kad išs...

Skaityti daugiau

05.10.2022 laikas 21:15 Kaip ir kodėl renkamės savo artimuosius?

"Žmonės dera tarpusavyje kaip dėlionės - kai vienas turi iškilimą, kitas - iškilimą. Iš visų gyvenime sutiktų žmonių kai kurie palieka mus abejingus, o kai kuriuos beprotiškai įsimylime. Vienus žmones praleidžiame ramiai, o nuo kitų negalime ...

Skaityti daugiau

05.10.2022 laikas 18:36 Škotija tiria "paslaptingą" naujagimių mirčių šuolį po "Jab" diegimo
Škotijos sveikatos priežiūros institucijos pradėjo oficialų tyrimą dėl didžiulio naujagimių mirčių skaičiaus padidėjimo po to, kai buvo pradėtas taikyti COVID skiepas.

Skaityti daugiau

02.10.2022 laikas 08:41 Receptai | Patiekalai Saldžios baltos duonos riekelės su cinamonu
Kiaušinius išplakame su pienu ir cukrumi. Plakinyje mirkome forminės duonos riekeles ir kepame keptuvėje įkaitintame aliejuje iš abiejų pusių, kol gražiai apskrus. Iškeptas, dar karštas, riekeles apibarstome cinamonu. Skanaus!...

Skaityti daugiau

02.10.2022 laikas 08:37 Receptai | Patiekalai Netikras zuikis su žaliaisiais žirneliais
Jeigu netikras zuikis keliaus ant vaišių stalo, galima jį papuošti... iš kvapiųjų pipirų padaryti akytes ir nosytę, o iš lauro lapų – auseles. Skanaus!

Skaityti daugiau

28.09.2022 laikas 14:13 Receptai | Patiekalai Cukinijų kepsneliai su kumpiu ir sūriu (video)
Cukinijų kepsnelius išmirkykite kiaušinių plakinyje, apvoliokite džiūvėsiuose ir kepkite įkaitintame aliejuje iš abiejų pusių, kol gražiai apskrus. Skanaus!

Skaityti daugiau