Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasąmonės Galios » 2022 » Rugsėjo » 1

Nepasirengę santuokai: 3 ženklai, kad būsite nelaimingi santuokoje

Būti vieninteliu vienišu vyru ar vieniša moterimi šeimos draugų ir giminaičių kompanijoje yra sunki našta. Bet ką daryti, jei būti vienišu jums tinka? Štai kaip tai sužinoti.

Dėl socialinių standartų vienišiai dažnai jaučiasi atstumtaisiais. Atrodo, kad visi turi sielos draugą, išskyrus jus, ir dabar tie "visi" iš visų jėgų stengiasi "padaryti jums gera", t. y. sutvarkyti jūsų meilės gyvenimą. Ir niekaip negalite jiems įrodyti, kad jums jos nereikia.

"Įvairūs tyrimai patvirtina, kad daugeliui žmonių sunku užmegzti ilgalaikius, rimtus santykius, - sako psichologas Markas Traversas. - "Didžiąją laiko dalį jie praleidžia vieni. Jiems tai patogu, ir tai visiškai normalu."

Tačiau dažnai žmonės nesupranta, kad jiems patogiau būti vieniems. Tiksliau, jis pasiduoda aplinkinių spaudimui: "Dar nesusituokęs?" "Jūs liksite be vaikų!" Laikrodis tiksi!" Ir pradeda ieškoti poros pagal principą "tik tam, kad ištrūktų".

Tokiu atveju pirmiausia verta sustoti ir patikrinti save - o jei iš prigimties esate vienišius? Štai trys tai liudijantys ženklai.

1. Vaikai jums nėra prioritetas.

Prokreacija, stiklinė vandens senatvėje ir svajonės apie anūkus nėra jūsų istorija. Daugelis žmonių nusprendžia savo gyvenimą skirti ne vaikų auginimui, o kažkam kitam. Tai nėra nei gerai, nei blogai. Su tuo turi susitaikyti jūsų artimieji. O jūs, galvodami apie įsikūrimą, paklauskite savęs: "Ar tai, ko iš manęs nori visuomenė, ar tai, ko aš noriu iš savęs?"

"Tyrimai rodo, kad žmonės, kurie netapo tėvais, dažniau patiria momentinę laimę, o mamos ir tėčiai dažniau džiaugiasi gyvenimu apskritai", - sako Markas Traversas. - Tačiau negalima sakyti, kad viena laimės rūšis yra geresnė už kitą. Tai priklauso nuo jūsų ir jūsų tikslų. Jei jus mažai domina viso gyvenimo rezultatai ir esate patenkintas "čia ir dabar", jums nereikia ilgalaikių santykių. Bent jau ne šiuo tavo gyvenimo etapu."

2. "Aš" yra svarbesnis už "mes".

Nėra nieko blogo skirti dėmesio sau, bet kai esate poroje, kai kuriuos asmeninius interesus ir ambicijas tenka paaukoti. Jei tarp vaikų, vyro ir karjeros renkatės karjerą, tai bent jau sąžininga.

"Galima taip susitelkti į darbą, kad nebesusitvarkyti santykių, - pripažįsta psichologė. - Tiesą sakant, jos turėjimas jūsų asmeninei laimei reiškia daugiau nei sutuoktinis. Taigi būtų neteisinga, jei siektumėte kilti karjeros laiptais, bet tam tikru metu dėl išorinių veiksnių turėtumėte nuslopinti savo ambicijas.

Aiškindama šią mintį, Travers cituoja keturių "Oskarų" laureatę Katharine Hepburn. Aktorė kartą buvo ištekėjusi, tačiau per šešerius santuokos metus taip ir neišmoko visiškai atsiduoti šeimai. Išsiskyrusi būdama 27 metų, ji daugiau niekada nevedė, o paklausta apie šeimą ir vaikus, atsakė: "Būčiau siaubinga motina, nes iš esmės esu labai savanaudiškas žmogus."

3. Jums patinka "plaukti prieš srovę".

Santuoka, monogamija, šeimos vertybės - visa tai yra ne tavo, todėl kartais norisi maištauti. Pasak psichologų, tokiems žmonėms alternatyvus gyvenimo būdas yra svarbus - tai jų asmenybės dalis. Beje, gali būti, kad jei poligamija ir vaikystės kultūra būtų laikoma norma, tie patys žmonės siektų šeimos ir vaikų.

"Daug kas priklauso nuo to, kiek esate atviri naujai patirčiai, - sako Markas Traversas. - "Atvirų pažiūrų žmonės yra laisviau mąstantys, turintys pažangių idėjų apie seksą ir seksualumą ir trokštantys naujų žinių. Jiems patinka keliauti, pamatyti naujus dalykus, susipažinti su naujais žmonėmis ir perimti jų požiūrį. Kita vertus, uždaro mąstymo žmonės yra linkę į konformizmą: jie laikosi taisyklių ir socialinės hierarchijos.

P komentaras: tiesos ieškokite "duonos trupiniais"... atsirinkite faktus. Pasitarkite su vaistininku ar gydytoju.

paranormal.lt

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...


Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
03.10.2022 laikas 18:00 Aiškiaregis Krzysztofas Jaczkowskis: spalio 7-9 d. gali įvykti naujas valstybinis terorizmo aktas

Paskutiniame nuotolinio matymo seanse lenkų mėgstamas aiškiaregys Krzysztofas Jaczkowskis didžiąją dalį savo prognozių skyrė Lenkijai ir tik trumpai užsiminė apie padėtį pasaulyje. Visų pirma jis perspėjo, kad spalio mėnesį laukiniai kaip nors pak...

Skaityti daugiau

02.10.2022 laikas 21:40 "Nord Stream Spėlionės: CŽV pirštas į ukrainiečius

Toliau aiškinamasi, kas ir kodėl įvykdė didžiausią nuo Antrojo pasaulinio karo laikų pramoninio sabotažo aktą - pirmadienį, rugsėjo 26 d., susprogdino "Nord Stream 1" ir "Nord Stream 2" dujotiekius.

...

Skaityti daugiau

02.10.2022 laikas 20:47 Atvejo ataskaitoje patvirtinta, kad mirusio vyro širdyje ir smegenyse rasta mRNA smailių baltymų

Dr. Michaelis Mörzas (Michael Mörz), dirbantis Drezdeno-Friedrichštato ligoninėje Vokietijoje, pateikė 76 metų vyro, sergančio Parkinsono liga (PD), kuris mirė praėjus trims savaitėms po trečiosios COVID-19 injekcijos, atvejo ataskaitą.

...

Skaityti daugiau

02.10.2022 laikas 08:41 Receptai | Patiekalai Saldžios baltos duonos riekelės su cinamonu
Kiaušinius išplakame su pienu ir cukrumi. Plakinyje mirkome forminės duonos riekeles ir kepame keptuvėje įkaitintame aliejuje iš abiejų pusių, kol gražiai apskrus. Iškeptas, dar karštas, riekeles apibarstome cinamonu. Skanaus!...

Skaityti daugiau

02.10.2022 laikas 08:37 Receptai | Patiekalai Netikras zuikis su žaliaisiais žirneliais
Jeigu netikras zuikis keliaus ant vaišių stalo, galima jį papuošti... iš kvapiųjų pipirų padaryti akytes ir nosytę, o iš lauro lapų – auseles. Skanaus!

Skaityti daugiau

28.09.2022 laikas 14:13 Receptai | Patiekalai Cukinijų kepsneliai su kumpiu ir sūriu (video)
Cukinijų kepsnelius išmirkykite kiaušinių plakinyje, apvoliokite džiūvėsiuose ir kepkite įkaitintame aliejuje iš abiejų pusių, kol gražiai apskrus. Skanaus!

Skaityti daugiau