Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Pasąmonės Galios » 2024 » Gegužės » 6

Kodėl vyrams reikia akių? Kad žiūrėtų į gražias moteris!

Kodėl vyrams reikia akių? Kad žiūrėtų į gražias moteris!

Šiandien stebėjau tokį vaizdą: kieme ant suoliuko sėdėjo maždaug 12-13 metų berniukas. Tą akimirką priešais jį praėjo trys maždaug tokio pat amžiaus mergaitės. Dvi iš jų buvo vidutiniškai atrodančios moksleivės, o trečioji - tokio pat amžiaus, bet labai graži ir su labai trumpu sijonėliu, todėl dar gražesnė.

Berniukas, čiulpdamas chupa-chupa, užsikišęs saldainį už skruosto sustingo ir atidžiai stebėjo mergaites. Jo žvilgsnis nukrypo į tą, kuri buvo „90-60-90“, būtent į jos antrąją „90“.

Ši situacija privertė mane susimąstyti apie padidėjusį vyrų dėmesį tokioms gražioms praeinančioms merginoms. Dažnai matome, kaip jaunas vyras, einantis su savo mergina, staiga nuleidžia žandikaulį, pamatęs iš po itin trumpo sijono išlindusias itin patrauklios merginos kojas.

Esu tikra, kad kiekviena moteris yra susidūrusi su tokia situacija. Taip pat esu tikra, kad ne vienai merginai yra tekę pabūti to paties gražuolio, į kurį metė aistringus žvilgsnius vyrai, laikydami savo damas už rankos, vaidmenyje. Apie save galiu pasakyti, kad esu buvusi abiejose situacijose ir puikiai suprantu, koks mėsėdiškas gali būti praeinančio vyro žvilgsnis, ir kad jo visiškai neglumina šalia esantis pasas.

Esu girdėjęs daug nuomonių šia tema. Tema aktuali jau vien dėl to, kad dabartinė mada ir stilius suponuoja vis daugiau aprangos drąsos ir atvirumo. Vis dažniau sutinkame trumpus sijonus, permatomas palaidines, gilias iškirptes ir pan. - žodžiu, aplink mus vis dažniau matomas gražiai pabrėžtas ir atviras kūnas, kuris traukia akį.

Daugeliui merginų nemalonu, kai jų vyrai žvelgia į jas tokiais žvilgsniais. Kažkas nutylės, kažkas ramiai pasakys, kažkas pradės atvirai žiūrėti į kitus vyrus, kažkas tuoj pat nukirs entuziastingą žvilgsnį žodžiais: „Ko į ją žiūri, šunsnukis?“. Kitaip tariant, moteris tai traukia. Noriu pažymėti, kad jokiu būdu neapibendrinu ir suprantu, kad yra damų, kurioms visiškai nesvarbu, kur ir kaip atrodo jų vyras. Rašau apie tas, kurios dėl to jaučia emocijas. Nesakysiu skambių žodžių apie moterų pasitikėjimą savimi, visi tai žinome. Tačiau net labiausiai savimi pasitikinčią moterį gali skaudinti, kai jos mylimasis springsta seilėmis matydamas kieno nors kito „apetitą žadinantį užpakaliuką“.

Taigi išmokime priimti šį reiškinį kaip duotybę ir pakeiskime savo požiūrį į šią duotybę.

Pirma, visi žinome, kad grožis išgelbės pasaulį. Ir visai nesvarbu, koks tai grožis - gražus kraštovaizdis, gražus namas, gražus šuo, gražus vaikas ar graži mergina kavinėje prie gretimo staliuko. Moterys, sutikite, jūs taip pat atkreipiate dėmesį į viską, kas gražu. O jei yra graži mergina, būtinai į ją pažvelkite. Kažkieno žvilgsnis išreikš nuoširdų susižavėjimą, kažkieno nuoširdų pavydą, bet vis tiek šis žvilgsnis bus. Taigi, net jei žvilgsnis, vyro dėmesį tokia mergina dar labiau patrauks.

Antra, daugelis moterų bijo, kad vyras pradės jas lyginti su tomis, į kurias atkreipia dėmesį. Drįstu teigti, kad taip nėra. Juk jūs, pamačiusios nuostabiai sudėtą gražų vyrą su marškinėliais, aptemptais metais pumpuojančiais bicepsus, irgi negalite iškart atitraukti akių.

Žinoma, kiekvienas turi savo patrauklumo standartus, todėl, pavyzdžiui, apie bicepsus pasakiau niekaip jų neakcentuodamas. Jūs, moterys, taip pat galite žavėtis ir pamaloninti savo akis šiuo gražuoliu vyru. Tačiau lyginti su savo favoritu, greičiausiai, nepavyks. Nes jis yra mylimas ir, nepaisant plikės ir pilvo, į palyginimą su niekuo nesileidžia. Projektuodama moters poziciją į vyro poziciją, tiksliai pasakysiu, kad jūs su niekuo nelyginate.

Štai dar vienas pavyzdys. Tarkime, turite dukrą. O jūsų vyras žavisi mergaitės iš vaikų darželio, į kurį eina jūsų dukra, grožiu ir žavesiu. Juk už žodžių „kokia graži miela mergaitė“ nėra jokios užuominos, kad jis mažiau myli jūsų dukrą. Ji jam visada yra pati gražiausia ir geriausia. Kaip ir jūs, jo žmona.

Žinoma, moters pasipiktinimas gali priklausyti nuo to, kiek vyras išreiškia savo emocijas. Juk jei jis mestels trumpą žvilgsnį į praeinančią gražuolę, tai nepaveiks jo mylimiausios moters. Jei jo akys suapvalėja, kaklas išsitempia, krūtinė refleksyviai išsipučia kaip gaidžio prieš kovą, ir jis su pasigardžiavimu pasuka galvą palei tos gražuolės praėjimo trajektoriją, didelė tikimybė, kad jo moteris bus įskaudinta. Todėl, brangūs vyrai, į pro jus praeinančią „90-60-90“ reaguokite ramiau. Bent jau tada, kai su jumis yra jūsų mylimiausia moteris!

Trečia, ieškoti ir norėti yra skirtingi dalykai. Moterys, prisiminkite, kaip galite žiūrėti ir tiesiog grožėtis kokios nors merginos suknele. Nuostabus dizainas, madingas kirpimas, nuostabi spalva ir kokybiška medžiaga! Jūs susižavėjusios žvelgiate į šią suknelę, bet suprantate, kad negalėtumėte jos vilkėti dėl įvairių priežasčių - gal tai jūsų figūra ir ne jūsų stilius, gal ji nepabrėš to, ką esate įpratusios pabrėžti, gal nedrįstumėte vilkėti tokios ryškios spalvos - kad ir kokia būtų priežastis, bet jūs nenorite jos vilkėti. Jums patogu vilkėti tai, ką nusipirkote prieš savaitę. Pamatėte, pasimatavote ir esate patenkintas pirkiniu.

Apibendrinant galima pasakyti, kad vyrai visada apsižvalgys. Bent jau todėl, kad jie turi akis. Negalime jiems uždėti akinių, todėl laikome savaime suprantamu dalyku, kad jie yra „galvos ant vyrių“.

Ir galiausiai, jei prisimenate laidą „Nuogi ir juokingi“, galite pamatyti, kaip moteris elgiasi siužetuose, kuriuose dalyvauja pora. Ji uždengia vyrui akis! Man visada buvo neaišku - kodėl? Ar nuoga krūtinė arba nuogas kūnas, kurį tuo metu mato vyras, yra pirmas ar paskutinis jo akių reginys? Bet, matyt, tai besąlygiškas moterų refleksas - neleisti vyrui kontempliuoti „konkuruojančios organizacijos“. O įdomiausia, kad vyrai vis dar sukasi kaip unguriai keptuvėje, šalina trukdančias moteriškas rankas ir bet kokia kaina bando pamatyti ir apsvarstyti tai, ką ne kartą gyvenime yra matę. 

Taigi sutikime su vyriška „svarstymo“ pozicija ir susitaikykime su ja. Ir nepamirškite taip pat būti itin ryškios ir patrauklios, kad žavėtųsi ne tik savi, bet ir kiti vyrai. Bet, kaip sakoma, kuo aukštesnis kulniukas ir trumpesnis sijonas, tuo blogesnė nuotaika. 

O jei pamatysite moterį su džinsais ir sportbačiais, žinokite, kad ji laiminga!

Įdomus pasaulis:
Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

Skanaus:
13.11.2019 laikas 16:06 Receptai – Patiekalai Kiaulienos kotletai su džiūvėsėliais
Batono riekeles užpilame vandeniu ir paliekame kelioms minutėms, kad išmirktų. Kiaulieną ir svogūnus pjaustome taip, kad tilptų į mėsmalę. Kiaulieną, svogūnus ir nuspaustas batono riekeles praleidžiame per mėsmalę. Gautą faršą pas...

Skaityti daugiau

19.10.2019 laikas 14:59 Receptai – Patiekalai Svaiginantis Karštas Patiekalas Keptuvėje
Įdomus, skanus, sultingas karštas patiekalas! Puikūs pietūs visai šeimai. Išbandyk :)

Skaityti daugiau

03.09.2018 laikas 07:23 Receptai – Patiekalai Vaistažolių mišiniai praguloms gydyti

Pragulos liaudies medicinoje, Vaistažolių mišiniai praguloms gydyti, receptai nuo pragulų, liaudiški patarimai gydant ligas, kaip išgyti, netradicinė medicina, kaip gydytis vaistažolėmis, kaip gydytis uogomis, kaip gydytis vais...

Skaityti daugiau

Taip pat skaitykite:
21.05.2024 laikas 14:13 Mirtinas gėrimas ar panacėja? Ką mokslas mano apie arbatinį grybą

Arbatinio grybo pagrindu pagamintam gėrimui, arba kombučai, priskiriama daug naudingų savybių. Teigiama, kad jis padeda išlaikyti svorį, normalizuoja virškinamojo trakto veiklą, gerina odos būklę ir padeda kovoti su daugeliu ligų.

...

Skaityti daugiau

21.05.2024 laikas 06:55 2024 m. gegužės 21 d. horoskopas: žvaigždės atskleidžia visų Zodiako ženklų likimo paslaptis
Su jausmais ir emocijomis šiandien bus gerai, aistras-smurtą asmeniniame gyvenime daugeliui teikia Mėnulis Skorpione ir įtemptas aspektas su Plutonu.

Skaityti daugiau

20.05.2024 laikas 20:28 Finansinis horoskopas gegužės 21 2024 visiems Zodiako ženklams
Finansų srityje būkite pasirengę maloniems netikėtumams. Galbūt rasite slėptuvę senoje piniginėje arba pagaliau grąžinsite skolą, apie kurią jau buvote pamiršę.

Skaityti daugiau