Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Stichinės Nelaimės » 2022 » Rugsėjo » 2

Smarkios liūtys užklupo vakarines Turkijos provincijas

Vakarų Turkiją užklupo liūtys, o labiausiai nukentėjo šiaurės vakarinė Bursos provincija, kurioje sugriuvo miesto autobusų stoties stoginė.

Devynioms provincijoms, įskaitant Bursą, paskelbus įspėjimą dėl smarkaus lietaus, rugpjūčio 31 d. miestą užklupo tikėtinas lietus.

Staigi liūtis virto potvyniu, o tada vienas po kito blykstelėjo griaustinis ir žaibai.

Po smarkaus lietaus dėl griaustinio ir žaibo ant automobilių užgriuvo autobusų stoties veranda. Audra nuvertė daug medžių.

Niluferio ir Osmangazi rajonuose, kur perkūnija truko valandą, buvo užtvindytos gatvės, o automobiliai įstrigo ant kelio, paskendę vandenyje.

Mudanijos rajone potvynis apsėmė kai kurias transporto priemones, taip pat buvo apsemti kai kurie namai ir darbo vietos, esančios pirmuosiuose pastatų aukštuose, todėl savivaldybės komandos pradėjo žalos įvertinimo tyrimus.

Pasak pareigūnų, apie sužeistuosius ar žuvusiuosius rajone nepranešta, tačiau padaryta materialinė žala.

Tuo tarpu vakarinėje Manisos provincijos dalyje esančiame Demirčio rajone dėl smarkaus lietaus ir krušos daug transporto priemonių atsidūrė po vandeniu, o srauto tempiami automobiliai buvo apgadinti.

Be to, smarkios liūtys Egėjo jūros provincijos Kutaja Domaniko rajone užtvindė kelius ir gatves, apsėmė kai kuriuos namus ir darbo vietas, o šiaurės vakarinėje Bileciko provincijoje staigi kruša ir smarkios liūtys sutrikdė kasdienį gyvenimą.

Pasak žinomo meteorologo Orhano Şeno, tikėtina, kad smarkios liūtys Marmuro regione tęsis dar dvi dienas.

Turkijos valstybinė meteorologijos tarnyba anksčiau devyniose provincijose, daugiausia šiaurės vakaruose, paskelbė geltonąjį perspėjimą, įspėdama gyventojus būti atsargius ir rūpestingus dėl potvynių, žaibų, krušos ir stipraus vėjo.

Pasak biuro, rytinėje šalies dalyje temperatūra bus 4-6 laipsniais Celsijaus (39-42 laipsniais Farenheito) aukštesnė už sezoninę normą.

Tikroji žemė - Pateikiami naujausi oru vaizdo įrašai iš viso pasaulio. Žiūrėkite, stebėkite orus, klimatą, stichines nelaimes Paranormal LT Youtube kanale:

paranormal.lt

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
08.12.2022 laikas 20:39 Prasideda: Nigerija riboja grynųjų pinigų išėmimą iki 45 JAV dolerių, kad pradėtų veikti WEF patvirtinta ‘visuomenė be grynųjų pinigų’
Stulbinantis skaičius nigeriečių mėgsta bitkoinus, bet nekenčia vyriausybinės kriptovaliutos (CBDC).

Skaityti daugiau

08.12.2022 laikas 20:22 Geriausias pasaulyje virusologas: Spyglių baltymas sukelia ‘smurtinį širdies sprogimą’
Kovid-19 injekcijų sudėtyje esantys "Spike" baltymai verčia žmonių širdis smarkiai sprogti, neseniai Dr. Drew laidoje pareiškė geriausias virusologas Ryanas Cole'as (Ryan Cole).

Skaityti daugiau

08.12.2022 laikas 19:54 DeSantis sako, kad laikys "Pfizer", "Moderna" atsakingais už šalutinį "marmalo" poveikį
Floridos gubernatorius Ronas DeSantis (Ron DeSantis) pareiškė, kad ketina reikalauti vakcinų gamintojų "atsakomybės" už melagingus teiginius apie jų skiepus.

Skaityti daugiau

08.12.2022 laikas 23:55 Receptai | Patiekalai "Kartą suvalgęs kąsnelį, nebegali sustoti": erdvūs pyragėliai (gaminu juos Naujųjų metų išvakarėms)
Šiuos pyragaičius lengva pagaminti, juos tiekiu ir šventėms, ir tiesiog prie arbatos. Švelnus, aromatingas ir labai skanus! Paprastas, visiems prieinamas receptas.

Skaityti daugiau

05.12.2022 laikas 19:16 Receptai | Patiekalai "Štai, kaip teisingai pagaminti bandeles su razinomis: purios, minkštos ir lengvai pagaminamos (mano nuomone, tai geriausias receptas)
Minkštos, purios, erdvios ir labai skanios bandelės su razinomis! Jie gaminami paprastai, iš dažniausiai naudojamų ingredientų. Juos mėgsta visa mano šeima, todėl gaminu dažnai. Man tai yra geriausias receptas!

Skaityti daugiau

05.12.2022 laikas 18:58 Receptai | Patiekalai "Paimu bulves, šiek tiek maltos mėsos ir per 10 minučių pagaminu skanų patiekalą": greitas, sotus ir ekonomiškas.
Šiandien noriu pasidalyti su jumis biudžetui draugišku receptu skaniai pavalgyti! Jį pagaminti greitai ir lengvai, o patiekalas gaunasi sotus ir labai skanus. Visa šeima prašė dar! Jei dar nebandėte - labai rekomenduoju....

Skaityti daugiau