Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasąmonės Galios » 2022 » Rugsėjo » 4

Kaip suprasti, kad kai kurios gyvenimo vertybės yra klaidingos

Klaidingos vertės yra gana nemalonus dalykas. Galų gale, tikiuosi, niekas nenori išleisti kelerių metų ar net viso gyvenimo tam, ko iš tikrųjų visai nenorėjo. Turime kelių rūšių vertybes. Nuoširdžios vertybės kyla iš širdies. Be to, yra vertybių, kurias mums primeta aplinkiniai žmonės ir kultūra. Esmė ta, kad turite sugebėti atskirti vieną nuo kito.

Tikiu, kad esate girdėję daugybę istorijų, kai žmogus bando ko nors pasiekti, manydamas, kad bus laimingas. Tačiau galiausiai, pasiekęs savo tikslą, jis nejaučia jokių emocijų. Tai reiškia, kad vertė buvo sukurta klaidingai.

Pavyzdžiui, jaunam žmogui sakoma, kad automobilis yra šaunus, geras ir prestižinis. Jis klausosi ir išlaiko vairavimo egzaminą, ima paskolą automobiliui. Ir tada jis supranta, kad automobilis jam visai nereikalingas. Jam nepatinka rūpintis automobiliu, jį aptarnauti, geriau vaikščioti pėsčiomis arba naudotis viešuoju transportu. Kiekvienam savo nuožiūra.

Šis pavyzdžio jaunuolis turėjo pagalvoti, ar tai nėra klaidinga vertybė. Patariu iš karto pagalvoti, kur sužinojote apie vieną ar kitą vertybę. Pavyzdžiui, visi nori daugiau pinigų. Bet kur apie tai sužinome? Dažnai iš filmų, televizijos laidų ar muzikos.

Tik nedaugelis iš mūsų yra nusipirkę ką nors brangaus, gero ir iš savo patirties supratę, kaip gera turėti pakankamai pinigų. Nesakau, kad pinigai yra netikra vertybė. Klaidinga vertė yra daug pinigų. Iš tikrųjų daugeliui žmonių pinigai nepadeda būti laimingiems.

Tie, kurie nori vidutinio gyvenimo būdo, gyvena geriausiai, tačiau yra laimingi. Nesvarbu, kiek pinigų turite, svarbiausia - jūsų komforto lygis ir pasitenkinimas.

Noriu pasakyti, kad jei norite nustatyti klaidingą vertę, turite mąstyti ir kelti klausimus. Pavyzdžiui: "Ar tai kažkur girdėjau, ar pats sugalvojau?", "Ar noriu to kitiems, ar sau?", "Ar ši vertybė verta mano pastangų ir laiko?"

Grįžkime prie pinigų pavyzdžio, kad parodytume dar vieną svarbų dalyką. Jei šimtą procentų savo laiko neskiriate pinigų uždirbimui, vadinasi, ši vertė jums nėra tokia svarbi. Tuomet jis tikriausiai klaidingas. Jei ši vertybė kyla iš jūsų širdies, nuoširdžiai, jūs nuolat apie tai galvojate ir nuolat tai darote.

Esu tikras, kad šie patarimai padės jums ateityje iš karto suprasti, kur yra klaidinga gyvenimo vertė, o kur - netikra.

P komentaras: tiesos ieškokite "duonos trupiniais"... atsirinkite faktus. Pasitarkite su vaistininku ar gydytoju.

paranormal.lt

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Čia, niekas jūsų neseka! Būkite laisvi. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
06.02.2023 laikas 18:39 WW3 eskaluojamas, nes korumpuoti JAV pareigūnai siekia apsaugoti savo nusikalstamas operacijas ir biologinio ginklo tyrimus Ukrainoje
JAV vyriausybė ir toliau eskaluoja pasaulinį karą su Rusija, kartu prisidėdama prie humanitarinės krizės Ukrainoje. Bideno režimas nusiuntė Ukrainai daugiau kaip 100 milijardų JAV dolerių, įskaitant įvairią amuniciją ir ginklus, ir planuoja siųsti ta...

Skaityti daugiau

06.02.2023 laikas 18:12 Svarbi žinia: "Pfizer" kovidų dūris sukelia nevaisingumą

Naujausia slapta filmuota medžiaga, kurioje užfiksuotas "Pfizer" aukšto rango vadovas Džordonas Trištonas Volkeris (Jordon Trishton Walker), rodo, kad "Pfizer" nuo pat pradžių žinojo, jog su jos gaminama kovidų "vakcina&qu...

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 23:23 Billas Gatesas sako, kad Elonas Muskas turėtų išleisti savo pinigus masiniam skiepijimui, o ne kelionei į Marsą
Billas Gatesas (Bill Gates) mano, kad Elono Musko (Elon Musk) siekis kolonizuoti Marsą ir taip išgelbėti žmoniją nuo išnykimo nėra geras pinigų panaudojimas.

Skaityti daugiau

Nemokami skelbimai

06.02.2023 laikas 22:00 Receptai | Patiekalai "Neįprastas būdas, kaip tai padaryti neiškočiojant plutos ir per 25 minutes": "Medutis" pyragas (metų metais patikrintas receptas)
Šis medaus pyrago receptas visada duoda puikių rezultatų! Nereikia iškočioti plutos, o darbas trunka vos 25 minutes. Metų metais išbandytas receptas iš paprastų ingredientų. Dalinuosi juo su jumis.

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 23:48 Tauta Siūlo Bažnyčių sudeginimas

Kai sudega bažnyčia ar biblioteka, gaisras nevadinamas dideliu, nors visa civilizacija liepsnoja palyginti ilgą laiką. Kaip knygų žudynių Aleksandrijoje ar Paryžiaus Notre Dame katedros atveju. Notre Dame tapo garsiausia krikšč...

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 22:48 Receptai | Patiekalai "Daugelio pamirštas receptas, ir ne veltui - labai skanus": švelnūs bulvių riestainiai (juos dažnai gamindavo mano mama)
Minkšti, švelnūs ir labai, labai skanūs bulvių riestainiai! Mano mama dažnai juos gamindavo, o dabar ir aš juos gaminu. Lengva, greita ir ekonomiška! Dalinuosi šiuo receptu su jumis.

Skaityti daugiau