Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasąmonės Galios » 2022 » Rugsėjo » 4

Kaip reaguoti, jei žmogus mus nuskriaudė?

Situacijos yra skirtingos, todėl ne visada aišku, kaip reaguoti. Su gerumu viskas tarsi aišku. Žmogus padarė mums gera, turime jam atsilyginti tuo pačiu. O kaip dėl blogio? Nenorime būti tokio lygio kaip tas žmogus, kuris mums padarė bloga, nenorime atsakyti blogiu. Priešingu atveju gali atrodyti, kad mes niekuo nesiskiriame. Ką tuomet turėtume daryti, kaip reaguoti, jei žmogus mums pasielgė neteisingai?

Turite reaguoti iš būtinybės. Štai prie ko priėjau. Kartais reikia reaguoti geranoriškai, kartais - užjausti žmogų, kartais - ignoruoti, o kartais - supykti. Deja, mūsų gyvenime, o ypač psichologijoje, labai sunku rasti receptą visiems atvejams.

Todėl kiekviena situacija turi būti sprendžiama atskirai. Dažniausiai blogį verta ignoruoti. Pavyzdžiui, kai šis blogis buvo gautas iš žmogaus, kurio daugiau niekada gyvenime nepamatysite. Juk tai tikriausiai buvo provokacija, gal koks nors chamizmas. Kai į tai nekreipiate dėmesio, parodote, kad žmogus yra nieko vertas savo blogiu.

Ir tokiam žmogui tokia reakcija yra skaudžiausias dalykas. O geriausia, jei norime atsakyti ir pykčiu. Todėl prieš reaguodami turite keletą kartų pagalvoti. Arba kita situacija. Jūsų draugas atsidūrė labai sunkioje gyvenimo situacijoje. Jį paliko žmona, jis buvo atleistas iš darbo. Šis asmuo ant jūsų šaukė arba padarė ką nors nemalonaus.

Pirmiausia turite jo pasigailėti, pasikalbėti su juo. Negalite atsakyti pykčiu, nutraukti draugystės, pvz. Turite suprasti žmogų, ypač jei jis jums labai artimas.

Be to, turėtumėte atsakyti maloniai, jei asmuo jums padėjo. Taip, jis gali norėti daryti blogį, bet galiausiai iš to išeis kažkas gero. Trivialus pavyzdys. Ateinate į darbą, o darbuotojas jums sako, kad prastai apsirengėte (švelniai tariant). Galite sakyti: "O, tikrai, turiu pakeisti savo stilių, kad mane matytų garbingiau, ačiū už patarimą."

Žmogus paliks jus ramybėje, nes pamatys, kad jūs dėl to neįsižeidžiate, kad visada randate pliusų, atsakote geru žodžiu.

Ir suprantu, kad žodis "blogis" reiškia kur kas daugiau nei tik įžeidinėjimus darbe ar grubumą gatvėje. Tiesiog norėjau išskirti paprasčiausius ir nekalčiausius pavyzdžius. Tačiau manau, kad šiuos aprašymus ir pavyzdžius galima pritaikyti ir kitiems gyvenimo atvejams, labai plačiam spektrui.

P komentaras: tiesos ieškokite "duonos trupiniais"... atsirinkite faktus. Pasitarkite su vaistininku ar gydytoju.

paranormal.lt

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
08.12.2022 laikas 20:39 Prasideda: Nigerija riboja grynųjų pinigų išėmimą iki 45 JAV dolerių, kad pradėtų veikti WEF patvirtinta ‘visuomenė be grynųjų pinigų’
Stulbinantis skaičius nigeriečių mėgsta bitkoinus, bet nekenčia vyriausybinės kriptovaliutos (CBDC).

Skaityti daugiau

08.12.2022 laikas 20:22 Geriausias pasaulyje virusologas: Spyglių baltymas sukelia ‘smurtinį širdies sprogimą’
Kovid-19 injekcijų sudėtyje esantys "Spike" baltymai verčia žmonių širdis smarkiai sprogti, neseniai Dr. Drew laidoje pareiškė geriausias virusologas Ryanas Cole'as (Ryan Cole).

Skaityti daugiau

08.12.2022 laikas 19:54 DeSantis sako, kad laikys "Pfizer", "Moderna" atsakingais už šalutinį "marmalo" poveikį
Floridos gubernatorius Ronas DeSantis (Ron DeSantis) pareiškė, kad ketina reikalauti vakcinų gamintojų "atsakomybės" už melagingus teiginius apie jų skiepus.

Skaityti daugiau

08.12.2022 laikas 23:55 Receptai | Patiekalai "Kartą suvalgęs kąsnelį, nebegali sustoti": erdvūs pyragėliai (gaminu juos Naujųjų metų išvakarėms)
Šiuos pyragaičius lengva pagaminti, juos tiekiu ir šventėms, ir tiesiog prie arbatos. Švelnus, aromatingas ir labai skanus! Paprastas, visiems prieinamas receptas.

Skaityti daugiau

05.12.2022 laikas 19:16 Receptai | Patiekalai "Štai, kaip teisingai pagaminti bandeles su razinomis: purios, minkštos ir lengvai pagaminamos (mano nuomone, tai geriausias receptas)
Minkštos, purios, erdvios ir labai skanios bandelės su razinomis! Jie gaminami paprastai, iš dažniausiai naudojamų ingredientų. Juos mėgsta visa mano šeima, todėl gaminu dažnai. Man tai yra geriausias receptas!

Skaityti daugiau

05.12.2022 laikas 18:58 Receptai | Patiekalai "Paimu bulves, šiek tiek maltos mėsos ir per 10 minučių pagaminu skanų patiekalą": greitas, sotus ir ekonomiškas.
Šiandien noriu pasidalyti su jumis biudžetui draugišku receptu skaniai pavalgyti! Jį pagaminti greitai ir lengvai, o patiekalas gaunasi sotus ir labai skanus. Visa šeima prašė dar! Jei dar nebandėte - labai rekomenduoju....

Skaityti daugiau