Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasąmonės Galios » 2022 » Rugsėjo » 6

Ar vyras gerbia savo moterį, ar ne? Du patarimai, kaip tai pastebėti iš vyro bendravimo

Iš tikrųjų svarbūs ne tik vyro veiksmai, bet ir žodžiai, bendravimas. Juk žodžiai veda prie veiksmų. Todėl labai svarbu atkreipti dėmesį į vyro žodžius, jei norite sužinoti, ar jis gerbia moterį, ar ne. Šiame straipsnyje noriu paaiškinti du dalykus. Manau, kad iš jų galima spręsti, ar vyras gerbia savo moterį, ar ne.

Pirmasis yra. Vyras klausia moters nuomonės. Su tokiais žodžiais kaip: "Ką manote?" arba "Ką jūs darytumėte?" Vadinasi, jei vyras nepamiršta moters bendraudamas, vadinasi, jis ją gerbia. Ir atvirkščiai, vyras gali bendrauti su kitu vyru, pavyzdžiui, dėl jo buto remonto.

Jis gali bendrauti ir net neklausti savo moters, ką ir kaip. Jis tiesiog sakys tai, kas, jo manymu, yra teisinga. O remontas paprastai paveikia visus tame bute gyvenančius žmones.

Svarbu atkreipti dėmesį į tai, kaip vyras kalba apie jam ir jo moteriai rūpimus dalykus. Jei jis pateikia savo nuomonę kaip vienintelę teisingą, vadinasi, jis negerbia savo moters. Jis nemano, kad jos nuomonė ko nors verta. Jei vyras domisi moterimi, klausia jos nuomonės, jis ją gerbia.

Tai nereiškia, kad vyras turi būti šimtu procentų paklusnus, ne. Tiesiog žmonės, jei jie gerbia vienas kitą, turi įsiklausyti vienas į kitą ir rasti pusiausvyrą, rasti kompromisą.

Antra. Vyras taip pat vartoja šiuos žodžius: "Žinoma, kad gali", jei moteris jo ko nors klausia. Jei vyras gerbia moterį, jis iš karto savo žodžiais paaiškins, kad nereikia jo ko nors klausti. Na ne, suprantama, kad būna atvejų, kai reikia ko nors paklausti vyro, paprašyti jo leidimo. Bet tai būna tada, kai kas nors tiesiogiai susiję su žmogumi.

Tačiau tokie dalykai kaip: "Ar galiu išeiti su draugėmis?", "Ar galiu dėvėti šiuos daiktus?" arba "Ar galiu naudotis internetu?" Vyras visada turėtų duoti leidimą. Taip, būna įvairių situacijų, vyrai labai mėgsta drausti moterims ką nors daryti. Bet jei vyras draudžia, jis tarsi sako: "Aš protingas, žinau, kas geriausia, o tu nieko nesupranti."

Nesiginčiju, kartais taip tikrai nutinka, tada verta klausytis žmogaus. Tačiau jei esate du protingi ir savarankiški žmonės, nereikėtų nieko drausti. Esate visaverčiai asmenys, o ne daiktai, kuriais galima ramiai manipuliuoti. O jei yra intelekto ir pagarbos, vyras sakys: "Leidžiu tau daryti bet ką, nes tavimi pasitikiu. Ir esu tikras, kad viską žinai, viską darysi protingai."

Patinka, komentuokite, prenumeruokite. Dėkojame už dėmesį!

P komentaras: tiesos ieškokite "duonos trupiniais"... atsirinkite faktus. Pasitarkite su vaistininku ar gydytoju.

paranormal.lt

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...


Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
05.10.2022 laikas 15:56 Asteroidas, sunaikinęs dinozaurus, sukėlė ir pasaulinį cunamį
Remiantis nauju tyrimu, prieš 66 mln. metų į Žemę atsitrenkęs miesto dydžio asteroidas išnaikino dinozaurus ir sukėlė siaubingą cunamį, kuris nusirito per visą planetą.

Skaityti daugiau

04.10.2022 laikas 22:49 Kaip sužinoti, kad žmogus jūsų nemyli ar net nemylėjo
Gyvenate kartu jau metus, bet vis dar jaučiate, kad nėra meilės. Čia nėra vyras, kuris jus myli, ir galbūt jis niekada jūsų nemylėjo. Bet kaip tai sužinoti? Kad jis buvo tikslesnis už įprastą intuiciją ir asmeninius pojūčius. Apie tai ir kalbėsime. J...

Skaityti daugiau

04.10.2022 laikas 20:06 Kaip Federalinis rezervų bankas naudojasi "klimato kaita" kaip pretekstu sukurti Amerikos socialinio kredito sistemą
Federalinis rezervų bankas, prisidengdamas planetos gelbėjimu nuo "žmogaus sukeltos klimato kaitos", imasi veiksmų, kad Amerikoje būtų įdiegta Kinijos stiliaus socialinio kredito sistema.

Skaityti daugiau

02.10.2022 laikas 08:41 Receptai | Patiekalai Saldžios baltos duonos riekelės su cinamonu
Kiaušinius išplakame su pienu ir cukrumi. Plakinyje mirkome forminės duonos riekeles ir kepame keptuvėje įkaitintame aliejuje iš abiejų pusių, kol gražiai apskrus. Iškeptas, dar karštas, riekeles apibarstome cinamonu. Skanaus!...

Skaityti daugiau

02.10.2022 laikas 08:37 Receptai | Patiekalai Netikras zuikis su žaliaisiais žirneliais
Jeigu netikras zuikis keliaus ant vaišių stalo, galima jį papuošti... iš kvapiųjų pipirų padaryti akytes ir nosytę, o iš lauro lapų – auseles. Skanaus!

Skaityti daugiau

28.09.2022 laikas 14:13 Receptai | Patiekalai Cukinijų kepsneliai su kumpiu ir sūriu (video)
Cukinijų kepsnelius išmirkykite kiaušinių plakinyje, apvoliokite džiūvėsiuose ir kepkite įkaitintame aliejuje iš abiejų pusių, kol gražiai apskrus. Skanaus!

Skaityti daugiau